reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kasiagaw niestety, żeby Misiek się zaadoptował, nie mogę go odwiedzać przez co najmniej rok:-( bo od razu rozpozna, będzie tęsknił i wysiłki nowej rodziny pójdą na marne:-(
kasiagaw, reniuszek jak już tak będziecie jeździć po Polsce to wpadnijcie też do mnie, mieszkam między Bielskiem a Szczyrkiem, więc góry blisko, a no i do Żywca 10 km, więc do browaru możemy podskoczyć;-)

Moja suczka tęskni za Miśkiem - normalnie jej łzy z oczu lecą jak patrzy w okno... Ja patrzę na nią i też w bek... Szybko mi to nie minie:-( Jutro trochę się odchamię, bo z dziadkiem mojego męża jedziemy pokupić trochę rzeczy typu pieluszki, laktator itd., napiszę dokładnie po powrocie co kupiliśmy. Cieszę się z tych zakupów, bo ostatni raz w mieście byłam przed świętami na spotkaniu klasowym.. Z racji tego, że dojeżdżam busem , z moją szyjką i bólami czasem po prostu lepiej zostać w domu. No i tak kwitnę na tej wsi...:hmm: Ale jutro chociaż będę mogła normalne zakupy zrobić dla Emilki, bo allegro mi już bokiem wychodzi...
 
reklama
robaczek – domyślam się, że w teorii to wszystko tak ładnie wygląda, a praktyka na pewno nie będzie taka prosta:-)
sonisia – polecam takie basenowe zajęcia; jak chodziłam, to była dziewczyna nawet w 9 miesiącu, więc nie jest za późno;) szkoda, że mam L4 i nie za bardzo mogę sobie iść na basen:-(
ilooonka – to miałaś intensywny dzień;) ja też mam jutro wizytę u dentysty, bo mi się jeden ząbek ukruszył…mam nadzieję, że da się go jakoś szybko naprawić:wściekła/y:
MamiDo –czytałam artykuł o becikowym w Krakowie i szczerze mówiąc to wolę o tym nie myśleć; w Krk oprócz normalnego becikowego jest jeszcze gminne przyznawane osobom, które mieszkają tutaj dłużej niż rok i chyba przez to tak się pogrążają; w ogóle to chcą wprowadzić u nas jakieś chore zmiany, ale mam nadzieję, że mnie to jeszcze ominie; mają pomysł, żeby te 800 zł było najpierw wydawane przez rodziców (połowa na wyprawkę, połowa na szczepionki), a potem zwracane na podstawie dostarczonych faktur…:no:
Kasia – dobrze, że z Babcią lepiej; a eMek pewnie się martwi o Ciebie i Zosieńkę:tak: u mnie też była dzisiaj na obiadek fasolka po bretońsku;)

My dzisiaj też leniwy dzień. W Krakowie fatalna pogoda, niby 4 stopnie na plusie, ale wiatr taki lodowaty...Dzisiaj przyjechali moi teściowie, więc wpadliśmy do nich na chwilkę i to by było na tyle naszej aktywności:-)

Spokojnej nocki wszystkim brzuszkom;)
 
Dziewuszki, skoro jedziecie na Mazury to i ja się zabiorę- mój męż z Mrągowa pochodzi:-D:-D:-D:-DI mam tam teściową:-D

No i powiem Wam, że poznałam w sb kilka fajnych dziewczyn z brzuchami- normalnie się nie spodziewałam jakie kwitnące!!! A Antek martolinki normalnie małe cudo!:tak:

Dobranoc, idę spać, bo padam dzisiaj!
 
hellol lasencje! :)

andzik jak maluszek, dał znać po jedzonku..?
bruno fika jakmu sie podoba, raz go czuje raz nie, ale teraz będziemy je mniej czuły, bo bedą miec coraz mniej miejsca w naszych brzuszkach i skończy sie to fikanie i skakanie po cały brzuszku! :)
ale jak zarządza kopniaczka z żebra lub jakieś narządy.. hehe!

ale jaka masz wyzerke..!!!!!!!! :szok: slinka mi cieknie..


kivinko kochanie trzymaj sie cieplutko, mis jest teraz z dobrymi i kochających ludźmi :tak:
na pewno trochę potrwa zanim sie oswoisz sie z nowa sytuacja, ale jutrzejsze zakupy poprawia Ci humor!

