reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam nowe kwietniówki w naszym gronie!
Lolitka zrelaksuj się i nie martw się brakiem objawów, tak naprawdę to na tym etapie jeszcze może ich nie byc lub jesteś jedną z tych dziewczyn które to omija... a nie jesteś bardziej senna lub twoje piersi są bardziej tkliwe... przeważnie wczesne objawy są mało zauważalne... głowa do góry:tak:
Ja dzisiaj znalazłam kalkulator płci dziecka i wychodzi mi że będę miała chłopca haha, nie ukrywam że bardzo bym się z tego cieszyła :D ciekawe czy się sprawdzi.
miłego weekendu dziewczyny!!
 
reklama
zeberka witam i gratuluję!!! tylko wątek kwiecień 2012 jest już założony, jest już nas tam kilka więc zapraszam do nas, w "kupie" raźniej:tak:
ja w pierwszej ciąży też nie mogłam nawet czuc kawy w pobliżu a teraz mi nie przeszkadza i czasem pozwalam sobie na małą latte:zawstydzona/y:
 
Witam Was dziewczyny:-) ja roztrzepana nie znalazłam wątku kwietniówek "na górze" więc założyłam nowy-masakra jaka ostatnio jestem roztrzepana!!!:-D aha dołączam do Was! przewidywany termin to 2 kwietnia! u gin jeszcze nie byłam ale kawa mi obrzydła cycki bolą spać się chce no i dwie kreski na teście były:-) w domu mam już dwoje dzieci-syn 7 lat i córa 4 lata i strasznie chcą mieć rodzeństwo:-)
 
ja bez usmiechu bo sie bardzo denerwuje

nie mam ZADNYCH OBJAWOW.... wogole nic, zero i sie boje ze cos jest nie tak.......

termin mi wychodzi na 4 kwietnia z moich obliczen. zobaczymy co lekarz powie

lilitka widze , ze troche musiałas o swoja fasole powalczyc. Teraz bedzie tylko lepiej:tak:
Witam Was dziewczyny:-) ja roztrzepana nie znalazłam wątku kwietniówek "na górze" więc założyłam nowy-masakra jaka ostatnio jestem roztrzepana!!!:-D aha dołączam do Was! przewidywany termin to 2 kwietnia! u gin jeszcze nie byłam ale kawa mi obrzydła cycki bolą spać się chce no i dwie kreski na teście były:-) w domu mam już dwoje dzieci-syn 7 lat i córa 4 lata i strasznie chcą mieć rodzeństwo:-)

Witamy:tak: rozgość się zeberka
 
o widzę że grono kwietniówek się poszerza:-) super, bardzo bym chciała tu zostać bo bardzo miło tu jest

w poniedziałek wybieram się do gina i mam nadzieję że sytuacja się wyjaśni oczywiście w pozytywnym kierunku

lolitka
ja w poprzedniej ciąży też nie miałam żadnych objawów, potem była senność i później zgaga ale jakieś mdłości to nic z tych rzeczy, także głowa do góry i myśl pozytywnie:tak:

co do płci to ja oczywiście z racji że mam synka chciałabym mieć córcię, ale i tak najważniejsze żeby dziecko było zdrowe:-)
 
Witam się wieczornie :)

Dziś robiłam drugą betę, pierwsza była 216, dziś 516 - więc rośnie! :-D
Wciąż nie mogę uwierzyć że się nam udało, staraliśmy się ponad pół roku i po miesiącu kiedy sobie odpuściliśmy i wręcz omijaliśmy okres płodny okazało się że test pozytywny :-)
Mam pytanie, jak sądzicie czy wybierać się do gina już teraz czy za kilka tygodni?
Mój ma właśnie urlop i będzie dopiero 31.08 - nie wiem jak do tego czasu wytrzymam, myślicie żeby iść wcześniej na usg do kogoś innego, czy cierpliwie czekać? Dodam że tego 31 to byłby gdzieś 8 tydz ciąży.
 
wcześniej niż w 6 tygodniu tak naprawdę nie ma po co iść, bo dopiero wtedy widać serduszko i jest pewność ż e wszystko jest ok, jeśli wystarczy ci cierpliwości to spokojnie możesz poczekać na swojego gina, ale z tą cierpliwością u kobiet w ciąży lub staraczek to różnie bywa:-D
gratuluję pięknej bety:-)
 
Witajcie:tak:
nad morzem piekny i słoneczny dzień;-) mamy dzis po południu forumowe spotkano wiec dzien pełen wrazen:tak:
Julianna ja w poprzedniej ciazy byłam u gina w 5 tc i było widac pecherzyk ciazowy , potem w 8 tc juz było serduszko. Ale ja z tych niecierpliwych wiec sama rozumiesz...
 
reklama
witam niedzielnie

dziś nareszcie była ładna pogoda co w niedzielę jest rzadkie ostatnio;-)

jutro jadę do gina i mam nadzieję że się sprawa wyjaśni także trzymajcie kciuki aby to była naprawdę fasolka a nie jakieś zaburzenia hormonalne...
 
Do góry