reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kivinko u takiego maluszka to jeszcze daleko do oróżniania dnia od nocy, ale na wszystko przyjdzie czas, powodzenia!
Kasia super że możesz korzystać z wolności :-)
Co do samochodu to Ty i tak masz super, my mamy hondę civic i do bagażnika wchodzi sam stelaż i to pionowo, nic poza tym :-D

murka u mnie też pogoda paskudna, przez chwilę nawet padał grad...ciekawa jestem tego sniegu w niedzielę :eek:
 
reklama
heloł:)
mój syn zasnął pierwszy raz od miesiąca, ale był juz nie do wytrzymania..
kivinko mamy na grudniakach dziecwzynkę, która też miała zmieniony dzien z nocą..jej mama to akozka, jak chcesz napisz jej priv, żadko bywa na forum, ale jak będzie to odpisze..wiem, że im było bardzo, bardzo ciężko..trzymam kciuki, żeby u was to było chwilowe!
laseczki, a ja dziś się ostatni raz giliłam z wielkim brzuchem:D
 
Czesc Dziewczyny :)

Sily nie mam, nie spalam do 6:wściekła/y: a jak sie poplakalam z bezsilnosci to mi maz powiedzial, ze on nie rozumie czemu ja sie stresuje skoro do pracy nie musze wstawac....no niby racja, ale wez krec sie cala noc i wstawaj 100 razy na siku...u nas po 14 a ja zalegam na kanapie i Was troszke poczytuje.

Madziaka 3 mamy kciuki!!!!!!

Kasiagaw milych zakupow :)

Kivinko mam nadieje, ze mala sie szybko przestawi!

A ak w ogole to wiecie co u Reniuszka i Maksia??????

Reszcie Kobietek milego popoludnia zycze :***
 
Ostatnia edycja:
Julianna hehe...no widzisz...tylko eMek już się napalił na zmianę auta i ciężko mu to wybić z głowy...jak dla mnie to jakoś bym dała radę...najwyżej by się wkładało wszystko przez kabinę...ale weź tu chłopu wybij chęć odkrywania motoryzacji:p

martolinka popłakałam się ze śmiechu...:-D:-D:-Di wysłałam eMkowi...już widzę jego minę jak to ogląda:-):-)

emilia doskonale Cię rozumiem...ja też nie muszę nigdzie wstawać, a jak w nocy się męczę to mnie szlag jasny trafia...:tak::tak:

magda gratulacje ! :-D:-D ja już szału dostaje z tym goleniem normalnie...
 
dziewczyny ja was dokłądnie rozumiem z tą bezsennością w nocy. Ja praktycznie nie śpie wcale. do tego tak mnie skóra boli, że nie wiem jaką pozycje przyjąć. Czuje jak każdy nowy rozstęp się tworzy. W którym miejscu pęka skóra:(:( masakra

Dlatego tak strasznie chce już urodzić!! Mam serdecznie dosyć tego stanu no i szybciej byśmy byli w końcu we trójke tak realnie.

kasiagaw właśnie nie puchne przynajmniej tak tego nie widać gołym okiem.

kasia, julianna co do aut... to my mamy ibize więc sobie wyobraźcie jakie to maleństwo i też przeglądamy ogłoszenia żeby zmienić auto... No ale zaczęliśmy budowe domku więc nie wiem czy to coś wypali:)
 
g_agnes ja też mam ibizę oprócz audi i tam to nawet do bagażnika stelaż nie chce wejść, bo eMek wstawił subwoofer(nie wiem jak to się pisze :p), który zajmuje pół bagażnika...

Julianna no hehe...z nami taki problem, że oboje jesteśmy maniakami aut, tylko że ja jeszcze potrafię jakoś realnie oszacować czy wymiana jest potrzebna czy nie? No ale jak wczoraj wsiadłam do jeepa grand cherokee to miałam kisiel w majtach :p
 
Witajcie :-)
To się dzieje u nas na całego :tak::-) normalnie powoli już zaczynam się gubić :-D wybaczcie dziewczyny ,że tylko tak na sekundę ,ale jutro mam te zaliczenie z rachunkowości a że wiadomo chce mieć to z głowy, to jak Ninka idzie spać to na tym się skupiam ,a nie na forum.
Dziś mamy na 20:15 wizytę a jutro na 11 to zaliczenie więc pewnie jutro po południu ,albo wieczorkiem juz na spokojnie zabiorę się za posty ;-) trzymajcie kciuki;-)
 
Hej dziewczęta...

madziaka no to nieźle się porobiło...maluch nie chce czekać na powrót taty. Trzymaj się!

murka, kasiagaw dzięki bardzo, wysłałam Wam pw.

g_agnes współczuje rozstępów, ja tak jak Ty marzę żeby urodzić...jestem już tak masakrycznie zmęczona i do tego ta świadomość że właściwie nic nie zależy ode mnie i pozostaje tylko czekać

Zalegam przed tv i oglądam Drzyzgę, dziś jest o "dzieciobójczyniach" i oczywiście wywiad z rodzicami ś.p. Madzi z Sosnowca...ta jej matka mam wrażenie ciągle się uśmiecha, o czym by nie opowiadała, taka jest sztuczna i irytująca że nie mogę:wściekła/y:

A tak poza tym to jestem dziś nie do życia...sama ze sobą nie mogę wytrzymać do tego cholerny ucisk na krocze:/ Ehhhh niech to się już skończy:-(
 
reklama
Do góry