ewela_grzyba jak rodzinne spotkania sie udaly? pisz szybciutko co dobrego szamalas :D

exquise dziękuje kochana jesteś..!!!! :tak: poszukuje wszystkiego co ma jakikolwiek związek z małym księciem, chciałam mu wymalowac księcia i zwierzatka np lisa itp nad lozeczkiem na początek, w jakimś standardowym formacie :) i jakieś baobaby i inne fajne postacie z księcia na ścianach :tak: :happy:

a odpoczywaj jak najwiecej..! :*

emila S wiele dziewczyn ma problem ze snem, chyba nie ma żadnego zlotego sposobu na ten problem ;)

iloonka ale intensywny dzionek! a jutro nie lżejszy.. ;) a ginek ci kazał glukoze powtarzać bo mialas za wysoka..?

mamido daj koniecznie znak ci z tym becikowym..! :szok: moze jeszcze paragony do gminy zanosic ? :/:/:/ grrrr

reniuszek super pomysł z tymi fotkami..!!!! szkoda ze mam do Ciebie tak daleko :(
wyprawka to dla mnie odlegla przyszłość :D budowlańcy powiedzieli ze skończą do końca lutego. dodając do tego 2 tyg obsowki mam duuuuzo czasu :p

ale chciałabym powoli wózek.. marzy mi sie czarno srebrny albo czarno zielony :tak:
a ty masz juz najważniejsze - kącik dla maksia i ten wózek!

a nie zapomnij ze w wakacje ja Ciebie z Makymiliankiem oczekuje w domku nad jeziorem lub zapraszam do mieszkania na morzem :) od wyboru do koloru! :tak:

kasiagaw tez wpadaj ;)

kasiagaw u nas z pogoda tak samo - wczoraj jak z innej bajki a rano juz deszcz i chlapa ;)

bardzo sie cieszę ze Babunia lepiej sie czuje..!!!!! :happy:
a eM pewnie sie martwi o te zarazki, o przede wszystkim myśli o Tobie i malenstwie, moj tez na mnie pomrukuje jak sobie balsam wmasowuje (ze maluszkowi krzywdę robię).
jak chcesz to są jeszcze takie zele do rak(np w rossmannie za ok 5 zł) - takie mycie rak bez wody ale antybakteryjne ! ja zawsze mam taki w torebce :tak:

kochane brzuchatki ja dziś juz PADAM, babcia potem eMek obiadek i miał być dzien na kanapie a był tylko wieczór, za to jutrzejszy dzien całkiem luzacki. moze ogarne temat szkoły i cos z remontem związane :)

maluszek dziś jakieś wariactwa odprawia, chyba pierogi tak mi smakowaly które ugotowalam na obiad (zamrożone ze świat hihi..!)
 
sonisia ja juz czuje jak moj Maksymilian ma mniej miejsca i zdecydowanie czuc go bardziej :D kazde kwiniecie palcem , przeciagniecie, a caly brzuch faluje :))-moj Maczek maly :)) co do malego ksiecia to mam nadzieje, ze pamietasz o czym Ci wspominalam ! :) a co do wyjazdow przyjazdow odwiedzin to mamy mase czasu :D
ja na pewno bede z Maksymiliankiem u babuni mojej w beskidzie niskim :) w okolicach wczesnej jesieni - a co ! :), wiec licze po cichu na spotkanie z mamami z rejonow krakowa i bielsko :-) a ze zdjeciami wyrobimy sie !! spokojnie - mam juz mase pomyslow :), a tymbardziej w scenerii nad morzem/ jeziorem - oj Bruno szykuj sie nadchodze ! :-D
co do zelu antybakteryjnego - uzywalam tez z rossmana w zielonej tubeczce pieknie pachnacy polecam go :-)

bedziemy probowac spac z malym dzisiaj tak jak nalezy... poprzednia noc mamy z glowy- byly harce nie z tej ziemii, dzisiaj w ciagu dnia podobnie.... musze chyba wziac kamere i nagrac to co sie z brzuchem wtedy dzieje :))ah ten tydzien zlecial nieublagalnie szybko i niech tak kolejne plyna ..... :)
 
Wstawać Śpiochy!!!!!!!!!

Ja dziś w biurze muszę przysiąść na chwilkę, ale BB w tle będzie działać, więc jestem in touch.

sonisia z takim żelem antybakteryjnym się nie rozstaję:) a do Gdynii Kochana to ja obowiązkowo na opener`a lecę...tylko nie wiem czy dam radę w tym roku :p

reniuszek jak się spało?
 
