reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dzień dobry.

Znowu z samego rana, ale do 8 mam darmowy internet :) (mam przynajmniej taką nadzieję ;)). Dzisiaj słonko odpłynęło z Krakowa, ale mam nadzieję, że nie będzie bardzo brzydko...
rekinasia - zobaczymy jak to będzie po porodzie; mam nadzieję, że mężuś sobie poradzi sam:-D

Mam nadzieję, że przyjdzie dzisiaj wypłata, bo przydałoby się jakieś zakupy na święta zrobić. Pierwszy raz spędzimy sami święta, bo tak to zawsze jeździliśmy do teściów, ale że to jest ponad 300 km od nas, to trochę strach ryzykować. A poza tym u nich zawsze tak zimno, że by się to na pewno dobrze dla mnie nie skończyło:tak:
Mam zamiar przejrzeć dzisiaj jakieś książki kucharskie i wymyślić jakieś dania na święta :) no i zrobić listę zakupów;-) A tak poza tym to lenistwa ciąg dalszy:-D

Buziaki
 
reklama
helloł brzuszki..!

ale sie narobilo.. szał wykonczeniowy w pełni, jak zwykle cos sie przeciąga.. a to w kuchni za krótka listewka, a to nie ma podporki pod szafke, albo cos chlapneli na sciane i bedą podmalowywac.. grr
więc w takich nerwach raczej na święta nam sie nie uda :(
chociaż zobaczymy.. echh, nie chce juz na nic sie nastawiac

dzisiaj maja chłopaki meble wnieść więc jak dobrze pójdzie to jutro bym nas powoli przeprowadzila, choć dopadło mnie choróbsko :/
katar + okropny ból w klatce przy kaszlu :( myślicie ze syrop z cebuli wystarczy..???

mam skurcze non topero, choć po nospie i asmagu 3x dziennie jest "do zniesienia" :tak:

wiedzę ze exquise nas wyrolowala :D
gratulacje.....!!!!!!! piękny synek..!
 
LENE - STO LAT, STO LAT :)))


tort.jpg

Sonisia zawsze są przejscia z wykonczeniem, ale dacie rade! :) I uciekaj od choróbska, bo mnie i Paulusie dopadło :/

Karina miłych zakupów i leniuchowania :)

U nas pogoda srednia. Przez to ze wczoraj wynurzyłam sie z domu, znowu gardło bardziej boli i katar wiekszy... Nie dam sie! Jutro pełnia - mam zamiar rodzić :)
Zaraz biore sie za mycie kanapy i foteli, bo jasna ecoskóra jest tak bruuuudna, ze szok :/ Poz atym jakies zakupki chce zrobić i jutro bede piekła chyba babkę jakaś i sernik biały z musem czekoladowym :-p Moze barszczyk biały na świeta i jajeczka faszerowane, bo reszte to mamy dostać od teściowej!
Całuski w brzuszki!!!!
 
Witajcie,
pojechaliśmy dzisiaj do urzędu skarbowego. Miałam tam sprawę do załatwienia. Wchodzimy do odpowiedniego budynku a tam pusto tylko za okienkami pełno pań. W moim okienku oczywiscie pusto. Stoje , czekam. M w końcu się wkurzył i pyta , czy ktoś nas obsłuży. Usłyszał , ze zaraz koleżanka podejdzie. Minęło kolejne 5 minut i M na cały głos mówi " Zapomniałem dodać , ze żona jest w 9 mscu ciąży i w tej chwili mamy skurcze co 8 minut i nie gwarantuję ,że zaraz urodzi. Z synem szybko się uwinęła"
laugh.gif
żałujcie ,że nie widziałyscie ich min. Zaraz się zjawiłą pani
laugh.gif


Dziś zawieszam strajk- pogoda całkiem niezła wiec mogę rodzić:-p

Sonisia kobitko już blizej jak dalej:tak::tak:

ŻYCZĘ ABY PEŁNIA POMOGŁA WAM SIE ROZPAKOWAĆ:-p Chyba święta osobiście wole spędzić w domu;-)
 
przyłączam sie do życzeń dla lelek..! wszystkiego naj naj naj lepszego!

augustynka gdybym częściej zagładała na Bb to bym Was podejrzewają o zarażenie .. :D:D

echh a czym sie leczycie..?
mnie bardzo boli przy kaszlu.. :(

ten *spam* jest wykrztusny czy jak on działa.?

ja podjęłam sie zadania bojowego i jutro zabiore sie chyba za gotowane słynnego żurku mojej mam, bo ona biedna ciagle na mojej budowie..
a ja w sobotę upieke jeszcze babeczki, bo obudzilam sie niedawno zlana potem ze ich nie upieklam i drobiazgi od zajączka były takie smutne !

