reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
murka mogę ręczyć za pełnię:cool2:jak leżałam w szpitalu ledwo nadążali podczas pełni z porodami

udało mi sie zapisać na jutro kosmetyczke , w piatek fryzjer. Trzeba się ogarnąć , bo potem może być ciężko;-)
 
Witam dziewczynki ! :)

Przyszlam sie w sumie tylko pozegnac przed jutrzejszym szpitalem , nie potrafie sobie dzisiaj miejsca znalezc w domu ani zebrac mysli takze i tu nic konkretnego nie napisze :sorry: Mam nadzieje ze jutro szybko pojdzie i wyrobie się 5 kwietnia , takze dziewczyny trzymajcie prosze za mnie i bejbolka kciuki :)))) Odezwe sie ze szpitala .
"Trzymajta" sie dziewczyny mam nadzieje ze jak wroce bedzie tez juz troszke nowych rozpakowanych :tak:
buzialee !!!!!
 
Dzięki za odpowiedzi w sprawie położnej i pediatry. Na szkole rodzenia też nam babki mówiły,że wraz z pełnią przepełniają się porodówki. :)

Dziś mam wizytę i zobaczymy co z moją szyjką. Może skusze się na te malinowe liście.;)
Od kilku dni mam wieczorem bóle jak na okres i takie pojedyncze, bolesne skórcze w ciągu dnia. Piorę resztę ciuszków i wieczorem, a najpóźniej jutro torba do szpitala będzie skompletowana.

Panicznie chyba boję się cesarki, bo prawdopodobnie mnie czeka. Chciałabym skonsultować się z innym ginekologiem w tej sprawie niż do tego, co chodzę. Ale nie wiem czy nie narobię sobie troszkę z tym biedy. Mieszkam w małym mieście i lekarze pewnie się znają. Myślałam,by pójść na konsultacje do ginekologa ze szpitala, w którym planuję rodzić. Planuję, bo jeśli pełnia się spełni, to odeślą mnie do innego szpitala z braku miejsc.
Co myślicie o takiej konsultacji, nie u swojego lekarza?

porannakawa trzymam kcikuki!
 
Julianna – dzięki za tel., przedzwonię sobie jutro i najwyżej w piątek podjadę:-D
g_agnes, Julianna – no właśnie wg ostatniego usg było prawie dwa tygodnie różnicy (ale to było dawno temu, więc luzik):tak:
poranna - powodzenia! Trzymamy kciuki żeby wszystko poszło sprawnie i bez bólu ;) &&&&
mum-to-be - ja myślę, że jak ma Cię uspokoić taka wizyta, albo masz wątpliwości co do swojego gina, to powinnaś sie umówić do kogoś innego:-)
 
reklama
g_agnes ja słyszałam, że z tymi liśćmi malin to bujda...

_basiek_ 125 tętno??:szok::szok: Kobieto leż i pachnij!

Emilia
ja staram się sobie urozmaicać czas jak najlepiej mogę, żeby nie myśleć o porodzie, bo zwariuję normalnie...

adasza
śnieg?? A sio!!

ilooonka
nawet mi nie mów...już mam dość tych ciągłych pytań...a kiedy rodzisz? a urodziłaś już? a może w święta? a może pod koniec miesiąca dopiero? Kurde no...niby skąd ja to mam wiedzieć? Co ja wróżka jestem? Ludzie to chyba nie mają innych zmartwień...

karina mnie bezczynność dobija i dołuje...wolę być aktwyna:)

Mum-to-be u mnie jest tak, że jak zgłaszasz dziecko do przychodni i prosisz o przyjazd pediatry, to się pytają o położną...ja mam znajomą położną, która jest super i ona do mnie przyjedzie, a pediatra jak zadzwonie do przychodni to ma obowiązek wpaść do mnie do domu na wizytę...

Julianna myślisz, że z tą pełnią to faktycznie prawda?

g_agnes ja mam termin z OM na 24 kwietnia i bez wyrzutów sumienia już kombinuje, żeby urodzić...

kivinko ja na pewno zaczęłam zaciskać ...hehehehe:-D:-D:-D

porannakawo trzymamy kciuki&&& powodzenia!

Laski! W sumie to już wszystkie jesteśmy w bezpiecznym terminie. I te z samiutkiego końca kwietnia też...ale fajnie :)
 
Do góry