reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny jak to jest z kawą w ciąży można pic czy nie? i czy wy pijecie?
bo ja czasem rano wypiję sobie takie małe latte ( bo więcej tam mleka niż kawy) i właśnie się zastanawiam czy nie robię krzywdy fasolce... w pierwszej ciąży nie miałam takiego dylematu bo jak tylko doleciał mnie aromat kawy to wszystko mi się momentalnie podnosiło i musiałam omijac wszystkie kawiarnie na mieście szerokim łukiem, a teraz kawa mi smakuje więc sobie czasem piję :zawstydzona/y:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie, ktore tak jak ja spodziewaja sie dzidziusia w kwietniu 2012r:-)

Dzis mialam drugie usg i wyszlo, ze jestem dopiero w 6tc, bo 2 tyg temu jeszcze nic nie bylo widac a lekarz szacowal na 5tc, jednak dzis zmienil zdanie;-)



ups nie zauwazylam ze juz sa kwietniowki, poprosze moderatora o usuniecie mojego wątku:)
 
Ostatnia edycja:
SWEET zasłyszałam opinię , ze mleko w kawie neutralizuje działanie kofeiny :) Sama nie jestem kawoszem , ale choć co drugi dzień wypijam rozpuszczalna z mlekiem
 
hop hop!
ja tez sie wpraszam na wątek:-)
martolinka i Bunny mnie juz znaja:tak: dowiedzialam sie o ciazy przed nimi ale dzis dopiero wyszlo ze jednak to bardzo wczesna ciaza byla bo dopiero 4 tydz no a dzis juz 6:-)
bo wg ostatniej @ to bylby juz 8tydzien ale owulke mialam przesunieta, na razie jest oki. Jak widac po suwaczku mam juz synka... męza tez mam:-p
No to na razie tyle, a na koniec grzecznie zapytam o przyjecie mnie do swego grona:-D
 
Ostatnia edycja:
martolinka - nie przestraszyłaś mnie zbytnio tymi swoimi groźbami :-D więc jak coś to się jakoś zgadamy na privie lub forum ;-) my często śmigamy po bulwarze itp więc jak coś to kawiarnie mamy obczajone :-D może być też domowej roboty.
sweetlwik- w zeszłej ciąży chyba ,aż całe dwa razy w ciągu 9 miesięcy piłam kawkę, ale póki co od czasu do czasu sobie wypije rozpuszczalną z tym, że ja to od zawsze pije 70% mleka ;-) ale jeśli dobrze kojarzę ze szkoły rodzenia to położna mówiła, że nie ma co przesadzać ,ale jeśli ktoś do tej pory pił kawę to jak wypije 1 dziennie delikatną to nic się nie stanie.
lelek- witamy :-) my się jeszcze nie znamy ;-) oj też poprzednio miałam zawirowania z przesuniętą owu o 2tyg ,ale najważniejsze ,że wszystko już jasne i jest fasolka
Mykam teraz na kolacyjkę zrobioną przez G więc będzie smakować 2x lepiej :-)
Miłego wieczorku
 
dzieki agata:-)
smacznego:-)

martolinka pewnie, ze dobrze;-)i mam zamiar tu byc do konca:-p

sweetlwik a moj Miloszek z 18grudnia 2009:-)
 
Dziewczyny macie juz jakieś objawy?
Mnie na razie tylko podbrzusze boli i latam sikać co 3 godziny cycki urosły ale nie bolą.

Lelek to co 1 kwietnia czy później? I wyciągaj ta drukarkę i dawaj ta fote!

Agata co tam dobrego chłop Ci zrobił ?

Ja z kawą nie mam problemu bo nie pije ale słaba kawka nikomu nie zaszkodzi.
 
Hej Dziewczynki :)
Z moich obliczeń wynika że też będę kwietniową mamą - oczywiście gdy wszystko będzie dobrze :/
Ciąży nie mam potwierdzonej przez lekarza, bo mnie mówiąc delikatnie olał. Ale zrobiłam dwa testy i oba pozytywne, do tego badanie beta HCG gdzie wyszło 822, a za 36 godzin idę na kolejne...
Byłam u lekarza bo zaniepokoiły mnie bardzo silne bóle brzucha, ale powiedział, że nie wiadomo czy to na pewno ciąża, bo to za wcześnie, a testy mogą się mylić i mam przyjść po dwóch badaniach beta, bo teraz ma inne pacjentki...
Więc czekam niecierpliwie na kolejne badanie i wizytę u innego lekarza bo ten mnie strasznie wkurzył.

Także witam wszystkie przyszłe mamy, obym mogła z Wami spędzić kilka chwil na forum :)
 
reklama
hej hej to ja tez dolaczam:-)

W sobote mam pierwsza wizyte u gina, ale 3 testy byly pozytywne i mdlosci mam jak 150 :-) Wdl kalkulatora ciazowego termin mam na 12 kwietnia. Gratuluje wszystkim przyszlym mamuskom i oby do kwietnia:-)
 
Do góry