reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie dziewczynki!

Po cichutku mogę dołączyć do was ;-). Zrobiłam w niedziele teścik i wczoraj również i na jednym i drugim była 2 kreseczka tylko taka mniej widoczna. Nie wiem czy mam robić badanie z krwi ponieważ już w piątek idę do swojej lekarki na badanie (bedzie wtedy 5 tyg 3 dzień) i mam nadzieję że już będzie widać pęcherzyk. Jak myślicie robić bete z krwi??
Z objawów mam mdłości ( taka gula w przełyku) już od jakiegoś tygodnia.
jest to moja 2 ciąża, pierwsza skończyła się niestety poronieniem zatrzymanym i zabiegiem w szpitalu 2 miesiące temu.

Pozdrawiam

Justyna ;-)
 
reklama
Kurczaczek witamy !!! :-) To ja Ci po cichu gratuluję !! Może jednak zrób badanie z krwi i będziesz wiedziała czy beta Ci rośnie ... Ja trzymam kciuki za Ciebie i Twoją fasolkę :tak:
 
Augustynka witam! I nie przejmuj sie bólami podbrzusza bo to normalne na początku ciąży. Mnie przed chwilą przestało boleć bo wzięłam nospę.

Mam nadzieję ze ślub sie uda i nie będziesz miała mdłości bo z tymi początkami to nigdy nic nie wiadomo . Mało czasu do ślubu zostało ale na pewno wszystko zdarzycie załatwić.

Muszę zrobić obiad ale oczywiście sie nie chce. Pati zaraz pójdzie spać to na spokojnie zrobię.

Agata to wizytę będziemy miały jednego dnia bo ja też będę chciała 6 września tylko moja gin. nie odbiera. A powiedz byłaś juz potwierdzić ciążę czy tak jak ja czekasz do 8 tyg. Idziesz juz z wynikami morfologi i moczu by Ci kartę założył gin. bo ja tak

Gosia na razie to brzuszki chyba rosną ale od przejedzenia:-). Ale pomysł dobry tylko niech nas w końcu dadzą na główny.

Kurczączek gratuluje ! Ja tam nie robię bety dla mnie to szkoda kasy zwłaszcza ze w piątek juz masz wizytę u lekarza. Musisz samą zdecydować
 
Hihi no właśnie też tak myślę ,ale za jakiś czas można już zacząć wstawiać ! Ja już swój brzucholek fotografuję :-D.... Kurczę muszę iść zrobić obiad bo za niedługo mój Z wraca z pracy ,a tak mi się nie chce .:zawstydzona/y: Jak dziewczyny z waszymi objawami ?? Ja mam mdłości ,ale nie zwracam ,tylko raz zwróciłam przed wczoraj ! nie mam apetytu a jak się dowiedziałam o ciąży to jadlam jak głupia a teraz spokój ... Hmm mam nadzieję ,że mój apetyt wróci .
 
Nabrałam dzis ochoty na leczo i juz gotowe:tak:
Hej laseczki tak sobie siedzę i myślę ,czy może zaczniemy wstawiać zdjęcia Naszych brzuszków ??. Co prawda nie są one jeszcze widoczne ,ale możemy potem za parę tygodni sobie sprawdzać czy urosłyśmy hmm ??? Ja powiem Wam ,że robię sobie zdjęcia ,ale nie wiem czy brzuszek rośnie od dzidzi czy z przejedzenia :confused:? Czekam na odpowiedzi ! BUZIAKI
poczekajmy az nas wyzej przeniosą i wtedy założymy odpowiedni wątek. Jas sama wkleje zdjecie dopiero jak brzuszek bedzie wiekszy , bo mam bardzo pomarszczona i przeorana rozstepami skóre:/
Helloł Dziewczynki :D
.
Dołączam do Was ;-)
Wizyte mam w czwartek (18.08.2011 godz.15.00) - jeszcze 51 godz. i 40 minut hehehe wariuje i nie moge sie doczekać!
Ale robiłam juz pare testów z moczu i dwa z krwi :) Beta w tamtym tygodniu wzrosła prawie dwukrotnie w przeciągu dwoch dni :)
Jedyne czym jestem przerażona to bóle i skurcze w podbrzuszu. Ostatnie dwa dni troche mniej boli. Poza tym nie odczuwam senności- wrecz odwrotnie mam ADHD i raczej mdłości tez nie mam...

Jestem bardzo szcześliwa, ale zarazem przerazona i niespokojna tymi bolami! Oby wszystko było dobrze!

Teraz z moim ukochanym planujemy ślub i wesele na październik tego roku. Mało czasu ale cóż.... :)

Życze Wam wszystkiego co najlepsze! A przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych Maleństw! :)

Pozdrawiam,
Agata
Witamy serdecznie:-D na pewno wszystko się uda i zdazycie. Daj znac jak po wizycie!!!

Kurczaczek ja bym nie robiła bety. W piatek juz wizyta , testy wychodza jak sie nalezy wiec szkoda czasu i kasy;-) tak w ogóle to witaj!!!

Inzagata ja w poprzedniej ciazy od razu wiedzialam , ze to chlopak. Teraz jakos , albo intuicja nie mowi mi nic , albo jeszcze o tym nie mysle po prostu
 
Kurcze no właśnie w piątek już mam usg. A do piatku i tak zdążyłabym zrobić tylko jedno badanie (pewnie byłoby jutro) i musiałabym poczekać do piątku na następne. A nawet jak bym zrobiłam w piątek to marna szansa że odbiorę wynik przed wizytą u lekarza. Więc chyba jednak odpuszczę i pójdę do lekarza w piątek i zobaczymy co powie.

Dziękuje za radę ;-)
 
Kurczzek zobaczysz czas szybko zleci i bedziesz miała fasole jak na dłoni :) a i pokłuć to się jeszcze zdązysz w tej ciązy na pewno :)

Bunny podsunęłaś mi dobry pomysł z tymi badaniami. Faktycznie zrobie mocz i krew i juz z tym pojde na wizyte
 
bylam tydzien temu na wizycie, ale lekarka powiedziala, ze nic nie widac jeszcze ;-(
w sumie wczesnie bylo. A teraz ide juz do lekarza ktory ma prowadzic ciąże :)
Juz sie nie moge doczekąc. Chce tylko usyszec - wszystko jest okey :) Pieknie rosnie prosze sie nie martwić.
Dzieki Bunny86 za uspokojenie z tymi bolami ;-)

Magdusia_ jak milo! A do którego lekarza chodzisz?
 
reklama
Co ma być to będzie ;-).
Mam nadzieję, że z Wami będę do końca, bo niestety u Styczniówek 2012 nie rozgościłam się na długo.

Miłego dzionka Życzę ;-)
 
Do góry