reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam Wszystkich :) Jestem tu nowa... Od jakiegoś czasu czytałam forum i bardzo mi się spodobało. Fajne z was babki;) W końcu lekarz potwierdził, że jestem w ciąży ;DDDD 5 tydzień, chyba nigdy tak bardzo nie byłam szczęśliwa :) Mam nadzieję, że wspólnie wytrwamy do samego końca:) Pozdrawiam was gorąco:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurczaczek daj znać jak po wizycie:tak::-)
Bunny moja młoda ma 2,5 roku i jakoś teraz planujemy zmianę co by łóżeczko odzyskać:-D
moniskiak20 Witaj:-)

A ja wariatka mówiłam wam że mi wizytę przełożyli z poniedziałku na czwartek to sobie zrobiłam drugi test z innej firmy, bo brzuch mnie boli jak na @. Ale na szczęście wyszedł pozytywny;-)
 
Witam Wszystkich :) Jestem tu nowa... Od jakiegoś czasu czytałam forum i bardzo mi się spodobało. Fajne z was babki;) W końcu lekarz potwierdził, że jestem w ciąży ;DDDD 5 tydzień, chyba nigdy tak bardzo nie byłam szczęśliwa :) Mam nadzieję, że wspólnie wytrwamy do samego końca:) Pozdrawiam was gorąco:*

Witamy :)
 
dzis byłam u lekarza, termin mam na 12 kwietnia. jak sie dzisiaj okazało w brzuszku mam bliźniaki
wow gratuluję :) nic się nie martw, trzymam kciuki żebyś donosiła do bezpiecznego terminu

nuluska pytałam eksperta na forum prawniczym i nie ma konieczności powrotu do parcy nawet na 1 dzień!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D inne dziewczyny musisły wrócic chyba przez brak wiedzy pań z kadr bo od razu można zanieść L4!!
dziękuję! a możesz tam jeszcze dopytać o podstawę prawną na wypadek gdyby moje kadry były niedouczone?

Dziś czekają mnie zakupy. Muszę kupić Patrykowi buty sandały bo stare są na styki. Nie wiem czy jest sens w końcu zaraz koniec lata ale z drugej strony to w innych butach będzie mu za gorąco.
no ja już nie kupuję, na takie cienkie trampeczki i takie piankowe a la crocsy i muszą mu wystarczyć

Dziewczyny kiedy będziecie zamieniać łóżka swoim dzieciom? Ja juz ledwo wyjmuje Patryka z łóżeczka. Muszę sie zacząć rozglądać albo za łóżkiem pojedynczym ale kanapa / sofą. Jak to jest u Was?
mam już upatrzone łóżeczko i Młody dostanie na 2 urodziny zebyśmy mogli to ze szczebelkami odzyskać dla Maleństwa
mam już nawet na allegro typ wybrany ale nie wiem czy tu mogę podrzucić linka?

W końcu lekarz potwierdził, że jestem w ciąży ;DDDD 5 tydzień
witaj i gratuluje :)
 
Czesc Dziewczynki!
Miałam miec wczoraj wizyte, ale niestety moj luby stwierdził, ze lekarz do którego miałam iść nie pracuje w zadnym szpitalu, a ja mam problemy ze zdrowiem i musze miec lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu. Także dzisiaj bede probowała sie skontaktować z lekarzem i umowić na wizyte. Mam nadzieje, ze nie bede muiała długo czekać , bo tak bardzo bym chciała juz cos zobaczyc na USG...

Co do ślubu znalezlismy termin w pazdzierniku, ale włąsnie wczoraj zaczeły sie problemy m.in. z tesciowa i moj luby sie wsciekł, takze plany legły na chwile w gruzach. Moze sie jeszcze wszystko wyprostuje...

może luby ma racje z tym lekarzem, ja też mam lekarza w szpitalu, w którym mam zamiar rodzic. troche to niefajne, ale chyba inaczej sie traktuje pacjentke od "swojgo" lekarza.

a co teściowej nie pasuje w miesiącu październik?


Witam Wszystkich :) Jestem tu nowa... Od jakiegoś czasu czytałam forum i bardzo mi się spodobało. Fajne z was babki;) W końcu lekarz potwierdził, że jestem w ciąży ;DDDD 5 tydzień, chyba nigdy tak bardzo nie byłam szczęśliwa :) Mam nadzieję, że wspólnie wytrwamy do samego końca:) Pozdrawiam was gorąco:*

witamy i gratulujemy:)

dziekuje laseczki jeszczee raz za gratulacje:)
dziewczyny które miały krwiaczki, po ilu one wam sie wchłonęły?

dzis mąż w domu, ja leże cały dzień..jakos mi dziwnie, ani sie z małym powygłupiac, ani posprzątac..ani pogotowac.

a co do łóżeczka, jak kupowalismy dla Damiana, wybrałam takie z opuszczanym bokiem..a nie z wyciaganymi szczebelkami, teraz zaluje..dla bliźniaków (jak to brzmi, no szok ciagle przezywam;) ) kupimy juz takie z wyciąganymi szczebelkami.
 
Kinguś w ogóle nie ma innej opcji!

Kurczaczku oczywiście musowo w trybie pilnym zdajesz nam relacje co na froncie :-D

monisiak
Witamy ;-)

magda85 podwójne gratulacje :-D ojjj jak ja chciałam w drugiej ciąży mieć bliźniaki :-p no niestety nie udało się, tym razem liczę na sztuk 1 :-D

martolinka u nas też tak duszno że nie ma czym dychać, burza gwarantowana!

A ja dziś po nieprzespanej nocy. Oliwierek obudził się przed 3 z wielkim bólem głowy bolącymi nóżkami i gardełkiem + temperatura gdyby tego było mało. Wytuliliśmy go dostał przeciwbólowy przeciwgorączkowy ale jak to zwykle u niego przy gardełku wygląda, wszystko zwymiotował. Dostał rutinacee junior do ssania i poszedł spać. Nie muszę wspominać że zasnął dopiero przed 7 :-(
Amadeuszek z kolei obudził się z paskudnym mokrym kaszlem no i mamy dwie choróbki na pokładzie. Oboje zostali dziś w domu. Mam nadzieję że w poniedziałek pójdą do przedszkola czytajcie wyzdrowieją.

A tak po za tym, my po śniadankowej jajecznicy, chłopcy oglądają bajkę ja zaraz śmigam po kawkę zbożową a po bliskim spotkaniu z gorczycą pójdziemy troszkę na ogródek, chłopcy pojeżdżą rowerkami, gokartami i obiad. Coś czuję że przez tą duszną pogodę dzień będzie się ciągnął w nieskończoność.
 
reklama
syneczki dziękujemy:)
zdrówka dla chłopaków! mam nadzieje, ze choroba szybko im przejdzie!! a tego ogródka, to zazdroszczę! my mieszkamy w bloku na 3cim pietrze.
 
Do góry