reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam
to i ja się do Was dołączę :-)
wprawdzie u gina jeszcze nie byłam, wizytę mam umówioną w 8 tyg., ale wg kalkulatora przewidywany termin to 16 kwietnia.

pozdrowionka :-)
 
reklama
uf w końcu wszystko nadrobiłam i brzuch troszkę mniej boli i jakoś z nerwów nie umiem zasnąć:-(martolinka- na tym twoim zdjęciu to tak jakbym swój brzuch widziała tylko że mój jest trochę tłuściejszy i więcej rozstępów:szok: bunny - a może na razie wyjmij szczebelki z tego łóżeczka bo małe dzieci są ruchliwe w nocy i mały może spaść...:-( augustynka -nie daj się teściowej one wszystkie chcą rządzić:wściekła/y::-) anusia-teściowe mają dziwnego nosa do wykrywania ciąż! moja już też chyba coś zwietrzyła bo tak dziwnie na mnie zagląda:-D i gratuluję nowym kwietnióweczkom :tak:
 
Witajcie:):) Na razie wychodzą delikatne kreseczki:):) na testach- ale wychodzą:):)
Mam nadzieje ze za tydzień wyjdą już takie konkretne:) bo oboje z mężem cieszymy się
niesamowicie. A termin przypadł by mi na koniec kwietnia:)
 
witam
wczoraj byliśmy na weselu i bawiłam się super jak już dawno się nie wybawiłam:tak:

Kivinko
teoretycznie nie musisz mieć ubezpieczenia w ciąży bo takie jest prawo ale z tego co czytałam na forach niektóre szpitale mają sobie to prawo za nic i wymagają ubezpieczenia, dla pewności może Cię mąż w pracy ubezpieczyć albo zarejestruj się w UP i będziesz miała ubezpieczenie, ja w pierwszej ciąży tak zrobiłam
Kok.o Margo
witajcie:-)
 
Witajcie laseczki!

Margo rozgość sie:-) to wasze pierwsze maleństwo ?

Kolejna niedziela bez mojego Piotrka więc u mnie zapowiada sie nudno. A Wy kwietnioweczki jakie macie plany na dziś?
 
Witam nowe kwietnióweczki i gratuluję:):)
Co do ubezpieczenia to ja przy córuni nie miałam i za nic nie płaciłam ale teraz już mam więc nie wiem czy nic się nie zmieniło. My dzisiaj chcemy iść na basen z młodą bo we wrocku skwar:):)
 
reklama
Witam niedzielnie :-) My na dziś nie mamy żadnych planów.Nati i E.śpi a ja siedzę na kompie,obiad już przygotowany.
Ja nie wytrzymam i chyba jutro polecę do ginekologa :-D,chciałabym aby chociaż potwierdził że jest ciąża,bo wiem że na serduszko jeszcze za wcześnie
 
Do góry