reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kochana Ty skończysz 35 tydzień a zaczniesz 36 . To u ciebie już z górki.
ja licze, że jestem teraz w 34 tygodniu, mój gin, tez tak liczy wiec tego sie trzymam:) z ostatniej miesiaczki 4lipca jak licze to tez tak wypada, że jestem w 34 tygodniu. w szpitalu tez liczą skończone tygodnie, a nie zaczete.
sonisia zaraz sobie wózeczek oblookam:) my też już wybralismy model, wczoraj oglądaliśmy w mama i ja.
 
reklama
Witajcie,
jestem wściekłą , ze nie puściłam wczoraj pralki z posciela- na słoneczku raz dwa by wyschła. Od rana siąpi i pranie bedzie się kisić w mieszkaniu grrr
wink2.gif


Antek wstał dzis o 5!!!przez godzinę był ryk , że nikt się z nim nie bawi , potem usnął na 30 minut!!!
całe szczescie z wczoraj mam gołąbki.

w nocy obudził mnie taki skurcz łydki , że aż sie popłakałam.. dobrze , że w przyszłym tygodnu wizyta to dostanę pewnie jakiś magnez - moze morfologia słaba wyjdzie i wtedy witaminy. Zobaczymy

Sonisia ten lekarz o którym piszesz to zdaje się - NEONATOLOG ;-)
Magda trzymam &&& żebyscie się wyspali w przyszły weekend :)
Robaczek zdrówka dla małego!!!


Mój gin liczy tydzień ciązy w którym jestem , czyli 34 - nie , który skończony , czyli 33:tak:
 
Ostatnia edycja:
martolinko, biedny antek, a ty razem z nim, ja tez nie spie od 5.30;) mogłas pozyć nam Antka, ja bym ci dała Damiana i byscie powpali do 8:30:)
czyli twoj gin liczy tygodnie ciąży tak jak mój?
 
Magda gdybyśmy tylko mieszkały blizej to mogłybyśmy sobie z rańca maluchy podrzucać;-)

Trochę zagmatwanie widać napisałam- ja teraz według gina jestem (tzn. ten tydzioeń trwa ; jest właśnie) 34 tc, czyli tak jak dziewczyny w wiekszosci licza
 
karina juz sie nie bede wyklocac o te komode, dali spory rabat, najwyzej cos przykleimy na jeden z frontow zeby to mialo rece i nogi:)
darucha ja tez piore w loveli, ale jeszcze dodaje plyn do plukania lovela i moze dlatego tak ladnie te ciuszki pachna, moze od samego proszku by nie pachnialy
renetal 3mam kciuki za synka i nic 2 razy sie nie zdarza, bedziecie pod dobra opieka:)
kasiagaw dobrze ze psina sie znalazla, teraz wiosna to moga latac po podworku

u mnie nocka spokojna, ciezko bylo zasnac, bo nerwica znow meczyla, ale w koncu sie udalo i wstalam tylko na siusiu i znow sie polozylam i zasnelam od razu, pogoda dobijajaca i ciezko sie oddycha bleee, za to wczoraj cora dala pokaz mozliwosci dziobania w szyjke, okroooopne! cos bym porobila w domu, bo sie czuje taka niepozyteczna, wczoraj znow sie stresowalam ze romont trwa nadal, gips nie chce schnac jak powinien ehh te remonty i te cholerne ekipy remontowe...
 
hello
wróciłam z tego całego pobierania - babka w laboratorium była dzisiaj wyjatkowo niemiła...Na szczęście byłam 5 w kolejce, więc szybko wróciłam..teraz sobie leże i popijam herbatkę.
Moj Emek upiekł wczoraj sernik (pierwszy raz w życiu) i wyszedł mu lepiej niz mi...:) dumna z niego jestem
:-)
wiadomo co u kivinko?
miłego dnia
 
Witam się i ja:):)
kasia dobrze że psina się znalazła:tak:
magda mam nadzieję że za tydzień się spokojnie wyśpisz:-)
robaczek zdrówka dla Mateusza:tak:
edytka wydaje mi się że ciąża tak zleciała bo mamy już urwisy w domku :tak:
martolinka nasze dzieci chyba się zgadały:-D Nikola o 5.30 wstała:wściekła/y:
zresztą cała noc to koszmar do 2 nie mogłam spać, o 4 pobudka na siusiu i o 5.30 pobudka:wściekła/y:
Jeszcze na dodatek bolą mnie plecy po lewej stronie zaraz nad pośladkiem i nie mam pojęcia co to może być:-( ciężko się ruszać przez to
A co do tygodni ciąży to ja liczę że teraz 33 jest:)
 
reklama
Co do operacji to uważam że ważne jest w jakim celu robi się tą operację, jeśli ktoś powiększa sobie piersi tylko po to żeby były większe to przesadza. Ale jeśli chodzi np.o poprawienie dużej podkreślam dużej asymetrii to tak bo poprawia to psychikę tej osoby i pewnie podejście do spraw intymnych. Usuwanie garbika na nosie też jest niepotrzebnym zabiegiem. Człowiek jeśli zna swoją wartość nie potrzebuje tego typu operacji. Chyba że tak jak mówię jest to zabieg naprawdę potrzebny.Można pozbywać się nadmiary skóry po odchudzaniu jak najbardziej bo to jest ważne nawet dla zdrowia ale już np.odsysanie tłuszczu to rzeź.
Uważam że operacje dla przyjemności i poprawienia swojego ego to jest kaprys panienek z bogatego domu. Jest to wymysł facetów którzy chcieli by mieć coś nieosiągalnego dla nich. A ja uważam że jeśli facet nie pokocha lub nie zaakceptuje moich wad to nie jest mnie wart.
 
Do góry