reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Dziewczyny co do tego mojego załatwiania z domem, to uzgodniłam z rodzicami i wynajmiemy negocjatora. Bierze 500 zl zaliczki (na dojazdy itd., bo mieszka 450km ode mnie) pomoze mi wszystko powypelniac i skompletowac dokumenty, bedzie prowadził rozmowy z bankiem/komornikiem. Jeśli mu się uda to załatwić, to wtedy bierze 1500 zł. Jeśli nie- nie płacę nic więcej. Wydaje mi się to rozsądne, bo 2000zl w porównaniu z "odzyskaniem" domu i pewną przyszłością to nic. Co myślicie?
 
kasia skad ja znam te historie :D opowiadalam juz wam kiedys - wspolna poczekalnia do gina i okulisty ja stoje z brzucholem a wszyscy sie na mnie gapia - w tym panowie siedzacy do okulisty heheh :D
sluchaj a z tym D tez bym tak chciala :D ja z B awansowalam na F i zapowiada sie wiecej :-D wiec taka niewymiarowa jestem .... :zawstydzona/y:

kivinko popieram ten pomysl jesli ta osoba wam pomoze i znasz jego referencje , masz rekomendacje to jak najbardziej :)
 
Dziewczyny wrzucam fotki Jasia i Marcelinki które dostałam właśnie od Magdy

mms_img64986.jpg
Zdjęcie nr 1 - Marcelinka



mms_img64989.jpg
Zdjęcie nr 2 - Jaś
 
ojoj ale naskrobałyście...
Ja mam dzisiaj gorszy dzień a mianowicie cholerne parcie na słodycze i nijak nie jestem w stanie tego pohamować!!!! Mam nadzieje, że to tylko tak dzisiaj :(:(

reniuszek zazdroszcze tej miseczki F:)


edit: śliczne dzieciaczki i duże się wydają. Oby rosły w si łę
 
reklama
kasia zaloz watek prosze z galeria kwietniowych malusiow i tam wrzuc zdjecia :) tutaj zgina ! :)
a swoja droga Marcelinka i Jas przeslicznie wygladaja i jakie duze dzieciaczki :)
 
Do góry