reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ania8000 bardzo mi przykro. Zobaczysz jeszcze trochę i utulisz swoje maleństwo.

Agata a kartę ciąży kiedy Ci gin założy? Zazwyczaj zakładają dopiero jak są wyniki badań. Ja tam wolę sie prze badać żebym wiedziała ze wszystko jest dobrze.

Inzagata trzeba było powiedzieć staruszce do słuchu...
 
reklama
Martolinka leczo mniam daj trochę:-). TY jeszcze nosiłaś Antka w chuście? Ja też mam cały brzuch w tych roztepach. Jak szłam do szpitala to miałam jednego wyglądał ja błyskawica a jak sie obudziłam po cc to widok był straszny.

nosiłam nosiłam.Zwlaszcza jak padało do sklepu , czy na krotka przechadzke. Jak był malutki to godzinami się nosilismy w chuscie ale teraz to tak do 30 min. Od kiedy jestem w ciazy przestałam:tak:

Witajcie Kwietnióweczki 2012, muszę z przykrością Was opuścić. Te 3dniowe plamienie to jednak była utrata zarodka :((( kolejny raz zresztą. Mam mega doła, ale trzeba żyć dalej i walczyć, tylko skąd brać siły w tym wieku?
Lekarz optuje za niedomogą lutealną, mam porobić badania i potem zobaczymy. Życzę Wam spokojnej i owocnej ciąży, dbajcie o siebie i o fasolki. Przeżyjcie ten czas świadomie. Cudownych miesięcy Wam życzę. Przenoszę się do Staraczek.

Trzymam mocno&&&&& za Ciebie:tak:
Dzisiaj powiedziałam siostrze która ma 2 letniego szkraba że znowu zostanie ciocią, była mile zaskoczona bo mówi że ona z mężem tez starają o drugie na razie jej nie wychodzi ale trzymam kciuku fajnie jakbyśmy miały dzieciątka w tym samym wieku.
[*]

widzisz :tak:siostra tez dobrze nastawiona wiec musi być ok:tak:ja ogórkowa kocham:tak:
Martolinka
mój jest z lipca '09 waży 13kg i ma 86cm, a myślałam że mam dużego chłopca:sorry:
Ania
bardzo mi przykro...
[*]

My jestesmy oboje wysocy po 180 cm wiec młody tez a tej wagi zupełnie po nim nie widac. Stope ma tez duza bo rozmiar 26
 
ania8000 bardzo mi przykro, przytulam mocno :-(, trzymaj się kochana

augustynka przez pierwszą ciąże chodziłam do Ananicza, i teraz też mam taki zamiar, musze do niego zadzwonić i sie zapowiedzieć :)

A tak wogóle to mam mdłości :-) wreszcie mam typowe obiawy ciązowe, w pierwszej ciązy nie miałam, od słodkiego mnie odrzuca, jak zjadłam okienko czekolady to....... wycieczka do toalety. Lenia mam dzis potwornego, nic mi sie nie chce.
Co do liczby dzieci to marzy mi się trójeczka a czy sytuacja finansowa pozwoli to zobaczymy.
Strasznie dużo skrobiecie i musze jeszcze raz przejrzęc bo już zapomniałam co komu miałam napisać;-)
 
inzagata, ogorkowa to najlepsza zupa:-) ja tez dzis ja gotowalam na żoładkach:-)


aniu bardzo mi przykro kochana, sciskam Cie mocno

Milosz wazy 9700 i ma 82cm, teraz juz brat mi go wykapal i moze smyk zasnie. Rano po cichu odpial zamek w łozeczku i wylazl, dobrze ze drzwi zamknelam i klamka wysoko bo by polecial na schody



Mi w pierwszej ciazy karte lekarz zalozyl w 12tyg bo nie bylo wiadomo czy utrzymam a teraz iny zalozyl mi juz na drugiej wizycie jak zobaczyl serduszko.
Dzis przez caly dzien poplamialam ale duzo lezalam wiec mam nadzieje ze wszytsko ok, jutro w koncu ide do swojego gina- mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.


witaj myszka!



Mi najbardziej dokucza zoładek:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hi hi super:-D mi wychodzi ze 3 ale jakby sie dzidzia pospieszyla i 29marca wyskoczyla to akurat w nasza 4 rocznice slubu;-)
ja też bym sie nie obraziła na moje dzieciątko jakby zdecydowało wczesniej wpaść w moje ramiona bo chciałam mieć dwoje dzieci z tego samego miesiąca, ale co ma być to będzie. oby poród taki jak poprzedni to będzie super, nawet pępowine przecinałam :)
 
Do góry