reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Ja jak zawsze z doskoku ale wlasnie męczymy z Olikiem lekcje :tak:

MamaMia Twoj Marcelek to wypisz wymaluj moj Olivier jak byl malusi :)))))))))))) slicznyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!
 
Emilia wiem :tak:Reniuszek zdezerterowała z naszego terminu :-) ale moja ginka twierdzi, że urodzę w połowie kwietnia, czyli już za jakieś 2 tygodnie...
 
Powiem Wam szczerze,ze straaaasznie sie wzruszam jak powieksza sie nasze forumowe grono o te Małe Perełki! W poniedziałek mam wizytę i mam nadzieje, ze lekarz powie, ze zaczyna sie coś dziać. Jak sobie wyobraze, ze połoze mi moja Niunie na piersi i spojrzy na mnie tymi zapuchnietymi oczkami to łzy mi ze szczescia staja! Ahhhh jak ja nie mogę się jej doczekać :)
Dzisiaj mija 5 miesiecy od mojego ślubu z eMkiem. Niestety bardzo późno wróci z pracy, bo ok 22 pewnie, albo i później :( Ale mimo wszystko szykuję kolacyjkę - zapiekankę, którą sama wymyśliłam :p Baterie do aparacie łąduję i mam nadzieje, ze zrobimy pare zdjęć brzucholka jak eMek znajdzie w sobie choć odrobinę siły:)
Dzisiaj lekko nietom na jestem i musiałam wypić małą kawke i jakos funkcjonuję. Własnie sprzatnełam łazienke, zaraz zapakuję torbę do szpitala dla Małej, bo swoja juz mam prawie ogarnietą. Odebrałam tez wczoraj fotelik samochodowy od siostry i musze go lekko ogarnać... Ahhh :)
 
mama_mia Marcelek śliczny:)

madziaka ale fajnie...super że wszystko ok u Was! Cieszcie się teraz sobą!

augustynka to miłego wieczorku z eMkiem i smacznej kolacyjki:)

Rekinasia
a co tak Ginka prognozuje że wcześniej urodzisz? coś się dzieje?
co do wymiarów jeepa to sprawdzaliśmy z naszym audi i jest identyczny tylko wyższy no i ma czujniki parkowania z kamerą więc problemów raczej nie będzie z parkowaniem jakoś tak mi się zdaje...:)

Ja po wojażach galerianych...nic nie kupiłam...tylko kosmetyki i spożywka bo mnie tak kręgosłup rozbolał...no ale nic straconego...jutro też jest dzionek:)

Miłego wieczorku Brzuszki:*
 
Dziewczyny może któraś wyśle mi w PW swój numer, żebym w razie czego i ja mogła się podzielić wiadomościami z porodówki?

Emilia S
- zachęciłaś mnie do lektury :D Też chciałam się zabrać za Igrzyska Śmierci. :D

Kivinko - tylko Ty się czasami nie przestawiaj, bo małej przejdzie to raz dwa, a Tobie będzie gorzej.

U mnie nic nowego, więc nie ma co pisać. Może poza tym że odwiedziłam dzisiaj Lidla i zakupiłam sobie trzy tuniki które tak reklamowali w telewizji. Istny szok przeżyłam jak zobaczyłam że kobiety niemal się tam o nie biją, niektóre brały hurtowo. Jakaś masakra! Zaraz się okaże że co druga babka w Poznaniu nosi taką bluzeczkę :-D
Buziaki.
 
Ostatnia edycja:
MamaMia-sliczny bobasek, cudenko!
Augustynka-ja mam to samo, ogladam zdjecia dzieciaczkow i coraz wieksza ochota na przytulenie mojego skrzata, nie moge sie doczekac.
No dzis mialam nocke-znow nie spalam i cala noc spinal mi sie brzuch. Niby niezbyt bolesnie ale dosc meczace to bylo. Rano mezus przyniosl mi zato sniadanie do lozka, fiu fiu chyba to dlatego ze bylam tak zmeczona po nocy ze pierwsze moje slowa zabrzmialy "chyba jedziemy na porodowke" i sie wystraszyl :-D Po cieplym prysznicu wszystko przeszlo wiec jednak falszywy alarm albo moja wyobraznia probuje udawac ze to juz, za bardzo bym chciala. Jeszcze 2 tyg i 1 dzien do terminu...
 
mama_mia - Synek sliczny! Małe cudo! jeszcze raz gratuluje i ściskam mocno!
g_agnes - mi tez tak twardnieje brzuszek i do tego mam takie bóle w podbrzuszu jak na miesiączkę trwają do minuty - lekarz powiedział, ze macica "ćwiczy" przed porodem i są to te skurcze przepowiadające :)
 
reklama
izka to ja jutro też tak powiem rano i zobaczymy czy mi przyniesie Marcin śniadanie do łóżka:-D:-D

g_agnes ja jak chodzę to mam cały czas twardy brzuch, a jak usiądę to raz miękki raz twardy...
 
Do góry