reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Iza gratuluje serduszka!

Dziś jestem marudna i stękam na każdym kroku. Jak nie boli mnie głowa to brzuch jak nie brzuch to plecy jak nie plecy to wszystko.

Przynajmniej wybrałam butelki dla dzidzi i po wypłacie je zamówię to mi na chwilę humor porawiło.
Wczoraj weszłam do lumpka i kupiłam za 1 zł spodnie na 6 miesięcy dla dziewczynki na nie mogłam sie opanować zwłaszcza ze w ogóle nie zniszczone. Kupiłam też pieluszki tetrowe:-) kupię jeszcze z pięć kolorowych i mi starczy. Nie wierzę akurat w ten zabobon więc będę kupować po trochu przez całą ciąże. Będąc z Patim w ciąży do 8 miesiąca miałam juz kupione wszystko:-) no może oprócz mleka bo myślałam ze uda mi sie karmić.
 
reklama
Ja zaczęłam kupować po 20 tygodniu jak poznałam już płeć.A teraz zrobiłam listę wyprawkową to malutko mam do dokupienia bo wszystko mam po Nati :-) No chyba że to będzie chłopczyk to ciuszki trzeba kupić
 
Ostatnia edycja:
Ja listę też mam juz napisaną. Dla chłopca to nie muszę nic kupować ale jak będzie dziewczynka to dopiero lista sie wydłuży :-). Juz sie nie mogę doczekać tego zakupowego szaleństwa:-)

Dziewczyny jak to jest z ćwiczeniami w ciąży . Można brzuszki przysiady czy inne ćwiczenia robić? Wiem ze nie można w ciąży ale to chyba w późniejszym czasie siadać po "turecku" bo sie szyjka bardzo skraca ale chyba ćwiczenia można robić

Z Patim płeć poznałam w 13 tygodniu mam nadzieję ze teraz też tak będzie.

Anussia Twoja córa będzie miała roczek we wtorek. Szykuje Ci sie imprezka. Mała umie juz zdmuchnąć świeczkę. Patryk sie nauczył ale dzień po urodzinach :p
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny! ależ mnie brzuch boli- wczoraj poszalałam z robotą i nospa nie pomaga....:-(oj mam nadzieję że nic nie nabroiłam...a teraz postaram się przebrnąć przez to co ostatnio naskrobałyście bo strasznie tego ddddddduuuuużo:-)
 
Bunny86-już w 13? no tak już można ale miałaś fajnie,też teraz tak chcę :-D A z ćwiczeniami to nie wiem ale przysiady wydaję mi się że tak,brzuszki bym odradzała o wszystko się napina tam i ściska.Podobno bardzo polecają jogę w ciąży
 
Anussia zawsze jest taka możliwość ze lekarz sie pomyli ale moja gin jak nie jest pewna to nie mówi.
Na innym wątku lekarz powiedział dziewczynie w 12 tyg. i 5 dniu ze będzie chłopak.
I jak roczek wyprawiasz?
 
Tak,robimy w następna niedzielę :tak: Dopiero teraz doczytałam końcówkę postu z 17:29 :-) A wiesz że nie przyszło mi na myśl żeby ją nauczyć zdmuchiwać świeczkę :-D
Moje dziecię śpi od 16
shocked.gif
Nigdy tak długo nie spała.Chyba zaraz ją obudzę bo w nocy nie będzie spała
 
Ostatnia edycja:
Mnie dzis zaczelo wszystko przerazac. Pierwsza ciaza, ja bez pracy, nie znam sie na tym wszystkim.. co z ubezpieczeniem jesli nie pracuje? Porod bedzie platny? Boje sie wszystkiego, doslownie wszystkiego :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli moge rodzic bezplatnie bez ksiazeczki ubezpieczeniowej...? Boje sie, ze sobie nie poradze, ze sytuacja mnie przerosnie... nie potrafie tego wyjasnic :(
 
Do góry