reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Witam ja również ujrzałam wczoraj dwie grube krechy na tescie i najprawdopodobniej zostane mama w 2połowie kwietnia 2012 roku, a obecnie jestem mama 15 miesiecznego chłopca:).

ja sie nigdy nie badałam, ale wiem że w ciązy objawami są np rozpulchnienie i kolor miejsc intymnych sie zmienia, narzady sa bardziej ukrwione, poped seksualny sie zwieksza, itp.
 
Witam dzisiaj zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreseczki. Według moich wyliczeń wypada termin na drugą połowę kwietnia. W poniedziałek idę do gina potwierdzić.Jestem mamą księżniczki z lutego 2009.Pozdrawiam
yes2.gif
biggrin.gif

Witam:)
Myślę,że mogę nieśmiało się dopisać do kwietniowych mam:)

Witajcie:tak: fajnie , że nas coraz więcej!!!

My już po popołudniowej wizycie na "buju buju" , czyli placu zabaw a teraz młod słucha bajek rybki mini mini a ja klikam do Was. Naszła mnie ochota na brzoskwinie i M pojechał kupić:p
 
Pragnę do Was nieśmiało dołączyć :-) Zrobiłam przed chwilą test i wyszły 2 kreseczki :-):-) co prawda druga blada ale pewnie dlatego że nie robiłam z porannego moczu.Termin z ostatniej @ wychodzi na 26 kwietnia.Mam nadzieję że wszystko będzie ok i że razem miło spędzimy te 9 miesięcy.Życzę spokojnych,bezproblemowych ciąż ;-)
Ciągle patrze na test :-D
 
Ostatnia edycja:
hej:-)
witam nowe kwietniówki w naszym gronie:-) lista pewnie już pokaźna ale teraz się nie doliczymy jeszcze ile nas jest


mi lekarz teraz 29.08 założy kartę ciąży tak przynajmniej mówił

Augustynka
ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów a było wszystko ok więc czarnowidztwu mówimy nie!
Zeberka
ja bym chciała trójeczkę dzieci ale pisałam że mam nieciekawe warunki mieszkaniowe... rozsądnie byłoby mieć jedno dziecko ale nie chcę żeby Mateusz był sam...
baba_jaga
chyba jesteś pierwsza która widziała serduszko więc tym bardziej gratuluję
nuluska
teraz już synek będzie tylko więcej mówił:-) mój ostatnio mnie zaskoczył niesamowicie bo przytulił mnie i powiedział 'koka' co oznacza u niego kocham:szok::-)


widzę że tu same chudzinki, ja się plasuję na szarym końcu:zawstydzona/y: ale teraz już nic z tym nie zrobię, chciałabym nie przytyć więcej niż 15kg co będzie trudne bo niestety mdłości minęły a apetyt dopisuję choć staram się nie objadać, w pierwszej ciąży niestety mnie apetyt bardzo zgubił:baffled:


niedawno pisałam że uwielbiam kawę ale od kilku dni nie cierpię kawy:-D
 
Witam nowe kwietniowki!!!

Amna ja też badałam z ciekawości i właśnie było tak ciasno nawet mąż zauważył podczas przytulanek. Więc trzymam za Ciebie kciuki ! Kiedy bedziesz testowac? Bedziesz kwietniowką?

Anussia najlepiej iść tak 6 7 tydzień żeby usłyszeć serce. Były juz takie przypadki tutaj ze lekarze wcześniej fasolek nie widzieli . Nie ma sensu iść wcześniej bo to tylko stres jak sie nie zobaczy nic.

Myszka mój też ma 15 miesięcy jest z 1 mają a Twój?

Inzagata Lelek jak było u lekarza? Czekam na same dobre wieści!
 
reklama
Do góry