reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam sie i ja.

My z Patim meldujemy sie już po spacerze , wyprawie do sklepu i wizycie w szkole. Do szkoły poszłam sie zapytać czy moja chrześniaczka dostała sie do 4 latków . I na szczęście sie dostała.
Przed chwila pochłonęłam 2 lody i myślę o trzecim ale to juz by była przesada do 9 mięsaca jak tak dalej pójdzie przytyje z 20 kg.

Sił mi sie dziś krupnik więc dziś go robię na obiad.

A i dziś mój synek kochany powiedział do mnie "chce ciuciu":-)
To jego pierwsze łączone słowa i do tego zrozumiałe:-) bo zazwyczaj to mówi po tajlandzku+chiński. Jestem taka dumna :-)

Babą jaga witaj i gratuluje bijącego serduszka.

Neferetete trzymam kciuki za wizytę . Na pewno wszystko będzie dobrze.

Lelek jak sie czujesz ? Krwawisz? Dobrze ze Twój lekarz wrócił z urlopu. Wierzę ze będzie wszystko dobrze zwłaszcza ze o siebie dbasz.
A teście jutro sobie jadą?

Agata zazwyczaj po nocnych szaleństwach po dzieciach nic nie widać a rodzice ledwo żyją. My chyba na razie mamy spokój z zębami. Ostatnio w ciągu tygodnia wyszły mu wszystkie czwórki.
 
reklama
Cześć,
z radością dołączam do grupy Kwietniowych Mam :) Wczoraj na własne oczy widziałam jak bije serce mojej fasolki i nareszcie zaczynam się cieszyć! USG długo nie potwierdzało ciąży, a raz już w tym roku poroniłam, więc same czarne myśli były. Tymczasem okazało się, że pomogła zmiana lekarza... Według OM kończę 8 tydzień, a z USG wyszedł nam 7, ale ponoć mam się tym wcale nie przejmować. No to się nie przejmuję :) Poza tym mdłości, słabości, zmęczenie i bolące piersi... Same przyjemności :)

gratulacje!!! chcialabym juz tez zobaczyc serduszko :tak:a na kedy masz termin?:tak:
martolinka- ja o redłowie mam właśnie najgorsze zdanie, na klinicznej głównie są patologie ciązy i same cc, a naturalny poród rzadko się tam zdarza (przynajmniej jak miałam praktyki tak było). Ja rodziłam na zaspie i byłam bardzo zadowolona, chociaż wcześniej zamierzałam w Wejherowie ,ale to długa historia ;-) a Ty gdzie teraz zamierzasz się udać ? i nie łam się do 2 września nie jest tak daleko :-p ja mam 6 :-D a cierpliwość zostanie wynagrodzona biciem serducha itp :-p
ja własnie ostatecznie miałam CC w 41 tc . Miał zatrucie ciązowe i tak w koncu wyszło. Mimo wszystko zamierzam tez tam rodzic . Wiem co , gdzie. :tak:
nefretete trzymam kciuki za wizyte:tak:

Bunny mmmm krupnik:tak:ja lubie taki z gruba kasza:tak:
 
Wyszłam z kartą ciąży i pięknym zdjęciem :)
cudnie, mam nadzieję że i u mnie tak dziś będzie
proszę was dziewczyny o kciuki!

baba_jaga a na kiedy masz termin?bo na suwaczku jesteś tydzień przede mną a ja mam na 2 kwietnia!
no właśnie też ciekawa jestem :)

Zeberka to ja też tych suwaczków nie rozumiem :/ Ty masz termin na 2.04, ja na 4.04 a na suwaczku to samo mamy?

a co dziś na obiad robicie? mi się zamarzyły ziemniaczki jajko sadzone i fasola szparagowa mmmm już się nie mogę doczekać :-)
mmmmniam :)
u mnie dziś krokieciki z barszczykiem, M wczoraj pichcił :)

A i dziś mój synek kochany powiedział do mnie "chce ciuciu":-)
To jego pierwsze łączone słowa i do tego zrozumiałe:-) bo zazwyczaj to mówi po tajlandzku+chiński. Jestem taka dumna :-)
wow super :)
 
A u nie dzisiaj ogórkowa z wczoraj, gołąbki kartofelki i ogorek kiszony.
Baba - jaga gratulacje;
Ja dzisiaj byłam zapisać się do lekarza i nie uwierzycie ale termin mam dopiero na 15 września tak więc sobie poczekam, a i w przychodni spotkałam koleżankę znajomej z pracy i pochwaliła się że jest w 2 miesiącu ciąży, ma 40 lat a pierwsze urodziła jak miała 36 (starała się 10 lat).
Bunny super zdolniacha mój na razie z tych zrozumiałych to mówi ładnie "daj" głównie na tym słowie się skupia aż mu ostatnio puściłam mewy z bajki "Gdzie jest Nemo" ale był uchachany. Widzę że mamy ten sam termin ja też mam na 18 września.
Agustynka z ciążą i dziećmi niestety tak bywa ciągle człowiek czym się stresuje, coś sobie wmawia, ja tym razem postanowiłam że dla mnie ciażą zaczyna się po 12 tyg. po pierwszym badaniu USG plenatarnym, i jak wyjdzie w porządku to dopiero zacznę się chwalić w pracy i znajomym powiem i oczywiście teściowej. Chodz wiadomo że już teraz kocham to maleństwo co je noszę pod serduszkiem, ale z doświadczenia wiem że nie zawsze jest wszystko tak jak sobie zaplanujemy tak samo z zachodzeniem w ciąże jak i jej donoszeniem, trochę pesymizmu ale cóż.
 
Ostatnia edycja:
Witam dzisiaj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreseczki. Według moich wyliczeń wypada termin na drugą połowę kwietnia. W poniedziałek idę do gina potwierdzić.Jestem mamą księżniczki z lutego 2009.Pozdrawiam i czekam na kolejne kwietnióweczki :tak::-)
 
Witam przyszle Mamusie!
Chcialabym sie dowiedziec od was czy ktoras z was sprawdzala sobie szyjke macicy w ciazy?Chodzi mi o pewne objawy tj.Rozpulchnienie szyjki i ciasna pochwa....Ostatnio zazuwazylam u siebie takie objawy a do meisiaczki jeszcze tydzien no i na test rowniez...Czy,ktoras z was miala podobne odczucia?
 
Witam dzisiaj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreseczki. Według moich wyliczeń wypada termin na drugą połowę kwietnia. W poniedziałek idę do gina potwierdzić.Jestem mamą księżniczki z lutego 2009.Pozdrawiam
yes2.gif
biggrin.gif
 
reklama
Do góry