reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kasia dziekuje :D ja wsiade tylko do rozgrzanego autka- u mnie dluzsze chodzenie konczy sie mega skurczami wiec spacer odpada:) a swoja droga mam cholernie cieplutka kurtke z zary przeciwmrozowa :tak: tylko pytanie czy jeszcze sie w nia zmieszcze..... :happy2: kasiu pomyslnie pozalatwianych spraw i milego dzionka kochana :)) :*

ntmkw jak dla mnie dla mnie mis i osiolek na kwiatuszkach :D

zapomnialabym o piosence dla Was na lekki radosny dzien :) :

http://www.youtube.com/watch?v=rOMgsu3xOyY
 
Ostatnia edycja:
reklama
sonisia – miłej wizyty i powodzenia z remontem :-D
ilooonka – zdrówka dla emka
reniuszek – ale Ci zazdroszczę takiego wysypiania; ja wstaję o 6.30 i koniec...
ntmkw – mnie też się najbardziej podoba Zaba Raba rożowa, a z tego drugiego kompletu, to miś i osiołek na zielonej łące:-)
kasia – miłego załatwiana spraw;)

A ja dzisiaj kolejny leniwy dzieńJ Miałam jechać do pracy na spotkanie, ale patrząc za okno, stwierdziłam że nie ma sensu...Sypie śniego od rana, więc zbyt bezpiecznie nie jest. Przydałoby się wybrać do sklepu kupić kropidło, bo jutro mamy wizytę księdza, ale jak będzie dalej taka sama pogoda, to też nie będę jechała:-DLeń na maksa...:rofl2:
Wczoraj mieliśmy trzecie zajęcia w szkole rodzenia. Było omawiane karmienie piersią. Ciekawy wykład nawet był:-)A potem ćwiczenia relaksujące i przygotowujące do porodu, ale też takie delikatne, które można zacząć robić już kilka dni po porodzie. Przydałoby się kupić do domu taką piłkę gimnastyczną, ale gdzie ją potem położyć...ech...

Ale jaja, właśnie w DD TVN lekarz ginekolog stwierdził, że nie powinno się pić soku pomarańczowego, nawet takiego świeżo wyciskanego, bo to bomba kaloryczna i w szklance takiego soku jest tyle samo cukru, co w coca-coli:szok:Lepiej zjeść całą pomarańczę, bo w całej nie ma tego cukru. Ciekawe...

Miłego dnia wszystkim Mamusiom i Dzidziusiom ;)
 
karina- ten lekarz chyba gadał o diecie w cukrzycy, no bez przesady lepiej chyba wypić szklankę soku niż batona:-p

reniuszek
- dobrze, że dałaś ten filmik, bo już jestem spokojniejsza, Filip robi dokładnie to samo i już się bałam, że jest jakiś szalony:-p:-p:-p A tu się okazuje, że ma kolegów o tym samym temperamencie;-)

aaaa i ja też mam z Zary piękną przeciwmrozową kurtę, ale jak się próbowałam zapiąć to prawie szwy poszły, także od przyszłego tyg. (mają być straszne mrozy) nie wychodzę z chałupy!
 
karina to sa uroki przymusowego lezenia :D tez bede polowac na pilke !! ponoc super sie sprawdza po porodzie i w trakcie ciazy :) a z tym sokiem to ciekawe... a tak lubie pomarancze.... :happy2::happy2:
kochana slodkiego lenistwa :))

Pauletta oo to pozdrow serdecznie Filipka :-) powiedz jaka masz ta kurtke z zary jak wyglada ?? jesli ta sama bede musiala uwazac na szwy :D
 
