reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
lasencje nie odpisać każdej bo PADAM na nosek a nie chce sie rozbudzac.
byłam na organizacyjnym spotkaniu - przy szpitalu w wejherowie kosztuje 300 zł - najpierw ok godzinki ćwiczeń a potem wykład. :)
nic wiecej specjalnego sie nie dowiedzialam, więc brak relacji.

jakaś jestem zmulona po tej glukozie - jutro wyniki i ... WIZYTA..!!! :happy::happy:

reniuszek widziałam wygibaski Maksymilianka..!!! :tak::tak: :happy:
jak słodko..!! bruno jest schowany pod większa warstwa tluszczyku i aż tak go nie widać :p ale moze i nam sie w końcu uda!

jutro mam tez zabiegany dzionek i nie wiem jak uda mi sie Wam poodpisywac, ale wysyłam buziakiw moc dla Was i brzuszkow..! :*
 
witajcie
ja też tylko póki co na chwilkę.
Noc minęła dośc dobrze, ale Emek jakąś zarazę do domu przyniósł. Kuruje się biedak, ale musiał i tak iść do pracy, więc mam nadzieję, że nie będzie gorzej :(
Dzisiaj zabieram moje dwie 7letnie siostrzenice i jadę w odwiedziny do siostry :) także zapowiada się miły dzień.
Reiuszek - ale Maksymilian tańczy...Emilka to zwykle na takie harce pozwala sobie ok 13 i o 22 !!!! super :)
miłego dnia całuski
 
witam :)
ja już po badaniach. Zafundowałam sobie mega kaloryczne śniadanko a mianowicie omleta pół na pół z dzemem i kremem czekoladowym. u nas dzis dopadało śniegu i jest mrozek:)
 
Witajcie brzuszki, ja tez na chwilke życzyć Wam miłego dnia :)

ja juz po śniadaniu idę sie "zrobic" i do popołudnia sprawy remontowo budowlane a potem .. ginek i moje malenstwo..! zobaczę Go pierwszy raz od jakis 2 miesięcy, bo ostatnia wizyta była tak na szybko ze nawet zdjecia nie miałam :(
ale dziś sobie odbije bo eMek idzie ze mną! :tak:

mam nadzieje ze będziecie miały równie miły dzien! :*
 
sonisia powodzenia dzisiaj :)!!! ja tez wizytuje, ale pewnie bedzie tylko sprawdzana szyjka :) milego dnia Ci zycze !!!
ilooonka Tobie rowniez milego dzionka :tak: zdrowka dla emka !
agnes sniadanko krolewskie !! jestem wielkim fanem omletow na slodko :-D pogodne masz piekna podejrzewam, u mnie cos sloneczko swieci i taki mrozik jest - od ponad tygodnia nie wychodzilam z domu, wiec dzisiaj bede miala okazje sie przekonac na wlasnej skorze :D

Dziewczyny, a ja jestem okropna - przed chwila wstalam .... otworzylam oczy ....z ledwoscia :-) Naturalnie w nocy mialam szereg dziwnych snow pt : rodze na chodniku, rodze gdzies tam itd .... na szczescie moj skarb kopniakami obudzil mnie ok 7 na wziecie lekow ( nie potrzebuje juz budzika :-D). Ide na sniadanko.... :)))
 
reniuszek Maksymilianek ślicznie tańczył...Zosia podobne harce wczoraj odprawiała i dziś od rana jak tylko usłyszała, że zaczynamy rozmawiać postanowiła włączyć się do rozmowy i zaserwowała kilka ładnych kopniaków i wygibasów:) Powodzenia na wizycie. Oby wszystko było ok. I ubierz się ciepło, bo wczoraj jak wracałam do domku późnym popołudniem to było przeraźliwie zimno, a dziś ponoć jest jeszcze gorzej. No ale spacerek i dotlenienie jak najbardziej wskazane...powodzenia:*

sonisia Tobie też miłego dnia i przyjemności w sprawach remontowych...no i oczywiście pozdrów ode mnie i Zosieńki Bruna:* czekamy na wieści wizytowe :)

g_agnes no to faktycznie cudowne śniadanko...ja właśnie kończę moje, ale jak napisałaś o tych słodkościach to chyba zaraz zasięgnę do spiżarni i wyciągnę kawałek jabłecznika stamtąd...no po prostu nie wiem, co się dzieje ostatnio, ale mam takie parcie na słodkie że szok...trzeba to ukrucić:-D:-D:-D

ilooonka zdrówka dla eMka i miłego dnia dla Was :*

Ja dziś w planach trochę załatwiania mam. Muszę pojechać do księgowej ze zwolnieniem, parę rzeczy w mieście załatwić. A później domek i słodkie lenistwo.:tak::tak::tak:

Miłego dnia Brzuszkom:*
 
Reniuszek - ale ten Twój synuś ruchliwy xD Pomyśl nad lekcjami hip-hopu ;p

Dziewczyny mam mega problem, jeżeli którejś będzie się chciało wejść na stronkę to bardzo proszę o pomoc w wyborze wyprawki do łóżeczka. Mam 3 warianty, a mojemu R. jest wszystko jedno. Mam ochotę go za to udusić.
15ele. pościel HAFTY moskitiera 90x120od BABY LUX (2063844770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pierwszy wariant to "Żaba Raba Różowa". Wariant drugi to "Na łące".
I wariant trzeci : DARLAND 14el-120x90 HAFTY MOSKITIERA -H3 (2070475317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. "Miś i osiołek na różowej łączce".
Nie potrafię się zdecydować, to chyba te cholerne hormony. Błagam! Pomóżcie!
 
reklama
Do góry