martolinka doooobre ..!!!!! to babska pewnie speeda dostały i stan przedzawalowy :D

mi wczoraj ręce opadły.. byłam w leroyu po listwy (5 szt po 2 m) drażki i podporki, więc ledwo sie dotoczylam do kasy.. stalam pomiędzy 2 kasami. kilka min za mną stanęła kobieta z dzieckiem kilkuletnim w takim samochodziku co są w sklepach . jak szybciej posunela sie jedna kolejka to tam wylozylam zakupy, a to babsko za mną "co sie pani wpiepsza? stała pani w tamtej kasie!" :szok: patrzę sie na nią jak na wariatke i mówię ze stałam przed nią i nie ważne w której kasie, bo listy nie podpisalam u czy jej nikt w ciąży miejsca nie przepuscil (choć ja byłam tam przed nią i swoje i tak odczekalam) a ona ze jestem bezczelna i czy jest mi miło jak sie wpierdalam :szok:
bez kitu brak slow.. heh

a kiedy ta pełnia..? ja ne chce jeszcze rodzic!
 
sonisia-wiem co czujesz dzis przede mnie wepchnela sie baab u ginekologa poniewaz byla tylko po recepte 20 min... :/ a do tego na 9 a ja na 8:30! pełnia jest jutro o 21:20 :) ja moglabym urodzic :))
 
sonisia pełnia jutro... :) W niej moje nadzieje :) co do syropku to nie wiem, ja byłam u lekarza to mi przepisał jakis tymiankowy syrop + apap + gagarin do płukania gardła. Ale ze po gagarninie wymiotuje to tantum verde psikam :)
Baba mega bezczelna :/ Pipa chyba widzi, ze w ciazy jestes!!!! Normalnie w zęby bym jej dała :no:

martolinka mąż pieknie załatwił sprawe hehehe chciałabym widziec miny tych bab! :)
 
witajcie;)

martolinka;) niezła akcja w tym urzędzie hehehe;)
sonisia co za wredny babsztyl. Mi zawsze mąż powtarza, że ja jestem za miękka dla ludzi bo niektórzy są tak beznadziejni że jak mi ich szkoda to za to zaqwsze dostane po dupie!
A czemu tak Ci się odmieniło? Jeszcze niedawno chciałaś rodzić na zajączka;) hehe
lene 100lat:)

ziewaczka Ty chyba już zostałaś w tym szpitalu,daj znać co i jak u Ciebie... Pewnie już urodziłaś???
augustynka;) ja też mam nadzieje na tą pełnie podobnie jak chyba "wszystkie" z nas.
julianna i martolinka rozbudziły nasze nadzieje;) a mi niezależy żeby na święta być w domu tylko żeby już mieć za sobą poród i synka przy sobie;)
agata masz racje, mały wyjdzie kiedy bedzie miał ochote a to co by chciała mamusiato narazie sie nie liczy hehe;) widze, że Twój meżulek łądnie się zajmuje Ninką niekażdy tata ma taki dobry kontakt ze swoim dzieckiem
izka wpsółczuje tego masażu ale jak ma pomóc no cóż...:)
robaczku ciesze się ze jestes już w domu. Rodzinka w komplecie;) super, ze nie ma żadnych problemów z karmieniem ja sie tego obawiam własnie.

Muszę sie wybrać dzisiaj do UP podbić ubezpieczenie bo tylko do jutra a niewiadomo kiedy nadejdzie godzina 0:) pogoda licha więc i z chęciami u mnie licho;)
 
Eh jakby tak urodzić jutro w nocy.. to jest duże prawdopodobieństwo, że święta spędzę już w domu z małym Jasiem :-)
Ja się czuję coraz gorzej, więc kto wie... może pełnia zrobi swoje. Mój eM też od wczorajszego wieczora jakiś taki podstresowany jest.. w nocy to nawet pomagał mi dojść do łazienki hihi :) a pytanie "jak się czujesz?" padło chyba z 1000 razy :-D
Właśnie zjadłam pół tabliczki czekolady z tej bezsilności dzisiejszej :-p teraz pije wodę z cytryną, bo zasłodziło mnie potwornie!
 
reklama
sonisia- są ludzie i taborety, ehh szkoda, że musiałaś akurat na taki przypadek trafić, pewnie nieźle Ci ciśnienie skoczyło :wściekła/y:
adasza- to życzę byś się uwinęła ;-) ja do domku to na święta bym nie wyszła już pewnie, ale jakoś mi to nie przeszkadza, mam już tak serdecznie dość, że przyjmuje wszelkie warunki :-D;-)
martolinka- świetnego masz męża :-D mina pań z całą pewnością bezcenna, ale dobrze im tak, kawkę i inne równie ważne rzeczy mogą chwilę poczekać w obliczu takiego niebezpieczeństwa :-D
lene- wszystkiego naj ! sto lat, spełnienia marzeń (tych dotyczących niedzieli również ;-))

A wszystkim chorowitkom zdrowia ! Niech szybko Wam odpuszcza żeby maluszki mogły spokojnie na świat przychodzić :tak:;-)
 
Do góry