reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
No ***** co za znieczulica i brak taktu. Mógł wyważyć swoje słowa. Już niejednokrotnie zauważyłam ze lekarze zwłaszcza mężczyźni ginekolodzy mają upośledzony układ emocjonalny. Mój w życiu by tak nie powiedział. Słońce najważniejsze że jak to określił żywa a że mała cokolwiek to znaczy to wg mnie nic złego. Mój Oli urodził się z wagą 2610 lekarz na porodówce zdziwiony olaboga jaki malutki a teraz? prawie pół głowy wyższy od rówieśników w przedszkolu. Nie przejmuj, stres to zły kompan.
Mówisz że końcem przyszłego tygodnia ja mam 5go a więc jeszcze się okaże że pójdziemy razem :-)
Pamiętaj masz tylko 2 dni dłuższą ciążę niż ja. Nie ma szans by maluch nie był malutki. Gwarantuje wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 
Kinguś posłuchaj poznałyśmy się w 2008 na staraczkach spotykamy się w 2010 na kwietniówkach nie ma szans zostajesz z nami nawet jeżeli termin masz na maja biada Ci jak odejdziesz na babki majowe ojjjj
cool2.gif
No i co najlepsze ja również świeżo po urlopie nad morzem dowiedziałam się że jednak się udało. Wróciliśmy w sobotę w środę test pozytywny w czwartek drugi a po południu już witaminka
laugh.gif
wróżka Aneta Ci prawdę mówi !!!
Kochana jestes! :* no na majówki nie ruszę na pewno
zostanę z Wami jak coś ;)
Jestes drugą osobą która mi wróży że bedzie dzidzia jak nic! ;))) ja też czuję że to własnie TO tylko że ten test widzisz... no ale nie tracę wiary bo okresu nie ma! :) wiec myślę pozytywnie!

Kinga85 tak dlugo sie staracie, robilas jakies badania? testy owu? armia mezowa spoko? Trzymam kciuki by sie udalo, bo wiem, ze Cie to stresuje, mimo ze Ty mowisz, ze jestes wyluzowana
wink2.gif
po postach widac, ze nie
biggrin.gif
aga wiesz no tak jak pisałam że zachowuję się tak a nie inaczej bo jednak długo już się staramy z mężem.. Wyniki są okej.robiłam w zeszłym roku. Może i powinnam powtórzyć ale nie chcę popadać w paranoję. Co ma być to bedzie, taką przyjeliśmy zasadę z mężem. Mamy już jednego syna i wierzę że bede w końcu w ciąży poraz drugi.Dziewczyny po 3-4...6latach ale zachodzą w końcu! uda się i nam! :)

Pozdrawiam was ciepło:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ehh... naprawde. Wychodząc od lekarza powinnam być spokojna,ze wszystko dobrze. Tymczasem ja sie tylko stresuje. Wiem, ze nie powinnam, ale nie umiem. To moja pierwsza ciąża i dlatego tak panikuje. Jeszcze raz dziekuje Syneczki2 za wsparcie :) Jestes cudowna :)
 
augustynka nie zaszkodzi napewno, jednak moim zdaniem powinnas pójść do swojego gina..ja w pierwszej ciązy tez byłam u gina nieznajomego potwierdzic ciąże, zrobił usg i powiedzial "jest pani w ciąży" i tyleee..nic wiecej, ja sie pytam, co moge, czego nie moge, wszystko pani moze..a sery plesniowe no nie wolno..taki burak, że szok..prywatny w klinice w gdańsku..a taki buc..
 
Augustynko dziękuję, cieszę się że mogę choć troszkę pomóc. Mam już dwie ciąże za sobą tak więc wiem jak mama się potrafi denerwować ale to tylko swiadczy o tym iż kochamy swoje nienarodzone maleństwa ponad wszystko. Będziesz wspaniałą mamusią swojego zdrowiutkiego maleństwa baaaa juz jesteś :-D
Magduś taaak co swój to swój ma się do niego pełne zaufanie wiesz czego możesz się spodziewać i nie wiem jak u Ciebie ale ja czuję się przy moim taka wyluzowana o wszystkim mogę mu otwarcie powiedzieć i do tego nieziemsko przystojny jest :-D ma już ze 40 latek ale w dalszym ciągu rewelacyjnie wygląda. Zanim do niego trafiłam krążyłam po różnych "specjalistach" aż rok przed pierwszą ciążą trafił mi się złoty lekarz. Co ciekawe ma wspaniałą opinię we Wrześni i okolicy a pomimo to przyjmuję na NFZ. Ma u nas swoje konsorcium Amika się nazywa możecie poczytac o tym w necie a pomimo tego nadal jest ludzki i nie każe płacić a usg wykonuje na każde żądanie.
Pamiętam jak pewnej niedzieli dzwonie do niego na komórkę że mam dziwne boleści brzucha byłam koło połówki ciąży z pierwszym synem a on nie pytając o nic informuje mnie że za 10 minut będzie pod moim domem tylko buty założy i powie żonie żeby gości przeprosiła (bo akurat jedli rodzinny obiad). Nie padło nawet pytanie czy mam jak do przychodni dojechać zwyczajnie zapytał o adres i zapakował mnie w swoje auto i śmigaliśmy go gabinetu na usg. Nigdy mu tego nie zapomnę. Okazało się że wtedy rozpoczęły się moje problemy z kamicą nerkową.
 