Dziewczyny ja całą noc zachodziłam w głowe co mogę zrobić żeby "utuczyć" małego. Macie jakieś pomysły?Wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku nic nie zrobiłam ale w końcu od dawna poczułam że mały się rusza :)
 
hej dziewczyny!
Dziś standardowo szkoła rodzenia ale dopiero na 18stą, może wcześniej odwiedzę koleżankę, która kilka dni temu urodziła, ale jeszcze mi nie odpisała. Wiem tylko tyle że będzie musiała być dłużej w szpitalu bo synek zaraził się gronkowcem, zastanawiam się czy to nie przez niedopatrzenie lekarza, który nie zlecił obowiązkowych badań. Irytuje mnie to i martwi bo on prowadzi też moją ciążę i też wielu badań mi nie zlecił np. testu na glukozę. W każdym razie postanowiłam jednak ją zrobić we własnym zakresie, żeby być spokojna.
ntkw - mi się najbardziej podoba miś z osiołkiem na łączce fioletowej lub beżowej, generalnie wyprawka śliczna:)
ja myślałam o takiej,śpioch kremowy lub konik kremowy:
*BABY-RAJ*10-el pościel HAFT 120x90 MOSKITIERA (2040365434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
reniuszek -świetne nagranie, ale mały będzie miał pamiątkę:-)
sonisia, reniuszek - udanej wizyty!
kasiagaw - mieć jabłecznik w domu i go nie jeść, to niedorzeczne;-)!!
Też bym zjadła, mmmm....
ilonka - dużo zdrówka, uważajcie na siebie!
g-agnes - śniadanko wypas, u mnie ciąg dalszy romansu z pasztetem:-)
 
hej laseczki:)
u nas dzis święto lasu Damian pospał do 7:45, jeju, ale jestem wyspana i humor od razu lepszy:D
robaczku, nasz Damian rozmawia z brzuchem;) śmiesznie to wygląda..jednak, nie nastawiam się że obejdzie sie bez buntu, jak maluchy sie urodzą:)
pisałam, juz na którymś watku, że mam zdjęcia maluchów Agaty, moge przesłać, je którejś z was (może reniuszek;) ty robisz liste urodzonych bobasków, więc może tam wkleimy zdjęcia maluchów?) nie wiem tylko jak wam sie podoba taki pomysł? chyba lepiej dokleić tam foty, żeby nie zakładac kolejnego watku.

kurcze weszłam teraz w liste rozpakowanych mamus i nie da rady tam wkleić zdjeć, hm..u nas na grudniu jest nick mamy, pod nim data, imie dzidziusia, wymiary, waga, jak przyszedł na świat i zdjęcie. to tylko luźna propozycja:) czekam na opinie:)
aha jeszcze jest napisane, w którym tygodniu dzieciaczki przyszły na świat:)
 
Ostatnia edycja:
magda ja jestem za tym, zeby otworzyc nowy watek z galeria kwietniowych maluszkow (bez komentarzy), bedzie mozna wrzucac dowolna ilosc zdjec i kazda z mam bedzie mogla to robic sama - bez mojej ingerencji :)
a co do jednego zdjecia maluszka do listy to tez mozna zrobic :)) na priv wysle Ci e-mail i zdzialamy cos z lista :D
 
reklama
Witam dziewczyny :)
Nie odzywałam sie ostanio bo mam troche biegania za nowa szkola starszaka i ogolna kolomyje w domu mlodziakowi wychodza kolejne zeby i marudzi przeokropnie ostanio ... a tak to nic sie nie dzieje takze nawet nie mam o czym pisac . Dalej czekam na moj wozek juz sie zaczynam powoli wsciekać :wściekła/y:

Kasiagaw kurcze juz zapomniałam co to znaczy słodkie lenistwo :-D
Ntmkw chyba ta 1 posciel :tak:
Karina26 ja mam taki wykaz od poloznej co mozna a czego nie mozna jesc pic , w szoku jestem :szok: u mnie pisze czarno na bialym ze sok z pomaranczy jak najbardziej :baffled: * oczywscie to nie dla cukrzyków
Murka81 dobrze ze zrobilas glukoze , lekarze to czasami sa tak nieodpowiedzialni ze szok a jak sie pozniej cos stanie to cóz przyroda :wściekła/y:
Magda85 podziwiam Cie kochana moj Marcel tez mi ostanio takie numery robi ze wsztawaniem , jak Ty dajesz rade majac jeszcze 2 dzidziusów w brzuchu , ja juz chwilami na pysk padam jak mi mlody ostanio pobudki o 5 robi .
 
Ostatnia edycja:
Do góry