reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

karina - gratuluję i podziwiam rachunkowość międzynarodowa - szacun!!!
juliana - dzięki kochana;* zupy zostanie (postarałam się żeby było jej nagle dwa razy więcej, hihi) , ciasta też więc w sumie nie jest tak źle, tylko na drugie muszę coś wymyślić, ale to już zadanie na jutro:-)
darucha - to się skusze na tą książkę, bałam się że będzie o duchach i rozkładających się ciałach...
 
reklama
Witajcie kochane :-)
Połowa pierniczków zrobiona, udekorowana na początku przyszłego tyg kolejna partia :tak: w sumie chętnie bym już dziś się za nie wzięła, ale czasu brak, bo trzeba ostatnie dni przysiąść ostro do nauki, bo w pt ostatnie ćw , a w sob już zaliczenie z mikro także w przyszłym tyg poszaleje z forum ,a teraz trochę "na glodzie" jestem :-D
Zdjęcia wrzuce jak tylko coś będzie :tak:
Brzuszkowa dzidzia otrzymała w końcu imię- mam nadzieję, że już ostateczne :-D Tosia:-) kopie umiarkowanie mocno i niezbyt dużo, najczęściej wieczorem, albo po słodkościach, teraz czekamy na usg połówkowe już za tydz :-):-)
 
Hellou Kochane

zaglądam co chwilę do Was i widzę, że szaleństwo od samego rana. Ja siedzę na platformie E-learningowej i wymiękam już :no:
spora część zajęć jest przeniesiona właśnie tam i muszę nadrabiać :wściekła/y:. Narazie tylko tyle i być może będę rzadziej zaglądała, bo podobnie jak u agaty czeka mnie kolejna porcja nauki :sorry:. Przepraszam, ze tylko o sobie, ale odczuwam cholernie silna presje czasu :happy: Lece !
Caluje Was i pozdrawiam cieplutko ;-)
 
Pizza już skonsumowana - pycha, z ricottą, prosciutto i rukolą :tak:
A jaki jest twój ulubiony autor Darucha?
Murka ja się przymierzałam do 'bieguni' i do 'gry na wielu bębenkach' obie skończyły przygodę po kilkudziesięciu stronach, może się zmierzę z 'prowadząc pług..'
 
witajcie kobitki :-)

zeberka - jak tam kostka męża?? :-( Obyło się bez gipsu?

rekinasia - współczuję Ci bardzo zatok, bo to taka upierdliwa przypadłość, która lubi powracać... :crazy: Wiem coś o tym... Dlatego kuruj się! Zdrowo sobie dokładaj czosnku do pizzy :-) Och, takiego smaka mi narobiłyście na pizzę, ze jutro będę molestować męża, żeby mi zrobił :tak:

paulettta - fajny ten płaszczyk-grzybek :tak: Oglądałam nawet takie i miałam zamiar kupić sobie, ale w końcu wyszła kurtka i też jest dobrze :tak:
Udanego wyjścia do znajomej dzisiaj! ;-)

mstrzałka - witaj!

darucha - chłopaki rosną jak na drożdżach :-) SUPER!

karina - ale was tam rozpieszczają w pracy :-):-) gratki!

agata - Tosia - bardzo ładnie! :tak:

reniuszek - owocnej nauki! :-) podziwiam Cie, mi by się nie chciało.....

sonisia - jakbym widziała mojego męża: a gdzie żelazko? A jaką temp. nastawić? A o pralce hmmm... to nawet nie chce mi się tłumaczyć jak działa :-D:-D ach ci faceci :-)
A co do rampersów, to ja dopiero niedawno zobaczyłam na allegro co to za cudeńka :tak: A z tymi pampersami to się uśmiałam :-D Ale wszystko przed nami świeżaki :-D:-D

mama_mia - jak tam wizytka dzisiaj?

Pisałyście o pierogach... Ja również należę do szerokiego już grona wielbicielek :tak: O każdej porze dnia i nocy mogę je wcinać, w szczególności ruskie albo z serkiem i miętą och... :-):-)

Dziewczynki ja po wizycie i po usg, zaskakujące informacje na wątku szczegółowym :-)

Buziaki i miłego wieczorku!
 
Ostatnia edycja:
Murka potraktuj to jak próbę generalną przed wizytą królowej matki :-)
a ja już ubrałam choinkę :-D tylko nie potrafię obrócić fotki mojej choineczki, sorki :sorry:
IMG_0711.jpg
 
rekinasia- ja to jestem fanką literatury iberoamerykańskiej :G.G. Marquez, Mario Vargas Llosa, a spoza ibero to lubię: Haruki Murakami i Kapuścińskiego:-) p.s. cudna choineczka , ciekawe czy pachnie lasem:-) hehheh
reniuszek- ucz się, może też dostaniesz jakąś nagrodę za najlepiej zdanye gzam:-) good luck:-)
miłego Wieczorku Wszystkim:-)
 
izka no pierogi to radytas raz do roku u mnie.. achh, nigdzie mi nie smakują tak jak babci :( jedynie je podrabiam od kilku lat ale to nie to samo :no:

mama_mia super ze maluszek juz tak silnie kopie, ja ledwo ledwo czuje :) a na brzuszku troche tluszczuku wiec niiiic nie widać :D
dzisiaj wlasnie sie zwazylam i jak nietylam na poczatku ciazy to w ostatni miesiąc + 5 kg :angry: no wsieklam sie.

