reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kivinko - widać bardzo przywiązałaś się do niego... Ale najważniejsze, że udało Ci się znaleźć miśkowi nowy dom :tak: Ci ludzie na pewno go pokochają i będzie u nich szczęśliwy :tak:

andzik - ja swojego maluszka najlepiej czuję jak urządza harce po jedzeniu, a już szczególnie, tak jak reniuszek pisała po słodyczach ;-) Wszamaj coś, połóż się na jakiś czas na plecach i dzidziuś na pewno się odezwie :tak:

A my lecimy właśnie do teściów i do babinki małża :happy2:
Miłej niedzieli dziewczyny!
 
reklama
agata odkąd jestem w ciąży mam teraz duuużo czasu na malowanie, bo wcześniej to zaniedbałam :) i to sprawia frajdę, więc niech i maluch ma coś od mamy! ;-)

sonisia a jakiego formatu chciałabyś ten szablon? bo może mogłabym coś pokombinować i wysłać Ci na maila do wydruku, albo coś :tak: jeżeli miałabyś jakieś pomysły to jak tylko będę mogła to pomogę :)

andzik mój Wiktor do tej pory ma takie spokojniejsze dni :) nie przejmuj się, dzieciaczki potrafią spać nawet do 20 h dziennie :)
 
Dziewczynki dziekuje za wsparcie wg waszych rad zezarlam kubek waty cukrowej i pol tabliczki czekolady i teraz sobie leze;-) i czekam niby jakies babelki czuje ale strasznie slabo :-(
Exquise ja mam tak samo jak ty jak tylko mam czas zeby posiedziec na bb to tu nikogo nie ma:dry:
 
miałam dziś skoczyć na zakupy, ale nic z tego nie wyszło, bo strasznie słabo mi :-( ale chociaż odpocznę sobie, bo ostatnio na wysokich obrotach funkcjonuje.. ;-)
 
Witam wszystkie kwietnioweczki :) Jestem nowa na forum wiec z gory przepraszam, ze wyskakuje tak ni z gruszki ni z pietruszki ale jestem w 26 tygodniu i od jakiegos tygodnia niestety sen nie jest mi dany....juz nie wiem co mam ze soba zrobic, powoli zaczynam odchodzic od zmyslow, maz sie kreci i chrapie a mi sie pol nocy plakac chce. Spie po 3 - 4 godziny na dobe... To moja pierwsza ciaza i generalnie znosilam ja naprawde rewelacyjnie, a teraz problem z tym snem a do jutro trzeba do pracy wracac...w ciagu dnia o niczym innym nie moge myslec tylko o tym czy dzisiaj zasne i czy przepatkiem nie krzywdze mojego dzidziusia. Moze sa jakies mamy ktore znaja jakis rewelacyjny sposob? I czy to naprawde tylko hormony i mija po ciazy?? Z gory wielkie dzieki i przepraszam ze tak narzekam ale juz nie wiem z kim o tym pogadac.
 
Emilia witam ja mam ten sam problem od kilku dni i tez nie wiem co z tym robic:-(
Co tu taka cisza jak nigdy??
Moj maly zlosnik wreszcie sie przebudzil troszeczke wiec juz jestem spokojniejsza:tak:
Zrobilam dzis na obiad zupe grzybowa juz 2 michy pochlonelam a teraz gulasz z ziemniaczkami i surowa z kapusty i marchewki robie juz jak rekin przy garze kraze;-) mialam jeszcze ciasto strzelic ale podczas poszukiwan miesa w zamrazarce natknelam sie na swiateczny sernik juz sie odmraza-jak ja lubie takie niespodzianki:-D
 
Emilia, witam na forum i pocieszę Cię, że zajdzie się nas parę bezsennych! Niestety nie ma na to cudownego sposobu, ale jedno wiem na pewno: jeśli odprężysz się i nie będziesz się stresowała łatwiej będzie Ci zasnąć :tak: po prostu przy najbliższej wizycie powiedz o tym ginowi, na pewno coś Ci poradzi i rozwieje wątpliwości :)
 
Ja zaraz chyba wszamie jakas czekoladke na poprawienie nstroju...
Jezeli sa tam jeszcze jakies przyszle mamy ktore moga sluzyc rada bylabym wdzieczna...;-)

Boje sie, ze to sie nogdy nie skonczy....
 
reklama
Do góry