reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
exquise a na jakiej uczelni jesli moge spytac ? :) ja zrobilam przerwe w tamtym roku akademickim - pracowalam , poszlam na studia (SWPS psychologia) i okazalo sie, ze albo robie pieniadze, albo studiuje i zrezygnowalam ze szkoly przed zakonczeniem pierwszego semestru. No i wrocilam tam w pazdzierniku dokonczyc swoje dzielo :D
 
reniuszek: Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej, też psychologia. Ja musiałam przerwać w pierwszym semestrze niezaliczonym jeszcze, więc jak już uda mi się wrócić to zaczynam od nowa. Ale nie koniecznie na tej samej uczelni :dry:
 
sonisia - no to rzeczywiście korzystaj jak się da z takiego punktu; tym bardziej w takiej cenie; niestety w Kraku to min 1000 zł (przy zostawianiu dzidzi na 8 godz), a później to jeszcze troszkę więcej, bo trzeba za jedzonko płacić...

Wrrr...czy u mnie nigdy nie może być nic na spokojnie, szczególnie jak mam wizytę. Zamiast wyjść o 14, to mnie przetrzymał klient do teraz...Ech...a jeszcze się trzeba doprowadzić do stanu użytkowalności;-)Jak zawsze na wariackich papierach:confused:
 
Witajcie :-)
Weekend na uczelni do udanych tym razem nie należał i matma i socjologia beznadzieja :-( jestem zła tym bardziej, że siedziałam sporo nad ksiązkami itp a po prostu dali rzeczy o których w życiu bym nie pomyślała, no ale na oficjalne wyniki muszę poczekać z socjo tydzień ,a z matmy miesiąc (do następnego zjazdu) więc wtedy się okaże... dziś były wyniki z info. więc chociaż to mam za sobą na 4 :tak: niby nic takiego itp, a 50% ma poprawkę :szok:
Na szczęście w niedziele szliśmy na 16-nastą na ten roczek i humorek mi się strasznie poprawił :tak::-) wszyscy pytali się jak się czuję, gratulowali i mówili jak pięknie itp ;-) aż buzia mi się sama cieszyła, najadłam się też wielu pysznych rzeczy wiec same plusy :-D Ninka rewelacyjnie bawiła się z dziećmi (Ala rok, Kuba w kwietniu będzie miał 2 lata) i tropiła 2 koty które uciekały :-D
sonisia, reniuszek- decyzje na pewno będą słuszne :tak:w końcu kierujecie się i dobrem dzidziusia i swoim, wiem jak ciężko jest wybierać, bo poprzednio wybrałam dziekankę , a po niej rezygnację z położnictwa, ale na pewno dacie radę ;-) dobrze, że ja tym razem nie mam "myślówy" i wiem ,że dam radę uczyć się ,a przy tym dzieciaczki nie stracą zbyt wiele :tak: a cena 500zł to malutko, jak się orientowałam niecały rok temu to 800zł to było minimum plus do tego jeszcze wpisowe i opłaty za jedzonko, albo swoje słoiczki, pieluchy i cuda .
kasiagaw- zdrówka dla babuni, ciężko się jest nie przejmować stanem najbliższych nam osób, trzymaj sie dzielnie kochana i pamiętaj ,że po to jest forum by pisać jak jest nam źle (jak dobrze też ;-))
martolinka- powodzenia na łowach! ach zazdroszczę :tak:
 
Ostatnia edycja:
excuisite współczuje sytuacji z tą starą jędzą...sorry ale inaczej nie umiem nazwać takiej osoby....normalnie jak tak można mówić:szok::szok::szok:

lene no to ładnie wyciągnęłaś z tymi różnicami programowymi...zuch dziewczyna :tak::tak:

sonisia
studia zawsze możesz skończyć, a nie tak po łebkach...a pierwsze dziecko to moment unikalny dla kobiety i ja bym się nie zastanawiała nad półroczną dziekanką. Ze spokojem przemyśl jeszcze, ale chyba tak będzie lepiej. Powodzenia !

sonisia reniuszek
mnie Zosia regularnie budzi między 5 a 7 już od kilku dni po czym smacznie zasypia także już się śmiejemy z M, że jeszcze się nie urodziła a my już nocki przez nią zarywamy :-D

karina to wrzuć to listę na zakupowy bo ja mam wrażenie, że ciągle czegoś nam brak dla Zosi...

murka
jak tam u lekarza? udało się coś załatwić?

ilooonka
gratuluję udanych zakupów. Tak z ciekawości...ile par bodziaków pajacyków itp. masz? Bo ja się zastanawiam czy nie mam za mało?

darucha
czekam na relację z kina, bo sama bardzo chcę na to pójść chodź nie wiem czy dam radę tyle wysiedzieć...

martolinka
klif to ja odwiedzam zawsze jak jestem w Gdyni:):):)

_agata na pewno uda się zaliczyć wszystko...bądź dobrej myśli:tak::tak:

