reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Czikity!

Dopadł mnie stres przed porodem i już pewnie tak pozostanie:no: Wczoraj przejeżdżaliśmy obok szpitala i przeraziłam się totalne, że to już niedługo tuż tuż...Ja bardzo źle znoszę ból, na @ cierpię zawsze niemiłosiernie:eek: W Gdyni nie dają zdaje się zzo, więc będę zdana na siebie. A Kegla ćwiczyłam do czasu kiedy pojawiły mi się skurcze na pocz. 5 miesiąca i teraz jak już jestem w bezpiecznym to znowu zaczęłam....ale czy to pomoże hmmmm....

poranna- powodzenia!
 
reklama
exquise gratuluję przeogromnie :))
laski nie stresujcie mnie z tą pełnią, bo aj chcę wytrwać do niedzieli i oby mnie nic nie chwyciło tego 6-tego :no:, bo tak jak pisałam, jeśli mnie intuicja nie zawodzi to mój gin zrobi mi cc w niedzielę i wyciągnie wielkoluda:-)
poranna: trzymamy kciuki i z niecierpliwością oczekujemy wieści!!! a tak na marginesie to fajnie sięurodzić 5-tego kwietnia , wiem coś o tym:tak:;-)
 
exquise gratki ogromne :) Ale niespodziewajka :) Opowiadaj co i jak!

kasia, julianna chyba kazda sie napaliła na pełnie ;-) hahah Trzeba rodzić i koniec! :)

kivinko zaczełam zaciskac w trakcie czytania a jak doczytałam do konca to padłam ze smiechu :)))

poranna mocno trzymamy za Was kciuki i czekamy na wieści!
 
witam

pamiętacie mnie?;-);-);-)
dziś wróciliśmy do domu, Sebastianek jest przesłodki aczkolwiek absorbujący:-D jesteśmy przeszczęśliwi
wszystko jest ok, miał usg brzuszka i główki i jest ok, zdrowy, 10 punktów, ja się czuje coraz lepiej, aczkolwiek daleko do ideału, rana trochę boli i szwy ciągną a dopiero w piątek mi zdejmą bo to drugie cięcie i lekarze nie chcieli ryzykować rozejścia się szwu
z karmieniem idzie nam fajnie, mały już odzyskał wagę wyjściową a nawet ją przekroczył bo z 3030 gr spadł na 2890 ale dziś miał 3060:-)
brzuch mam jak w 7 miesiącu ale ulgę odczułam na pewno


gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za oczekujące aby wam ten czas szybko zleciał
jestem bardzo ciekawa co tu się działo jak mnie nie było ale nie ma szans tego nadrobić no chyba że ktoś zechce zdać mi relację:-)
 
lene widzisz Ty chcesz czekać, a ja najchętniej wskoczyłabym teraz na porodówkę...teraz zaraz już:-D:-D:-D

augustynka
no cóż skoro tak mówisz, to ja się posłucham i urodzę, a jak nie to kopnij mnie mocno w tyłek po świętach...

robaczku super, że już w domku i że Mały ma się dobrze...cieszcie się sobą:)

exquise a na kiedy Ty miałaś termin? Bo Twój suwaczek mówi, że jeszcze troszkę...

A ja idę poodkurzać i umyć podłogi. Mała się tak wierci, że masakra jakaś...Może uda Jej się w końcu tym wierceniem coś zdziałać:-D:-D:-D
 
Hej Kobietki!

Exquise gratulacje!!! Maly jest przecudny! A jednak byla dzidzia 01.04:-) zaklad z tata wiec anulowany?? Pisz i opowiadaj jak bedziesz miala chwile!

Poranna 3mamy mocno kciuki!!! Obys szybko wracala do domku z malenstwem!

Kivinko od razu zaczelam zaciskac hahaha

Murka ja mam tak samo jak Basiek, cisnienie normalne tylko ten puls taki wysoki. Dzieki Bogu to nie jest tak non stop, tylko raz na jakis czas sie trafia!

Kasiagaw masz racje juz wszystkie jestesmy bezpieczne :tak: wiec teraz nic tylko rodzic! A co do zajec to tez caly czas staram sie cos robic co by nie zwariowac.

U nas caly dzien padal deszcz, okropienstwo! Siostra wpadla popoludniu z synkiem wiec sie chociaz nie nudzilam. Zaraz wpadaja kolezanki pomoc z prasowaniem bo mi kregoslup przez ostatnie pare dni daje popalic.

Tez tak macie dziewczyny, ze coraz bardziej nerwowe i poddenerwowane jestescie?

:***
 
reklama
exquise jeszcze raz ogromne gratulacje:) Wiktorek jest cudny:tak:
kasiagaw ja też bym już chętnie się rozpakowała ale może to jeszcze za wcześnie?? sama nie wiem
kivinko widzę że nie tylko na mnie twój post podziałał motywująco :-D:-D aczkolwiek w pierwszej ciąży ćwiczyłam i niestety cięcie mnie nie ominęło
robaczku Super że juz jesteście z Sebastiankiem w domku:tak: a jak Mateuszek??
poranna kciuki kochana &&&&& szybko do nas wracajcie
 
Do góry