Agustynka ja miałam robione w USG w 6 tyg. 6 dniu w ciąży z synkiem i zarodek miał 0,78 cm, ale wiem że te pomiary na USG nie zawsze są dokładne, w pierwszej ciązy którą straciłam USG robiło mi 2 lekarzy i u każdego z nich wielkość zarodka różniła się teraz nie pamiętam o ile a przecież serduszko nie biło to zarodek nie mógł zmienić swojej wielkości, tak więc się nie martw, ważne żeby na następnym USG urósł no i serduszko biło.
 
Dlatego teraz w nim takie zdziwienie że mam energii za nas dwoje ale przynajmniej wiem że jest mega pomocny i jeżeli maluch będzie się budził w nocy to on będzie pierwszy przy łóżeczku by podać mi brzdąca do cyca. Kocham go:-D:-D

Powiedzcie mi dziewczyny czy nadżerka ze stanem zapalnym jest wskazaniem do cc?

Mój maz tez z tych bardzo pomocnych:tak: całeszczescie.
Co do nadzerki to miałam w poprzedniej ciazy , ale bez stanu zapalnego i to nie był problem:tak:

hej laseczki:)
ja dzis podnioslam sie o 7:30, znaczy pies sąsiadow mnie zbudzil..ludzie sa dziwni..maja psa i wypuszczaja go rano do ogródka, żeby szczekał..nie kumam tego
może musiał sie wysiusiac?:tak:

ale mam dzis stresa... dziewczyny, nawet nie wiem dlaczego. To juz trzecia wizyta u gina, drugie USG, a ja dopiero dzis sie stresuje i to jak cholera! Nawet przed pierwsza wizyta tak nie mialam. Mam nadzieje, ze to nie wrozy nic zlego :( Trzymajcie kciuki, odezwe sie wieczorem jak poszlo....
trzymam mocno kciuki:tak:

Syneczki2
powiedz mi prosze jaki rozmiar ma Twoja fasolka po USG???
Byłąm dzisiaj u gina powiedział, ze ciąza bardzo młoda, dał mi duphaston. Zarodek ma 0,43cm.
Nie wiem czy to dobrze czy źle... Mowe mi kuźwa odebrało u niego a teraz mam milion pytan i watpliwości...
poczekaj na swojego lekarza i nie wkrecaj sobie zadnych historii tylko sie usmiechaj babo!!!!!!:happy2:


niedługo bedzie moja mama. zajmie sie małym a ja uciekam do fryzjera. Potem pod wieczór ruszamy z M na kocert . W koncu sami. Juz chyba ze 2 msce sami nigdzie nie bylismy. Teraz jeszcze bedzie jeden pasazer na gapę;-)
 
reklama
kinga trzymam kciuki za wizytę i teścik o ile zdecydujesz się go zrobić:) Czekam na oficjalne potwierdzenie, że do nas dołączasz. Chociaż to tylko formalność:tak::-);-)
afi ja też senna jestem na maxa najbardziej to M narzeka bo wieczorkiem idzie się kąpać a jak wraca ja juz śpie:-D
martolinka ja jak miałam mdłości przy młodej to mi banany pomagały, bananek z rana i dzień spokoju ale za to teraz nie cierpie bananów:-D
Syneczki2 ja miałam nadżerkę bez stanu zapalnego i sama się wchłonęła po porodzie i rodziłam naturalnie.Lekarza to pozazdrościć ja mieszkam we Wrocławiu i pierwszą ciążę prowadził Kireki Omanwa super lekarz ale niestety zapadł się pod ziemie i idę do innego zobaczymy jaki będzie.
aga_cina tym razem będzie wszystko ok, Victor nad wami czuwa:tak:
Kivinko trzymam kciuki za wizytę na pewno wszystko ok, nie stresuj się tyle kochana:tak:
augustynka duphaston często zapisują lekarze we wczesnej ciąży , dużo moich znajomych brało i nikomu nie zaszkodziło. Nie martw się:)

Dzisiaj straszny dzień upał jak nie wiem co i młoda spać nie chce masakra jakaś, lece ją kłaść może w końcu się uda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry