reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

O dziewczyny to ja chyba jestem jedyna która nie będzie miała nic przeciwko jeśli trochę przenosi :) Tym bardziej że data 12.04.2012 była by bardzo fajna :)
Ciąża z synkiem była zagrożona przedwczesnym porodem i modliłam się o każdy dzień.

U mnie wczoraj pojawił się podbarwiony śluz. Oczywiście zdążyłam spanikować ale okazało się że to jednorazowe na szczęście. Jeśli się powtórzy to dzwonię do gina.
 
reklama
Witajcie:tak:
robaczek tez miałam CC , ale u mnie inna historia:tak:kto wie moze teraz urodzimy SN?
Nulka trzymam kciuki:tak:to na pewno jednorazowy wybryk:tak:

wiecie może jak wypadaja świeta Wielkanocne w 2012? ciekawe:tak:
Czy któraś pisała do admina z prośba o podpięcie pod temat główny?
 
Martolinka ja pisałam do admina, nasz jest na urlopie. Jak wróci ma przenieść nasz wątek :)

Sprawdziłam, Wielkanoc wypada 8 kwienia

A ja jutro idę do gina i mam nadzieję że na USG będzie coś widać...
 
Witajcie
Ninka ma drzemkę więc wpadam na chwilkę zobaczyć co tu się dzieje :-)
8 kwietnia Wielkanoc- w takim razie z moim szczęściem i terminem na 12-tego jest szansa ,że spędzę je w szpitalu, ale jeszcze mnóstwo czasu do kwietnia więc zobaczymy jak po drodze będzie się wszystko układać.
Fajnie będzie jak już będziemy podpięte wyżej, bo tak nieco trudno znaleźć ten wątek i póki co grono jest dość wąskie.
nuluska- zgadzam się co do tego, ,że 12.04. 2012 to bardzo fajna data :tak:
Ja miałam poród SN i mam nadzieję, że tym razem też tak będzie, sporo się męczyłam i były momenty, że myślałam już,że nie dam rady, ale po wszystkim od razu śmigałam i nie miałam z niczym problemu.
 
Martolinka ja pisałam do admina, nasz jest na urlopie. Jak wróci ma przenieść nasz wątek :)
...
dzięki:tak:
Juliana a na kiedy masz termin? mysle , ze pecherzyk bedzie widac . na serduszko trzeba chyba jeszcze poczekac chocoaz kto wie. Nigdy(w większości ;-)) nie wiadomo kiedy doszło do zafasolkowania

Młody spi więc do około 14-15 mam spokój ..

agata jestesmy niemal sasiadkami:tak:do jakiego gina chodzisz? ja dojezdzam prywatnie do Ordyńca na świetojanskiej
 
robaczek_25 gratuluję!!!
Ja w tym tygodniu chcę sie wybrać do ginekologa ale nie mogę się do niego dodzwonić, a dziś miał wrócić z urlopu:(
Z moich obliczeń to 6 tydzień się zaczął, mam nadzieję, że będzie coś już widać na usg:)
Pozdrawiam nowe KWIETNIÓWKI!
 
Hej laseczki.

Jesli pozwolicie to dołączę do Was. Dziś test pokazł II kreski co prawda druga kreska jest blada ale jest. Jeszcze to do mnie nie dociera ale sie strasznie z mężem cieszymy.
Gratuluje wszystkim Kwietniówką!!!
 
martolinka- a ja żeby było śmiesznie dojeżdzam do Rumi, do Ostrowskiej- Ciskowskiej, prowadziła mi 1-wszą ciążę i nie miałam najmniejszych zastrzeżeń więc raczej przy niej pozostanę. Też prywatnie, ale na nfz ciężko trafić i nie czekać jeszcze 3 miesięcy :baffled:
jak coś to mieszkam ulice dalej niż Świętojańska więc już z zapasem zapraszam :-D
A my mamy z Ninką wszystko już gotowe na przybycie G, torcik, świeczki i prezencik nawet się znalazł, a on gdzieś przepadł .. pewnie korki na obwodnicy..
 
Cześc dziewczyny nie bylo mnie tu kilka dni i co widzę? same dobre wiadomości:-)
Robaczek- tyle nerwów ale wszystko dobrze się skończyło :tak: gratulacje juz potwierdzonej fasolki!!!
Witam nowe kwietniówki w naszym gronie, fajnie że jest nas coraz więcej.
My wczoraj byliśmy z małą w parku wodnym ale się wyszalała! bardzo lubi wodę więc była w 7 niebie ciężko było ją po całym dniu pluskania do domu zaciągnąc , a była taka padnięta że zasnęła ledwo ją do samochodu wsadziliśmy:-D
Wielkanoc wypada 8 kwietnia?! haha to mam termin na Wielkanoc zabawne bo poprzedni miałam na 25.grudnia czyli na Boże Narodzenie ale urodziłam 4 dni po terminie-29. na początku ciąży chciałam trochę przenosic i urodzic po nowym roku ale jak już przyszedł termin porodu to było mi obojętne kiedy się urodzi byle by szybciej:-D
 
reklama
Bunny my się już znamy;-)
agata nie mów dwa razy , bo ja należę do towarzyskich osób:-) z innego podfrum mamy regularne spotkania i jestesmy dla siebie już czasem jak siostry. Ostatnio jechałam z młodym do Wrpcławia w ciemno do forumki , ktore znałam 1,5 roku , ale tylko z sieci;-)
sweet to trafiły Ci sie swiateczne terminy:-D
 
Do góry