reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
porannakawo - jeszcze nie zrobiłam,w przyszłym tyg. zamierzam. Po prostu po tej historii z gronkowcem stwierdziłam, że nie mogę mu za bardzo ufać, kurcze a szkoda. Jutro idę do rodzinnego po skierowanie do ortopedy i może dostanę też na glukozę, nie musiałabym wtedy płacić, ale wątpię czy mi da takie skier. Najwyżej zapłacę, trudno.
magda - a jak Twoje samopoczucie, kręgosłup pewnie Ci wysiada?
reniuszek, poranna, sonisia - a ja mam wrażenie że wcale nie grubnę, tylko wszyscy wokół chudną:-)! Za każdym razem jak spotykam się z kimś dawno nie widzianym to jestem w szoku jak ta osoba schudła i oczywiście to mówię, na co padają słowa pełne zdziwienia: "no co Ty?????":-D No i wtedy wszystko jest jasne...
kivinko - współczuję, trochę będziesz miała z tym roboty, może przynajmniej ktoś z Tobą by jeździł, żeby Cię wesprzeć?
exciuse - gratuluję ciekawej oferty, a kaska się przyda teraz jak nigdy!
 
murka teraz mi się dopiero przypomniało w sprawie Twoich dolegliwości. A więc rozmawiałam z koleżanką fizjoterapeutką i poradziła mi, żeby przekazać Ci, że najlepsze, dozwolone w ciąży i nieszkodliwe dla Ciebie i dzidziusia jest kinezytaping(nie wiem czy tak to się pisze). Metoda w skrócie polega na naklejaniu na miejsca "chore" specjalnych taśm, które działają uśmieżająco i przeciwbólowo. Sama miałam coś takiego zakładane na kolana, kiedy wyskakiwała mi rzepka i odpukać, ale do dzisiaj pomogło i nic się nie dzieje. Zapytaj może ortopedy o coś takiego. Poza tym poleciła jak najbardziej masaże raz na jakiś czas i basen jeśli Ci pomaga to też jak najbardziej super. To tyle co się dowiedziałam.
 
kasiagaw - dzięki wielki, kochana jesteś że pamiętałaś! to naprawdę cenne informacje, bo bałam się że nie ma nic przeciwbólowego w ciąży. A wiec jest dla mnie nadzieja,cudownie:-D Popytam o to ortopedę:) Podziękuj ode mnie koleżance:)
 
kasia wyslij mi proszę na priv nr tel, to przeslę mmsem fotki maluszków.
murka mam to samo z tym chudnięciem innych, nawet mój mąż jakoś tak "zeszczuplał":D
a co do mojego kręgosłupa, to wcale mi nie dolega o dziwo, czuje sie bardzo dobrze, lepiej ta ciążę znosze niz ta z Damianem, brzuchol co prawda juz jest spory, 95 cm i 8,5 kg na plus, ale naprawde nie jest źle:) wiadomo zdażaja się gorsze dni, ale naprawde nie moge narzekać:) dziekuję, że pytasz:)
 
reklama
magda byłam chletna na fotkę ale widzę ze juz kasia
trzyma rękę na pulsie :)

a wczoraj oglądałam na TLC porodowke i właśnie była kobieta z blizniaczkami i tak sobie o Tobie i o darucha myslalam :)

kivinko nie martw sie na zapas :* moze bedą jakieś sposoby żeby te urzędowe sprawy pozalatwiac bez biegania po sądach itp.
powinni miec jakieś rozwiązania dla osób leżących :confused:

a to dredy sie szydelkiem robi ?! :rotfl2: ja nawet nie umiem warkocza dobieranego zaplesc :laugj2:

exquise gratulacje pracy..!!! :tak: a to taka "z domu" czy wychodząca?

reniuszek aaa jaka E mnie gapa! przecież ty pisałas ze dziś tez kontrolna wizyte masz :rotfl2:

&&& kciuki za szyjke :tak:

kasia ja bym nie liczyła ze Zosienka sie uspokoi po dawce energii :D moj wtedy właśnie dokazuje - wiem co mu smakuje :tak: wszystko co wysoko kaloryczne! mniam ;)

wczoraj po lososiu i salatce sie obraził :D:D

w ogole ja mam dla bruna ochronke na brzuchu w postaci warstwy tluszczyku, bo inaczej juz kilka razy brzucholem o cos zawadzilam (zdarza mi sie zapomnieć ze podwójna chodzę :D)

i moze stad go mniej czuć i widać, a ja czuje cała armie w środku :happy:

jestem na budowie, zaraz chyba wyciągnie stamtąd mamę bo juz zasypiam w aucie .. samy byłam i poogladalam, ale cekoluja ściany na nowo i nie dobrze mi od tego kurzu, fuuj.

a no i mam juz wyniki - wszystko w porządku! :)
 
Do góry