reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Emilia S rozumiem cie doskonale, tez czasami mam problemy ze spaniem i zdarzylo mi sie juz nie spac cala noc,
a faceci ehhh czasami mam wrazenie ze w innym swiecie zyja:D
Poranna kawa no i dobrze, ze nie masz oporow by pisac to co myslisz, masz juz 3 dzieci i czwarte w drodze
i orientujesz sie co jest norma a co jest nie tak jak trzeba. Dobrze ze mi napisalas, bo czasami sie zastanawialam czy to wszystko jest u mnie normalne czy cos jest jednak nieprawidlowe. Trzeba bedzie to sie przejde do specjalisty. Dziekuje, bo dalo mi to do myslenia:)
 
kasiagaw, julianna - nie ma sprawy, jak tylko coś będę wiedzieć nowego zaraz napiszę:) Napisałam jej że tu na bb wszyscy trzymamy za nią kciuki:-) Pewnie dziś jeszcze się odezwie, może już PO:confused:
 
Martolinka szczęście w nieszczęściu, że Antek zwymiotował w łazience, my last week daliśmy dywan do prania, po praniu był rozłożony jeden dzień, podawaliśmy Igorowi antybiotyk (wstrętna zawiesina, od której zawsze ma odruch) – zwymiotował obiadowe menu na M i na dywan. Powstała wielka marchewkowa plama na beżowym czyściutkim dywanie
Ziewaczka sporo się zmieniło, odkąd rodziła twoja mama, no i strasznie się koncentrujesz na sobie, rodziłam 11 godzin, ale jakoś z tych pierwszych chwil nie przypominam sobie zmęczenia, tylko troskę i strach o małego przybysza, który z przytulnego, ciepłego, cichego świata, uspakajającego szumem i biciem serca matki, przybył na zimną, głośną, obcą planetę brrrrr. myślałam, jak mu pomóc poczuć się bezpiecznie i dobrze. Jasne, że było zmęczenie, ból, niewyspanie, ale to nie było najważniejsze
Iza chyba poranna bezsenność przyleciała i tutaj i do UK do Emilii :tak:dzisiaj pobudka o 5tej i już nie mogłam zasnąć, dopiero po południu się chwilę przespałam
Kasia jeep super furka, tylko przy parkowaniu na mieście mało wdzięczny, my mamy subaru od niedawna i jestem zachwycona, ma dużą moc, dużo miejsca, bardzo komfortowy
Poranna też zbaraniałam, jak przeczytałam posta Ziewaczki, ale różne są historie życiowe i ciążowe
Kivinko glukozą??? Trzymaj się dzielnie z Marcysią, mój synuś mało spał i miał zwyczaj wstawać o 4-5tej
Emilia ja też się dzisiaj podle czułam po tej wczesnej pobudce, poza tym masakryczna zgaga mnie męczy od kilku dni, brzuch napięty do granic - trzymamy się, dużo nam nie zostało
Murka ucałuj Madziakę od nas

Dzisiaj spakowałam 90% torby, brakuje jeszcze kilku drobiazgów :tak:

Mammamia prześliczny blondasek!
 
Ostatnia edycja:
oglądałam właśnie online Prawo Agaty zapowiada sie całkiem niezły serial:)

A ten co leci za rodzinkę.pl to dla mnie totalna klapa.:)
 
augustynka nie próbowałam, bo mnie ta skóra nie swędzi tylko napierdziela:) bo to już nawet nie można mówić że boli. A na świeże rozstępy to boje sie że ocet mógłby tylko podrażnić sprawe;/

mamamia jaki sliczny chłopaczyk:) blondynek:)

Ja też już chce zobaczyć swojego bąbla!!!!!!!!!!!!!:)
 
Mama mia Marcelek przeslodki :)

Rekinasia ja widze, ze my podobne terminy mamy :) tyle, ze u mnie torba jeszcze nie spakowana!! Musze to zrobic w weekend!

gagnez Prawo Agaty zaczepiste, ja juz sledze od paru tygodni w TV. Alez Ty sie masz z ta skora biedaku! Niestety nie wiem co bym Ci mogla na to poradzic.

Zaczelam wczoraj czytac ksiazke ''Igrzyska smierci'' bo widzialam reklame filmu ostatnio w telewizji i Wam powiem, ze nie moge przestac! Jest naprawde rewelacyjna! :tak::tak:

Lece na dwor poki jeszcze sloneczko grzeje, zajrze do Was wieczorkiem :**
 
reklama
Dziękuje dziewczyny :tak:

kivinko
moj mały tez pomylił dzien z noca, w dzien nie idzie go dobudzic na cyca a w nocy wojuje. Ja w dzien musze byc sprawna bo córa jeszcze jest wiec na razie nieciekawie.
ziewaczka jak juz zobaczysz swoje malenstwo to Twoje odczucia moga sie zmienic o 180 stopni i nie bedziesz chciała ani na chwile go oddac, czas pokaże a każdy czuje inaczej
Co do renatal to chyba dziś miała miec cesarke albo wczoraj juz sie pogubilam zwłaszcza teraz kiedy jeszcze nie ogarniam tematu

Buziaki dla Wszystkich
 
Do góry