reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Sweet mi też wszystko jedno co bedzie byle by było zdrowe ale nie ukrywam ze bym chciała dziewczynkę. I właśnie dałabym by córze na imię Oliwka:-)
 
reklama
Oliwki to straszne rozrabiaki, są bardzo energiczne i wszędzie ich pełno ale też są bardzo słodkie i kochane,(poznałam już kilka) czasem słyszę jak mąż woła za naszą "ty zbóju mały!":-p bo znowu coś napsociła:-D
Bunny zastanów się jeszcze nad tym imieniem,;-) chyba że chcesz mieć takiego psotnika? haha
 
uff juz jestem, gosci mialam przez weekend, 9 dzieci w domu to istny sajgon;-)

czuje sie ok...
my tez chcemy poprzesac na dwojce dzieci a co bedzie to obojetnie, niby chcialabym dziewczynke te kitki, spodniczki a z drugiej strony wydaje mi sie ze pielegnacja chlopca jest łatwiejsza
 
No widzisz Lelek a mi wydaje się że pielęgnacja dziewczynki łatwiejsza:-D (pewnie dlatego że juz przez to przeszłam) i trochę się obawiam tego chłopca bo nie wiem co mnie czeka... ale skoro mówisz że jest łatwo to już się nie boję:cool2:
 
haha to ja tylko planuje 3 po 35??:sorry2:hah chociaz jakby była para moze bym zaprzestała....i wychowanie dziewczynki jest rzeczysiwscie lżejsze. Moja to aniołek w porówniu do innych dzieci-nieststy na okolicy to jedyna dziewczynka i gdybym miała takich łobuzów tak szybko na 2 dziecko bym sie nie zdecydowała:-D aj a zawszechaialm 2 dziewczynki-M też ale wiadomo jakby była parka to już presji na 3cie by nie było!!
 
hej babeczki, duzo piszecie , nie zdazylam wszystkiego przeczytac. mam zato pytanie-czy ktoras z was miala brazowe plamienia? jestem przerazona, bo ja juz mialam tak 2 razy w ciagu osatnich paru dni. w pierwszej ciazy mi sie to nie zdarzalo. czytam na necie i jedni pisza ze czasem tak bywa, ze to resztki krwi po implantacji, gdzie indziej ze to moze prowadzic do poronienia, jesem zalamana. moze wy cos podpowiecie. wizyte mam dopiero na 1 wrzesnia...
 
Witajcie,
u nas piękna pogoda i niedługo ruszamy z młodym na spacer:tak:u mnie dziś zaczął się 5tydzień... łoooo matko jeszcze 35:-D
hej babeczki, duzo piszecie , nie zdazylam wszystkiego przeczytac. mam zato pytanie-czy ktoras z was miala brazowe plamienia? jestem przerazona, bo ja juz mialam tak 2 razy w ciagu osatnich paru dni. w pierwszej ciazy mi sie to nie zdarzalo. czytam na necie i jedni pisza ze czasem tak bywa, ze to resztki krwi po implantacji, gdzie indziej ze to moze prowadzic do poronienia, jesem zalamana. moze wy cos podpowiecie. wizyte mam dopiero na 1 wrzesnia...
kazde plamienie wymaga konsultacji z lekarzem dlatego pedz do Redłowa (widze , ze jestes z Gdyni), albo do zaufanego szpitala na IP

Też mam wrażenie , że obsługa chłopca łatwiejsza:tak:a te słyszałam , ze wychować łątwiej ,ale co mama to inne zdanie . Nie ma reguły
 
Ja nie mogę powiedzieć tak jak większość z Was że chcemy poprzestać na dwójce ;-) Zawsze chciałam mieć 3 dzieci i moje marzenie się spełnia. Czy dziewczynka czy chłopiec? hmmm Z jednej strony chłopiec bo i wprawa i ubranka zupełnie niezniszczone a takie słodkie i nie ukrywam że mam sentyment do chłopców ale z drugiej córki jeszcze nie mam a miło by było z nią przechodzić przez pierwsze miłości, stroić jak małą księżniczkę słodko czesać itp no i zamówienia są już dwa na córkę (teściowa i tatuś) :-p reszta się jeszcze nie wypowiedziała w tym temacie. Generalnie jest mi bez różnicy najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy śliczny i szczęśliwy a wierzę w to że tak właśnie będzie.

Co do cery w ciąży. Z pierwszym synem w terminie kiedy miała przyjść @ pojawiły się drobne paskudnie białe pryszcze utrzymały się przez kilka tygodni ale jakoś mi to nie przeszkadzało ponieważ ani nie bolały ani nie rzucały się za bardzo w oczy po za tym była za bardzo szczęśliwa :-D
Przy drugiej ciąży było już gorzej ojj znacznie gorzej cały podbródek po szyję i na bokach miałam ropne place ojej ale bolało ojej jak to fatalnie wyglądało zeszło po miesiącu. No i tym oto sposobem mam dwóch synów. A teraz? nic! :szok: zero :szok: aż jestem w szoku :szok::szok::szok:
pomimo to czuję że będzie dziewczynka ;-)
 
reklama
Do góry