reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
kinga ale @ dalej nie dostałaś-oj martwię się już razem z tobą! ale głowa do góry!!! kivinko jak fajnie że już fasolkę widziałaś:-) ja nie mogę się doczekać na piątek:-) madziara a do jakich lekarzy w Tychach chodziłaś? ja byłam u Kolnego w poprzednich ciążach.
 
cały dzien poza domem,
Robaczek dziękuję!!!!!!! pracę dostałam, ale się cieszę. Odezwe się jak Ala pójdzie spać.
kivinko gratuluję udanej wizyty, ja też chce tak jutro :) super wieści
 
Dziś przespałam łącznie 4 godzinki w ciągu dnia - czuję się super. Dobrze,że maluch jeszcze śpi w ciągu dnia bo inaczej chodziłabym nieprzytopmna :-)

Angelie, a czemu scan w 16 tygodniu? Ja mialam dluuugie spotkanie z polozna w szpitalu i od razu scan w 12 tygodniu. A bylas juz u GP?

aga_cina Przepraszam za wprowadzenie w błąd rzeczywiście scan jest w 12 tyg - ja w poprzedniej ciąży byłam w 16 tyg bo nie udało nam się dojechać do szpitala przez sparaliżowaną anglie nagłą zimą. Spóźniliśmy się i musieliśmy czekać na następny scan. Zupełnie zapomniałam o tym fakcie - utkwiło mi tylko ten 16 tydzień. Do GP nie poszłam bo w czym ona mi teraz pomoże - potwierdzi ciąże powie o witaminach i każe zapisać się do położnej ok 12 tyg. A że w ciąży jestem nie mam żadnych wątpliwości. Czekam więc z nieceirpliwością na wizytę u położnej i pierwszy scan.
aga_cina nie wiem jak to jest w szkocji ale tu w uk prowadzenie ciąży jest okropne. Co wizytę położna tylko bada brzuch, osłu****e, przykłada urządzenie, dzięki któremu można usłyszeć bicie serca dziecka. A jak słuchałam znajomej która w polsce prowadziła ciąże to miała setki badań do samego końca.
Ja poprzednią ciąże całe 9 m-cy martwiłam się żeby było ok i teraz będzie tak samo. Oby chociaż poród był lżejszy i bez komplikacji niż ostatnio.
 
termin @ miałam 4 dnie wstecz.
cykle mam regularne. maks 30dni. Nie wiem może to przesilenie jakieś albo jakieś dziadostwo się mnie uczepiło ;(
ale mam doła..........
ide spać
;((
 
czesc dziewczyny! ale wy macie tempo- nie danazam bo całe nie poza domem :)
wyjechałam do rodzinki nad jezioro na zmianę klimatu, bo ostatnie 3 dni spędziłam w lozku walcząc z okropnym przeziebieniem siłami natury.. co za masakra! ale dla bejbisia wszystko, nawet mleko z czosnkiem i miodem (bleee!)

kivinko, a który to twój dzien po zaplodnieniu?

bo ja juz zaczęłam sie filmowac ze na USG za tydzien nic nie zobacze :( a to bedzie moj 31 dzien po owu.

wszystkim mamom gratuluje i życzę spokoju - ja mam wieczny film przez ciagle bóle podbrzusza :(
 
magdusia - gratulacje!!!

Angelie - u nas tez opieka w ciazy taka sama, ale ja bylam ogolnie zadowolona. Czulam sie swietnie, a ze zakonczylo sie jak sie skonczylo to inna sprawa. Nie szukalam winnych, na poczatku obwinialam siebie, ale zapewnili mnie, ze to nie moja wina. Teraz niestety bede miala mnostwo badan, a moze i stety. Ta babeczka ze szpitala kazala zglosic GP ciaze, wpisze ja do systemu :-) a do poloznej sama sie umawialas?

Ugotowalam temu mojemu marchwianki i nie ruszyl, a podobno dobra przy jelitowce. Poszedl do sypialni. Kurcze, moze posciele sobie w drugim pokoju, bo nie chce byc chora :-(
 
reklama
aga śpij osobno, chociaż jak to jelitówka, to ciężko będzie sie nie zarazic, ale trzymam kciuki, oby było ok;)
julianna ciesze sie, że wszystko jest ok:) czyli jednak nadzerka..watpie tylko, że pojawila sie w kilka dni..
ja mam mega wzdęcia..
 
Do góry