Dzień doberek Brzuchatki! :happy2:

agata
- gratki egzaminu

robaczek
- u nas też jest piękna zima, dzisiaj od rana sypie śnieg!!! Jest cudownie, tylko, żeby jeszcze temperatura troszkę spadła..
A słyszałam, że u Was w Bieszczadach jest nawet zagrożenie lawinowe :szok: Wow, a to przecież niewysokie góry..

martolinka, agata, sonisia, paulettta - ale Wam zazdroszczę spotkania :-p Fajnie tak na żywo się zobaczyć. Echhh szkoda, ze ja z takiego zadupia jestem i wszędzie do Was mam daleko..... Jest ktoś w ogóle z lubelskiego?!???

exquise - och to Wiktorek ma zdolna mamuśkę ;-) ja niestety beztalencie plastyczne :-p

Emilia - Witak wśród Kwietniówek :-) Co do bezsenności. Też miewam takie noce, dobrze, że niezbyt często... Ja ratowałam się herbatką z Biedronki Dobry Sen - sprawdzona, mi pomagała. Meliska tez może być :tak:

andzik - no widzisz, wystarczy najeść się, wyciszyć i bejbik szaleje :happy2: dobrze, że się uspokoiłaś!

ilooonka - och, jaki u Ciebie rodzinny weekend, wypoczęłaś trochę?
A ze słodyczami to podziwiam Cię, dzielna kobitka jesteś :tak:

MamiDo
- weź nie strasz! Mam nadzieję, że tak źle nie będzie...

kasia - no to dobrze, ze z babcią już lepiej :tak: Niech powraca do sił! A co do eMka, no cóż martwi się pewnie o Ciebie i dlatego tak zareagował. Choć powinien zrozumieć, babcia to przecież bardzo bliska osoba...

ilooonka - jak ja Ci zazdroszczę MAZUR... Pokochałam to miejsce od pierwszego spojrzenia :tak: Węgorzewo, Sztynort, Ogonki... Byłam tam na obozie turystycznym, wrażenia niezapomniane!!!

reniuszek - ach dlaczego Ty tak daleko mieszkasz?!?! :-p Dziewczyny, a jak już będziecie na tych MAzurach, to może o Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie zahaczycie??!? hę? :-D Tu też piękne jeziora i miejsc do sesji w plenerze multum :tak:;-)

sonisia
- a dziękuję, spotkanie spoko, oczywiście objadłam się , a jakże by inaczej :-D Zaserwowano nam strogonow - mniam! Na deser serniczek i cukierki - jeszcze choinkowe :-) A na drugi deser rozgrywka SCRABBLE :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
A ja dzisiaj od 5:30 nie śpię. Śniło mi się, że buszowałam po lumpku w poszukiwaniu wyprawki, nawybierałam stertę ubranek, tylko patrzyłam na ceny czy mi kasy wystarczy :-D Spora sumka się zebrała, miałam juz płacić i się przebudziłam. Wiec myślę, kurczę muszę zapamiętać wszystkie te cyfry, żeby totolotka wysłać :-D No i tak się na nich skupiłam, że całkiem się rozespałam, a oczywiście synek od razu zaczaił , że mamuśka nie śpi i zaczął harcować w brzuszku, że aż żołądek mi zassało :szok::-D Wiec dzisiaj wczesne śniadanko było :-p


Troszkę później wybieram się do szpitala, do koleżanki, która parę dni temu urodziła. Miała cesarkę, wiec jeszcze dochodzi do siebie. Nie moge się doczekać, aż zobaczę tego małego szkraba :-)
Buziaki i miłęgo dzionka!
 
My wczoraj bylismy w waquaparku i bylo suuuper, chociaz maz mi nie pozwolil z zadnej zjezdzalni zjechac:( Myslalam ze plywac to sie w moim stanie juz nie da, a tu sie okazalo ze plywam jak przed ciaza, w ogole brzuch mnie nie sciagal na dno:) Odstawilam slodycze ostatnio, juz sie tak wszystkim nie obzeram i nie przytylam przez ten tydzien:)))) jest 10 kilo na plusie, poki co 58 kilo, max chcialabym wazyc 62 kilo, to by bylo tak ksiazkowo 14 kilo, ponoc tyle prawidlowo.
 
reklama
Witajcie,
wczoraj za oknem widziałam piękne, ośnieżone drzewa a dziś szare badyle znowu;-)
Dziewczyny został nam jeszcze luty taki typowo zimowy miesiąc a potem... wiosno witaj:-D

Kasia ja uważam ,że tak samo jak wizytą w szpitalu będziesz się stresować babunią będąc w domu. Twoje sumienie natomiast będzie spokojniejsze i babcia szczęśliwa. Działaj w zgodzie ze swoim sumieniem:tak:

Kivinko-uszy do góry!!! będzie lepiej:tak:
Ziewaczka ja mocno ograniczyłam słodycze a jakie będą efekty okaże się za 2 tyg. W domu się nie waże;-)
 
Do góry