reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ja tez kawki nie pije, chyba ze juz od swieta na miescie wtedy biore latte.

Mi wlasnie zaczely sie nudnosci, tzn przez caly tydzien nie mialam ochoty na jedzenie, ale nawet jak sie najadlam to czulam w zoladku taka pustke, ssanie, nudnosc a teraz po prostu juz mnie mdli! Ble jakie to okropne uczucie, w poprzedniej ciazy tego nie mialam:szok:
do tego teraz wech mam jak pies policyjny tylko z ta roznica że wszystko raczej mi mega smierdzi;-)
Cycki mnie nie bola ale sutki draznia:wściekła/y: a brzuch boli jak podzwigam za duzo a tak to spoko

Bunny liczylam niby na 3 kwietnia
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi, pocieszyłyście mnie trochę z tą kawą i stwierdziłam że póki co jak mi smakuje to nie będę przesadzac i czasem małą sobie wypiję :tak:
Witaj Lelek i gratulacje!! pewnie że Cie przyjmiemy:tak: czuj sie jak w domu;-) Oliwka z 29 grudnia, będziemy miały dwójkę dzieci w podobnym czasie :)
mandarynka12 mam nadzieję że z nami zostaniesz! Co za lekarz:no: on się chyba z profesją pomylił! ja tez już bym więcej do niego nie poszła wrr... a testy jak się mylą to raczej w tą drugą stronę.
Bunny co do objawów to dzisiaj pierwszy raz miałam lekkie mdłości ale trwały prawie cały dzień i piersi mnie bolą i urosły no i w nocy muszę chociaż raz na siku leciec ale senność mi przeszła:-p
 
Z Patim mdłości mi sie zaczęły w 8 tyg. I trwały do 13 tyg. Przez ten czas schudlam 9 kg. Mam nadzieję ze tym razem mnie to ominie chociaż pampersa małego czuje z km.

Część Izka:-) masz termin w Wielkanoc.
 
Chciałabym cichutko(na razie- mam nadzieję) dołączyć do kwietnióweczek :)
Według kalkulatora termin mam na 27 kwietnia,ale zobaczymy co powie gin za 4tyg-wtedy lecimy na urlop do polski i odwiedze mojego lekarza.
Dodam,ze mam już 21miesięcznego Syneczka :)
 
Ja tez kawki nie pije, chyba ze juz od swieta na miescie wtedy biore latte.

Mi wlasnie zaczely sie nudnosci, tzn przez caly tydzien nie mialam ochoty na jedzenie, ale nawet jak sie najadlam to czulam w zoladku taka pustke, ssanie, nudnosc a teraz po prostu juz mnie mdli! Ble jakie to okropne uczucie, w poprzedniej ciazy tego nie mialam:szok:
do tego teraz wech mam jak pies policyjny tylko z ta roznica że wszystko raczej mi mega smierdzi;-)
Cycki mnie nie bola ale sutki draznia:wściekła/y: a brzuch boli jak podzwigam za duzo a tak to spoko

Bunny liczylam niby na 3 kwietnia

o kurcze kochana gratulacje. co zes tak zniknela z regionalnego?
wpadaj i chwal sie dziewczynom:)
gratuluje ci z calego serca i reszcie kwietniowek takze:)
 
witam kwietniówki zwłaszcza nowe:-) super że grono się powiększa:-)


skoro wielkanoc 8 to wstępnie mam termin na samą wielkanoc:-) ale nie miałabym nic przeciwko gdybym na wielkanoc już była z dzidzią w domu;-)

co do kawy to uwielbiam ale nawet przed ciążą nie szalałam najwyżej 2 słabe, teraz jeśli piję to jedną i też słabą, w poprzedniej ciąży też piłam, chyba się przerzucę na bezkofeinową bo naprawdę lubię smak kawy

objawy?? hmm nie bardzo, choć własnie nie wiem czy biust mi nie urósł bo ostatnio cisną mnie staniki, niby nie widzę różnicy aż tak ale mnie cisną więc chyba coś w tym jest;-) częste sikanie to i bez ciąży u mnie norma:-D no czasem brzuch pobolewa ale delikatnie więc myślę że jest ok

ok mykam teraz na badanie krwi, miłego dnia :-)
 
kliszka-robiłaś test? bo my się staramy i jeśli teraz się udało to wg ostatniej @ powinnam mieć termin na 26 kwietnia ale jeszcze boję się testować bo jestem 6 dni przed spodziewaną @
 
Przyłączam się do Was. Dziś mam wizyte u gina więc trzymajcie kciuki żebym zoabzczyła piękny pęcherzyk!!! Mam cichą nadzieje zobaczyć tez bicie serca bo córke słyszłam tez w 6tc:) Termin wychodzi na 8 kwiecień:)
 
Witajcie:tak:

Dziewczyny macie juz jakieś objawy?
Mnie na razie tylko podbrzusze boli i latam sikać co 3 godziny cycki urosły ale nie bolą.
.
czasem jestem mega nieznośna i sama kopnęłabym się gdybym mogła:-pdo tego sennośc... mega sennosc , zgaga mineła ale jestem pewna , ze wroci

Hej Dziewczynki :)
Z moich obliczeń wynika że też będę kwietniową mamą - oczywiście gdy wszystko będzie dobrze :/
Także witam wszystkie przyszłe mamy, obym mogła z Wami spędzić kilka chwil na forum :)
Witaj!!!!!! miło Cię poznać:tak:

hej hej to ja tez dolaczam:-)
Witaj!!! koniecznie daj znać jak po wizycie u gina:tak:
Chciałabym cichutko(na razie- mam nadzieję) dołączyć do kwietnióweczek :) :)

Witaj!!! trzymam kciuki za fasolke:tak:
Przyłączam się do Was. Dziś mam wizyte u gina więc trzymajcie kciuki żebym zoabzczyła piękny pęcherzyk!!! Mam cichą nadzieje zobaczyć tez bicie serca bo córke słyszłam tez w 6tc:) Termin wychodzi na 8 kwiecień:)
Witaj!!! kolejna Wielkanocna BABa:-D

Ja mam dziś podły nastrój od rana. Zdążyłam sie ze 2 razy poryczeć o byle co.. nie poznaje sie sama. Nie wiem , czy to ciąża , czy jesien za oknem...
 
reklama
Hej.

W nocy spać nie mogłam . Śniły mi sie ruchy dzidzi . I jak tyko położyłam sie na brzuchu to sie budziłam bo bym dziecko zgniotła. Wariatka

Proszę meldować sie i zdawać relację po wizycie u gin. Mile widziane fotki.
 
Do góry