Kochane. Ja dziś znowu w rozsypce. Nie umiem sobie znaleźć miejsca. Szukam sobie zajęć, żeby nie myśleć, ale jak już na chwilkę zapomnę o całej sprawie z Babcią, to dostaję wiadomość, że stan się pogorszył i że leży na intensywnej terapii.....echhhh źle mi bardzo. Tym bardziej, że Babcie mnie praktycznie wychowała i jest mi tak bliska jak Mama.,..Pozostaje nam tylko czekać na to, co przyniesie jutrzejszy dzień, ale szczerze mówiąc to aż się boję...:(:(:(
 
martolinka tu masz link do punktu zlobkowego kuzynki :
http://www.safari.edu.pl/

ale chyba podniosła ceny (nie widziałam sie z nią od jakiegoś czasu :)

no ale to zawsze ktoś polecony, anie zupełnie obcy.
korzystając z okazji dla mam z 3city- można tam zostawić maluszka na kilka godzin w tygodniu lub miesiącu :)

pochwal sie potem co dla malutkiej kupilas..! :tak:
dziś w alfie centrum w hm byl taki jakby jednoczesciowy dresik bezowy w pasie skazany rozowym sznureczkiem i kapturkiem, co w środku miał wzor w panterke i kosztował 20 zł, a taki sam dla chłopców (szary z niebieskim sznurkiem) za 40 zł :confused:

pauletta hehe klif juz odwiedzilam przed nowym rokiem :D
ale na pewno cos Ci zostawilam :*
jednak z moich obserwacji wynika ze nawiecej ciuszkow jest w matarni :tak:

exquise heeeeh te prywatne uczelnie .. :/ jakby nie mogli utworzyć wiecej miejsc na najbardziej obleganch kierunkach a nie po 1000 osób chętnych na miejsce, a w pizdziet kierunków na których jest po 10 osób :angry:

kivinko super link, dzięki..! :*

karina ja tez zawsze na stresie na styk jadę :D:D jak po..?

reniuszek jak malsymilianek..?! dawaj fotkę! :*

agata gratki zaliczenia..! :* ja tez tak mam często ze siedzę i sie uczę, a wariatka sie skupi za 2 rozdziałach z 20 i masz babo placek :/
ale nie martw sie na zapas, cos mam przeczucie ze zdasz..!!! :tak:

ja juz sie cieszę ze Bruno będzie miał 3 kuzynów do zabawy z mała różnica wieków i uwaga uwaga.... od strony szwagra KUZYNKE..!!! :D dziś sie dowiedzieli :)
podobno wg lekarza "na pewno" :) nigdzie jajek nie znalazł a pupcia była wypieta malutka :)

kasiagaw kochanie takie juz jest to życie.. ale nie można tracić nadziei do samego końca, a jeśli juz nadejdzie moment który czeka każdego z nas, to trzeba powstrzymać łzy.
ja czuje moich dwóch dziadziusiow przy mnie cały czas - jednego z nich odkąd miałam 8 lat, a drugiego od zeszłego roku, gdy odszedł od nas 2 dni po naszym slubie z eMkiem.
ale obydwoje dali nam najwspanialszy dar abyśmy sie nie zmucili - naszego Bruna.
bądź silna :*

zosia silaczka mała, ze Was budzi :):) bruno wie ze trzeba dać sie wysłać mamusi :tak:
a wieczorami zaszaleć po północy (moja krew..!) :D
oby tak po porodzie było, ze będzie sie budził do 2 a potem ślicznie spał :tak:

karina no właśnie, podziel sie lista..! :tak: to może w końcu złapie stresik ze powoli trzeba by ogarnąć temat :tak: :)

brzuchatki, moje zakupy to fiasko (jak zwykle ostatnio) .. chce normalne ciuszki kupować a nie namioty..!

a powiecie mi, czy któraś z was tez odczuwa taki ból jakby jej sie kości "tam na dole" rozchodzily? :confused:
bo inaczej nie umiem tego określić :baffled:
 
kasiu trzymaj sie dzielnie kochana, czesto biegu zdarzen nie da sie odwrocic, a jeszcze czesciej zycie nas mile zaskakuje :*
sonisia u mnie maksymilianek podobnie :) po polnocy pobuszuje, ale do rana spi ladnie i wstaje razem ze mna i wypycha mnie wrecz z lozka na sniadanko :D
a to On we wlasnej osobie :) byl dzisiaj taki slodki i kochany - zwiniety w precelek :)
Zobacz załącznik 426169
 
to sobie pojechałam na zakupy;-)kasa dopiero doszła wiec jade jutro;-)

jeszcze Wam nie napisałam , że w sobotę babeczki z 3city mają spotkanie;-)
 
reklama
sonisia- no właśnie u mnie też jakoś tak dziwie jest... z socjo np powinnam się nauczyć jakie po kolei były nagłówki podrozdziałów, bo o to było sporo pytań, a ja głupia czytałam wszystko, całą książkę i starałam się wszystko zrozumieć, umieć wytłumaczyć, głupota normalnie, ale ehh , nie stresuje się na razie...
To fajnie ,że będziesz miała tyle maluchów w pobliżu, bo my niestety jedynie mamy dwójkę znajomych z maluszkami, w rodzinie kompletny brak, przynajmniej tej blisko nas mieszkającej... i dzięki za linka :tak: w sumie może wyślemy Ninkę na kilka godz dwa razy w tyg ale to zobaczymy jak wszystko będzie przebiegać, bo nie będę ukrywać, że takie bieganie za małą i opieka nad nią (w dzień śpi ok 45min , godz, a wstaje o 7 i idzie spać ok20) przez te 10h jak G jest w pracy jest powoli ponad moje siły, a nie chce by przez to ,że mi ciężko itp się nudziła, bo uwielbia biegać, skakać i jakieś dziwy wymyślać :-D ale czas pokaże ;-)
martolinka- grunt, że przyszły ;-)
 
Do góry