reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,
Teścik pozytywny, prawdopodobnie termin na 12.04 :-) cieszę się strasznie,bo próbowaliśmy od marca i w końcu się udało, mam nadzieję, że wizyta u gina to potwierdzi, ale do tego to jeszcze trochę czasu, w pierwszej ciąży miałam wizytę w 8tc więc teraz pewnie będzie podobnie. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ?
 
reklama
witam po weekendzie. wypad na wieś okazał się strzałem w dziesiątkę, Ala się wybiegała, wyszalała, wieczorem padała jak mucha :-D
nie będzie mnie przez ten tydzień, jedziemy na działkę.
Robaczek_25
trzymam kciuki i jak wrócę chce widzieć dobre wieści i pełno gratulacji!!!!!!!! :tak:
miłego dzionka życzę
 
jestem w ciąży!!!!!!!!!!!! dziś na usg był pęcherzyk ciążowy!!!!!!!! wprawdzie jeszcze bez serduszka ale mam nadzieję że to kwestia czasu
termin mam na 8kwietnia:-)

jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Robaczku- super nowiny :tak:
Magdusia- miłego wypoczynku ;-)
My dziś na nogach już od 6:30 ,ale pogoda piękna więc zaraz wybieramy się na spacer :-) później wizyta babci i dzień pewnie zleci nie wiadomo kiedy.
Miłego dnia wszystkim :-)
 
Julianna witaj i gratulacje :)

Lolitka gratuluje wystaranej ciąży! :)

Zeberka gratki 3 Maluszka :)

_agata gratuluję :) Będzie mała różnica wieku miedzy dziećmi :)

robaczku super :))) widzisz, mówiłyśmy ci że po prostu było jeszcze za wcześnie:) cieszę się razem z tobą!
 
Witajcie:tak:
Witajcie,
Teścik pozytywny, prawdopodobnie termin na 12.04 :-) ?
Gratulacje i witamy!!!!!:-D

jestem w ciąży!!!!!!!!!!!! dziś na usg był pęcherzyk ciążowy!!!!!!!! wprawdzie jeszcze bez serduszka ale mam nadzieję że to kwestia czasu
termin mam na 8kwietnia:-)

jestem taka szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!

brawo brawo :tak:

Jestem z lekka dzis nieprzytomna a ten mój mały łobuz szaleje za dwóch:tak:Teraz śpi i mam 2-3 godziny spokoju:tak:
W piatek pewnie pójdę do gina i juz sie nie moge doczekac
 
robaczku! a widzisz gin nie jest Bogiem i też czasem się myli :tak: GRATULACJE!!! a mój mąż stwierdził że się chyba wyprowadzi bo "z babą w ciąży to się nie da wytrzymać":-D cieszę się że NAS KWIETNIÓWEK przybywa! chociaż i tak przypuszczam że urodzę w marcu-dwie poprzednie ciąże zakończyły się kilka dni przed terminem więc teraz pewnie też będzie tak samo ale wole prędzej niż po terminie czekać i się niecierpliwić:-p
 
Ostatnia edycja:
Zeberka w jakim wieku masz dzieciaczki?
Ja poperzednią ciąże przenosiłam tydzień i to była katorga... te ciągłe telefony " KIEDY urodzisz? Czemu nie urodziłaś jeszcze? itp" grrr;-)
 
Oj ja też poproszę tym razem o poród w terminie,albo nawet kilka dni wcześniej. Poprzednia ciąża termin z OM 22 sierpień, ale z usg 4 września i tego się trzymaliśmy , a Ninka postanowiła pojawić się na świecie 15-tego. Myślałam, że zwariuję :wściekła/y:
 
reklama
witam
dziękuję za wszystkie miłe słowa, też się bardzo cieszę że jednak tu zostaję:-)

z poprzednią ciążą w końcówce myślałam że zwariuje a że ostatni miesiąc to był upalny lipiec to dodatkowo miałam dość, termin miałam na 30, ale tydzień wcześniej poszłam na wizytę no i mówiłam że już się nie mogę doczekać itp w trakcie badania lekarz mi zrobił masaż szyjki i już na drugi dzień zaczął odchodzić czop ale urodziłam dzień później, tylko że miałam problem z rozwarciem i skończyło się cesarką a kto wie czy gdyby lekarz nic nie grzebał to może był urodziła SN

moje dziecie już nie śpi, dziś o 6 pobudkę zaserwował:baffled: a że poszłam spać dopiero o 23 to nie jestem zadowolona...
 
Do góry