reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

karina MNIAM..! kiedy ty zdążyłas je zrobic i na nowo sie w koldre zaplatac? :)

ale mi sie chce pić..!!!! jeeejku tez tak mialyście po tej glukozie..?

zaraz idę do gabinetu SmOcZyCy..!

piszcie co u Was ciekawego na sniadanko, to moze sie zainspiruje :)
 
reklama
sonisia - hehe jak sie wstaje o 6.30 to jest duuuzo czasu;) ciasto francuskie gotowe, wiec wystarczylo pociag i zawinac czekolade i jablka w srodku, a jak sie piekly, to zrobilam normalne sniadanie dla meza do pracy:-)
 
Hej!
Ja dziś byłam wrednym człowiekiem i o 3 w nocy obudziłam męża na pogaduchy o porodzie:-p Znaczy ja mówiłam a on przysypiał, ale mimo wszystko zapewniał, że będzie dobrze:-), pozwoliłam mu zasnąć koło piątej, ale nie mam wyrzutów sumienia bo w końcu do pracy nie poszedł;-) Doszłam do tego, że wszystkiego się boję, więc w sumie nic nowego...

Miłego dnia!
 
Witajcie,
Antek w przedszkolu a ja nadaję do Was jeszcze będąc w szlafroku;-)oj dawno mi sie to nie zdarzyło:-D

Sonisia ja dziś bez szału śniadaniowo- musli z jogurtem;-)
Sonisia ci to za przychodnia?
 
g_agnes mi się wydaje, że możesz dostawać kopniaki z kolana...są one najbardziej wyczuwalne:)

darucha Ty się Kobieto nie sugeruj Agatą...przed nami jeszcze długa droga i musimy dotrwać chociaż do końca marca. Ja innej opcji nie widzę. W końcu niektóre z nas nawet nie ruszyły z zakupami jeszcze...

exquise ale jaja z tą Kobietą...ludzie to mają tupet...gorzej jak przyjdzie jej malować/rysować w towarzystwie owego zainteresowanego umiejętnościami:-D:-D

sonisia przy remontach tak bywa, że zawsze coś się spsuje albo coś zrobią nie tak. Wiem coś o tym, bo sama przez to przechodziłam. Ale zapomnisz o wszystkim jak już usiądziesz na kanapie w salonie i powiesz"home sweet home" i będzie jak w bajce:)
Ale miałaś pecha w tej przychodzni...te piguły niektóre są okropne really...mi też się chciało pić jak cholera po tym świństwie...wypiłam chyba hektolitry wody gazowanej bo tym - też wolę z bomblami wodę...choć mówią, że mnie zdrowa...ale jak to mówi mój kumpel"na coś trzeba umrzeć" :p Żartuję oczywiście...ale co fakt to fakt - gazowana lepsza:)

zawiszka gratulacje dla kuzynki...ale duży chłopak nie ma co:)

karina ale masz speeda z tymi ciastkami...ja dopiero co płatki z mlekiem zdąrzyłam wciągnąc i zaraz idę na śniadanie part II:)

kivinko nie Ty jedna się boisz...podejrzewam, że jest nas całe mnóstwo...i ja dopisuję się do listy robiących w gacie...

martolinka no to ładnie zaszalałaś...a Antek do przedszkola też szedł z Mamą w szlafroku ? :p

Ja dziś już na nogach znowu od rana. Na chwilkę do biura, a później już błogie lenistwo(czyt. zakupy na allegro:)))

Miłego dnia Kochane:*
 
kasiagaw tata małego zawiózł i odbierze więc mam z głowy:-D

a mnie w sumie ta babka , o której pisała reniuszek rozbawiła;-) musi jej bardzo zależeć na tym facecie;-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja już po śniadanku, ostatnio mam ochotę na najzwyklejszy pasztet, choć wcześniej nie przepadałam, widac ciąża zmienia smaki:)
Poza tym kłopotów z kręgosłupem ciąg dalszy, ale więcej o tym na dolegliwościach żeby tu nie smęcić.
Dziś wybieram się na zakupy, chcę pooglądać staniki do karmienia, koleżanka mówiła że w h&m są teraz duże rozmiary i jadę sprawdzić czy w jakikolwiek się zmieszczę:)

sonisia - super że już po glukozie i że nie było tak źle, mój gin mi tego nie zalecił ale znowu położna z którą rozmawiałam mówiła żeby zrobić na własną rękę, bo z morfologii czasami nie wychodzi cukrzyca, no i też mówiła że mam kupić glukozę w aptece, więc nie zawsze jest ona w cenie badania, też byłam zaskoczona
karina - niezła jesteś, takie smakołyki pichcisz od rana:)!!! Ja jeszcze nie robiłam z czekoladą francuskich tylko z samym jabłkiem, ale pewnie pyszne są. A jaką dajesz do środka - białą, mleczną? I ile?
kasiagaw - to udanego buszowania na allegro!!!
kivinko - nie jesteś sama kochana, też się boję coraz bardziej
martolinka - ja też jeszcze w piżamie, witaj w klubie:)

miłego dnia brzuchatki papa!
 
Do góry