edytka i dziewczyny z mezami hobbistami fajowskoze mężowie tacy zapalency, moj eMek najbardIej lubi amerykańska tv a szczególnie EspnAmerica :D cały dzien jak moze ogląda football albo walki ;)
bo na motor nie ma czasu biedaczek .. latem jeździ z zabawkami do Krynicy morskiej itp i nie ma sil na motor, a jak ma czas to pogoda nie dopisuje :confused:

martolinka aaa tygiel to juz od lat chyba jest :tak:
kciuki za Antosia jutro i ty sie trzymaj kobietko..!

porannakawa moj eMek sie nauczył obserwować i jak widzi ze kanwie sobie podobam to mówi ze ślicznie :) hehe, ale troche to mu zajelo :laugh2:

darucha noworoczne postanowienie petarda :D jak sie maluszki urodza to pewnie co chwile bedziemy zaglądać, no chyba ze jeden sie bedzie budził na zmianę z drugim :laugh2: :*
co do wagi maluszkow to ja zamieram z przerażenia jak mi ludzie mowia ze po takim tatusiu to sie pewnie duzy chlopak urodzi :szok:
a Ciebie to podziwiam kochana..!!!

i strasznie dziękuje ze poszperalas za małym księciem..!!!!!!!!! :** moze kiedys cos znajde :)
ale za spioszki z tym motywem to dałabym sie pokroic .. juz go widzę jak przywozimy Go do jego pokoju z tym motywem i w tych spioszkach.. achh !

iloonka mna tez hm powalil ostatnio, chciałam kupic sobie taka fajna jeansowa tunike ale jak zobaczyłam cene.. :szok:150 zł..! brrr
a jeansy nie tańsze ;)
ale chwale sobie bardzo takie legginsy jeansowe z kieszonkami za 80 zł, są mega wygodne i ładnie wyglądają :tak:

kasiagaw pizza jest mmmmm....! :tak::tak: ostatnio wnxiazy odkrywam mowę smaki - to pewnie gust maluszka !
a chionka juz stoi..?! wooow! rekinasia rownież szacun!
zazdroszcze juz tego klimatu :(

karina gratki wygranej..! :)

agata sliczne imię Tosia..! :tak: no i pierniczki.. mm, aż mi zapachnialo..! ale ja nie umiem ich piec :( albo za miękkie albo za twarde :confused:
ale za to babeczki z paczki robie po mistrzowsku i zawsze pieknie je odzabiam jakimiś kolorowymi lukrami, koralikami i gwiazkami a potem rozdaje wokoło w celefanie jako prezenty świąteczne i aż żal mi ich oddawać :p

reniuszek na hasło elearning dostaje gęstej skórki :D
a w ogole to czego ja sie dzisiaj dowiedziałam......! ze w
owoce
ACAI to super zdrowy owoc i ma duuuzo ŻELAZA..! od razu o tobie pomyślałam i mozna je kupic w aptekach jako specyfiki albo jako mrozona pulpe. są przepyszne bo kwaskowate. moze bedą ci lepiej wchodzić niż znienawidzone buraczki..? jak sie czujesz w ogole..?
nie przemeczaj sie szkoła :*
a jak bedziesz chciała jakies materiały to ja mam duzo tego wiec pisz :tak:

ewela hehe no to mamy synki..! :):) a jak ja weszlam na ostatnie USG o plec to mi lekarz na dzien dobry powiedział ze na dziewuszke wyglądam :p i jak tu sie nie
nastawiac :confused:

innym mamusiom także gratki i powodzenia jutro..!

a co ja miałam dzis za koszmarny dzien.. kolejny z rezzta ;)
juz miałam kuchnie zamówić jak sie okazało ze taki zwykły blat w taniej hurtowni na który sie zdecydowałam nagle kosztuje 900 zł za plyte a potrzebuje 2, s kurde drewniany u nich 350 to taka wysoka cena nawet mi do głowy nie przyszła :angry:
wiec plan poszedł w łeb, bo i tak juz sie zlaamalam zeby do frontowej mega wiecej dołożyć, no ale trzeba sie opamietac :/
wiec znowu w martwym punkcie bo czas ucieka przez ta przerwę świąteczna :angry:

i jak biegalam za lodowka to czuje jakis piasek pod zębami a to mi pękło szklowo i ząb sie ukruszyl :szok:
biegiem do dentystki i sie okazało ze prócz tego jeszcze 2 i jestem obolala.. :sad: jakby wszytskieo innego było mało. grrrr!
ale teraz przynajmniej spokoj do końca ciazy..!
jutro kolejny dzien z seri 'paskudny remint' i w pt, w sobote urodziny chraesniaka i w sb przyjeżdża tez moja kochana Babunia ze str eMka..!
ale bedzie wesoło w domku z nia :tak:

a was zadusze hasłami o pierogach bo tak mi znowu slinka
cieknie ze masakra..
no i miałam spac od godziny, na sekundke tylko zajrzeć, a tu znowu godzinka zleciala
na odpisywanie, pisarki jedne.!

buziiiiiiole w brzuszki!
 
reklama
witajcie porannie :)
ja juz od 8 nie śpię...musiałam troszkę się przestawić, bo wstawałm o 11 a potem mąż smacznie spał a ja się snułam nie wiadomo do której, a tak to już o 10 smacznie śpię.
Pogoda beznadziejna a ze mną moje samopoczucie od dwóch dni boli mnie gardło, mam katar - chyba jakies przeziębienie. Wczoraj wieczorem leżałam jak "placek" tak mnie zmogło.
Dzisiaj upragniona wizyta - już mi się nawet w nocy śniła, ale mam ją dopiero o 20:00, bo idę razem z mężem, a on późno kończy pracę, więc wszystkie newsy przekażę Wam jutro. Trzymajcie się ciepło.
Buziaki
 
Do góry