reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie!!!
trzymajcie kciuki-dziś na 17 wizyta;-)postaram się zdać relację , ale nie wiem , czy dziś bo wpadają znajomi;-)
Obudziłam się dzis z takim pryszczem kołoo wargi , ze ta spuchła mi czesciowo i wygladam jak po botoksie;-)mąż patrzy na mnie i móiw " Jak nic będzie dziewczynka " :)


ja tez powiedzialam siostrze, bratu, kolezance i bratowej a maz tesciom. Mojemu ojcu jeszcze nie. Zreszta nie wiem czy jest sens bo ja znowu krwawie:-(
obudzilam sie a tu jak polecialo, ze wkladka tego nie zmiescila:-( tak sie boje, moj zaufany lekarz wraca dopiero z urlopu w srode i juz o dawna mam wizyte zaklepana a ten gin do korego chodze od poczatku ciazy jakis niewyrazny no ale chyba zadzwonie do niego:-( tydzien temu jak plamilam to zadzwonilam i kazal mi tylko zwiekszyc dawke luteiny i nic wiecej.... co mam robic????

Lelcia kurcze... w 3 mieści o tyle dobrze , że jest kilka szpitali i zawsze dyżur jest ... Bedzie dobrze;-)
 
reklama
hej!
Czy Wy tez macie takie koszmarne wzdecia? spodni dopiac nie moge, az mi sie ciezko oddycha. A brzuch mam jak w 6 m-cu :(((

Ante ja tez bylam w 6tc na usg i bylo widac tylko pecherzyk. Trzeba odczeakac i tak w 8tc zobaczyc co sie tam w srodku dzieje. Bedzie dobrze :)

Dronka super wynik bety!! zrobilas drugi raz, zeby skontrolowac jak przyrasta? Ja dzisiaj ide odebrac pierwszy wynik i jestem troche zestresowana. Zdrowka dla corci!

Lelek jedz na pogotowie! Nie ma zartow. I daj znac jak sie czujesaz.

U mnie o ciazy wie moj maz, moi rodzice i jedna kolezanka z pracy. Musialam jej powiedziec ze wzgledu na prace. Tez mnie korci, zeby wykrzyczec calemu swiatu, ale nie chce potem tego odkrecac tak jak w styczniu :(

Martolinka trzymamy kicuki za wizyte. Daj znac po!
 
Lelek ja bym od razu jechała na pogotowie.jezeli krwawisz to musza Cie przyjać!! Ja przy pierwszej ciąży tez krwawiłam na poczatku,może nie az tak mocno ale i tak mnie przyjeli bez problemu.

MARTOLINKA trzymamy kciuki i czekamy na wieści!!!
 
Gratuluję wszystkim Kwietniowym mamusią :)... Ja mam pierwsze USG w 12 tyg. Więc troszkę sobie poczekam ! jeżeli chodzi o moje objawy to się troszkę martwię bo nie wymiotuję . Mam ,tylko czasem ochotę ,ale nie zwracam . Piersi bolą ,ale nie aż tak , kochałam zupy teraz bym nawet nie zjadła fuuu. I cały czas bym spała aaaa i nie mam apetytu ! Czy to wszystko jest normalne ??? Buziaki kochane !!
 
Gratuluję wszystkim Kwietniowym mamusią :)... Ja mam pierwsze USG w 12 tyg. Więc troszkę sobie poczekam ! jeżeli chodzi o moje objawy to się troszkę martwię bo nie wymiotuję . Mam ,tylko czasem ochotę ,ale nie zwracam . Piersi bolą ,ale nie aż tak , kochałam zupy teraz bym nawet nie zjadła fuuu. I cały czas bym spała aaaa i nie mam apetytu ! Czy to wszystko jest normalne ??? Buziaki kochane !!
ty się kochana ciesz że nie żygarz!!! a te twoje objawy są jak najbardziej NORMALE:tak: lelek śmigaj na pogotowie!!!jak krwawisz to muszą cię przyjąć!!!
 
dronka83;BETA 958 :) czyli 4-5tydz a nie jak sadziłam 5-6tc więc chyba miał prawo jeszcze nie zobaczyć pęcherzyka....
:-)no widzisz a jednak:tak:
 
dziewczyny dzieki za wsparcie...

mam pęknieta kosmówke jak przy pierwszej ciazy... a to oznacza lezenie, zero dzwigania, stresu, seksu itd. Ech tego sie obawialam i to mne dopadlo juz drugi raz

dronka gratulacje!
 
reklama
Witam dziewczyny ja tez dołączam, niestety nie planowałam jeszcze drugiego dziecka
gratuluję, jeszcze będziesz wdzięczna losowi za drugiego bąbla, zobaczysz :)

Wczoraj byłam u ginekologa i widziałam piękny ciążowy pęcherzyk, termin mam na 16 kwietnia.
gratuluję :)

Dziś byłam na USG, widziałam 6mm pęcherzyk :-)
super, cieszę się razem z tobą :)

Dziewczyny dzięki za miłe przyjęcie.Tak mam od groma leków na podtrzymanie: clexane, encorton, duphaston, vizarsin
a tak z ciekawości na co bierzesz ten vizarsin, bo pierwszy raz o nim słyszę

a mam takie pytanko:czy powiedziałyście już komuś o swoich fasolkach? bo mnie już strasznie korci ale na razie wiem tylko ja i mąż :-D uciekam już bo moje dzieciaki zrobiły kolację :szok::-D
tak, oprócz męża wie jeszcze mój tata, brat i bratowa i moje dwie przyjaciółki; reszta się dowie po usg serduszkowym

BETA 958 :) czyli 4-5tydz a nie jak sadziłam 5-6tc więc chyba miał prawo jeszcze nie zobaczyć pęcherzyka
super widzisz i po co był ten strach :)

mam pęknieta kosmówke jak przy pierwszej ciazy... a to oznacza lezenie, zero dzwigania, stresu, seksu itd. Ech tego sie obawialam i to mne dopadlo juz drugi raz
dużo siły życzę i trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło!
 
Do góry