reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Kasia
widziałam twoje zakupy ale już nie zazdroszczę bo w sobotę się tez wybieram;-):-D jeju jak ja bym chciała już kwiecień...
Martolinka
a Antek reagował dobrze na bąbelki w wodzie? bo ponoć tylko z tego powodu trzeba unikać gazowanej wody podczas karmienia
ja tez powoli rozmyślam o ubraniu Mateusza bo wyrósł z mnóstwa ubrań a potem będzie ciężko wybrac się na zakupy i muszę to załatwić przed porodem
Agata
gratuluję piątki!
Magda
współczuję tak wczesnych pobudek i mam nadzieje że to chwilowe, u nas na razie się sen wyregulował i rzadko są pobudki o 6, na ogół młody wstaje już po 7 i oby tak zostało;-)


i jeszcze się pochwalę że Mateuszek ma dziś dokładnie 2,5 roczku:-)
 
hehe u nas to samo:) ostatnio ogladaliśmy filmiki na telefonie jak zaczynał sie przekrecac, pełzać, raczkować:) super pamiatka:) i śmiechu mnóstwo:) czy twój synek rozmiawia z brzuchem?
 
Kasia, jak tam babcia???
Robaczek to masz małą rocznicę dziś w domciu ;)
z tą zaginioną dziewczynką to jakaś masakra... straszne, mam nadzieję, że jak najszybciej ją odnajdą!
 
Magda
Mateusz nie rozmawia z brzuchem, jedynie opowiada innym że tam mama ma dzidziusia i dzidziuś kopie, bo czasem tak kopnie że az sykne z bólu a on od razu pyta: 'co stało mamusi?':-) chyba nie do końca rozumie co to znaczy że dzidziuś jest w brzuszku..
 
Martolinka
a Antek reagował dobrze na bąbelki w wodzie? bo ponoć tylko z tego powodu trzeba unikać gazowanej wody podczas karmienia
ja tez powoli rozmyślam o ubraniu Mateusza bo wyrósł z mnóstwa ubrań a potem będzie ciężko wybrac się na zakupy i muszę to załatwić przed porodem
Agata

Robaczku w żaden sposób nie reagował na gazowaną wodę;-)żadnych kolek , wzdęć , czy innych dolegliwości
Udało mi sie upolowac kamizelke , 2 bluzy , majteczki dla Antka. Chciałam jeszcze jakies Tshirty, ale na 104 cm nie było nic ładnego

100 lat dla małego;-)
 
reklama
dobry wieczór:)
ja kolejny wieczór spędzam w samotności. Ale dzień mi za to szybko przeleciał. o 12 przyszła koleżanka poszła o 15 to ja się szybko zdrzemnęłam i na 17 do szkoły rodzenia. Za tydzień ostatnie zajęcia i koniec zdobywania wiedzy na ten temat.
Jejku piszecie tak ciągle o tych zakupach. Ja czekam aż bede miała już jako tako ten pokoik urządzony i też jade do siostry po wszystko. Łożeczko przywieziemy już w sobote.

Jutro rano na badania krwi i moczu i wyczekuje poniedziałkowej wizyty. 5 tygodni przeleciało w sumie niewiadomo kiedy.
Miłego wieczoru i spokojnej nocy brzuchatki:)
 
Do góry