reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

magdusia widze, ze "wiekowo" ciaze mamy podobne, jestem bardzo ciekawa co dzisiaj zobaczysz :)
Kinga trzymam kciuki z calej sily!

A tymczasem umieram z tego upalu, nie moge sobie miejsca znalezc, zjadlam dzis tylko jogurt naturalny i wszystko zwrocilam, masakrycznie sie czuje... :(

Tez chodze do gina prywatnie, ale jak mialam zrobic morfologie, ob, cukier i mocz to poszlam do ogolnego, powiedzialam, ze jestem w ciazy i on dal skierowanie na badania bezplatne

mam tak samo, nic nie jem, chodzę jak potłuczona, a wiek ciązy... tylko jeden dzień róznicy więc idziemy prawie "łeb w łeb" :)
 
reklama
magdusia ja sie troche zmartwilam, bo wyszlo ze dzieciatko ma 22mm, a wszelakie zrodla ktore przegladnelam sugeruja, ze to dlugosc okolo 9-10 tyg. Gin niby powiedzial, ze to 8 tydz wedlug "magicznego koleczka" ale ja sie juz gubie... Ehh wszyscy tak przezywaja przy pierwszej ciazy?
 
magdusia ja sie troche zmartwilam, bo wyszlo ze dzieciatko ma 22mm, a wszelakie zrodla ktore przegladnelam sugeruja, ze to dlugosc okolo 9-10 tyg. Gin niby powiedzial, ze to 8 tydz wedlug "magicznego koleczka" ale ja sie juz gubie... Ehh wszyscy tak przezywaja przy pierwszej ciazy?

Ale juz jestes w 9 tc. Masz pełne 8 tc i dwa dni kolejnego tygodnia, wiec rozmiar malucha super! To ze wieksze t nie ma co sie martwic, wiekszy stres jest jak dzidziol jest za maly.
 
magdusia ja sie troche zmartwilam, bo wyszlo ze dzieciatko ma 22mm, a wszelakie zrodla ktore przegladnelam sugeruja, ze to dlugosc okolo 9-10 tyg. Gin niby powiedzial, ze to 8 tydz wedlug "magicznego koleczka" ale ja sie juz gubie... Ehh wszyscy tak przezywaja przy pierwszej ciazy?

oj bardzo przeżywałam. poza tym ja miałam odwrotny problem, ciągle było że dzidzia za mała, to dopiero jest strach. nie martw się kochana
 
Ja w mojej pierwszej ciazy tez mialam mega stresa. Pierwsze usg dopiero w 11 tc, a tam dzidziol niecale 2 cm, czyli poczatek 9 tc. Masakra. Ale cala ciaze byl 1,5-2 tyg do tylu. Urodzil sie o czasie z waga 2770, a juz po 6 tyg. przegonil rowiesnikow, a teraz jest w ogole bardzo wysoki :)
 
reklama
Ja płacę za wizytę 70 zł + 20 zł USG . Czasem mi nie liczy za usg i mam wtedy sobie kupić coś dobrego;-)wiec jak na prywatnego lekarza to nie sa az takie koszmarne pieniadze:tak:

edit. myslicie , że powinnam zobaczyc juz serduszko dzidzi bedac na wizycie w 7tc4d?
 
Ostatnia edycja:
Do góry