reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kinga trzymam kciuki za pozytywne testowanie!!! I życzę udanych wakacji.

Magda85 gratuluje bliźniaków! Odpoczywaj ile sie da wiem łatwo sie mówi ale dopóki lekarz każe to trzeba go słuchać. Moja koleżanka tak jak Ty miała krwiaka i bardzo szybko jej sie wchłonął a jej synek lata jak mały samolocik. Głowa do góry bo wszystko będzie dobrze!

Marysia Twoje dziecko jest z maja?

Jestem wykończona. Filipowi wychodzą ząbki jest bardzo marudny , Majka zła ze sie z nią cały czas nie bawię Patryk zazdrosny o mnie. Cyrk. Jeszcze sie na słuchałam o wypadku który był w niedzielę aż mi sie słabo zrobiło. Co prawda jak jechaliśmy od teściów to go widzieliśmy ale nie myślałam ze tego gościa znam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kina powodzenia:) i pogody, bo w to lato, to różnie bywa!
dronka, dzięki, takich wiadomości mi trzeba jak najwięcej!! :)
bunny tobie tez dziękuje:) trzymaj sie kochana, przykro mi z powodu wypadku:(
ja wziełam właśnie pierwsza pigułe duphastonu i jakąś końsko dawke foliku 5mg (folik zwykły ma 0,4) ale lekarz wie co robi:)
lecę już chyba spac:) do jutra
 
Czesc Dziewczynki!
Miałam miec wczoraj wizyte, ale niestety moj luby stwierdził, ze lekarz do którego miałam iść nie pracuje w zadnym szpitalu, a ja mam problemy ze zdrowiem i musze miec lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu. Także dzisiaj bede probowała sie skontaktować z lekarzem i umowić na wizyte. Mam nadzieje, ze nie bede muiała długo czekać , bo tak bardzo bym chciała juz cos zobaczyc na USG...

Co do ślubu znalezlismy termin w pazdzierniku, ale włąsnie wczoraj zaczeły sie problemy m.in. z tesciowa i moj luby sie wsciekł, takze plany legły na chwile w gruzach. Moze sie jeszcze wszystko wyprostuje...


Kinga85 Teścik musi byc pozytywny! Trzymamy kciuki! Mi wyszedł 3 dni przed dniem spodziewanej miesiaczki. :)

Magda85 Podwojna radość! Cudownie! Na pewno wszystko bedzie dobrze :)))

Bunny86 Moja siostra swojemu maleństwu smaruje dziąłsełka maścią dentinox i bardzo pomaga :) Moze sprobuj, jak nie uzywałas...
 
Witam z rana!

hej laseczki:)
czytam was od pierwszej strony, dzis byłam u lekarza, termin mam na 12 kwietnia.
jak sie dzisiaj okazało w brzuszku mam bliźniaki..ne jednym pęcherzyku było widac krwiaka, dostałam wiec duphaston na podtrzymanie i mam prowadzi kanapowo- fotelowy tryb życia..dodam, że mam synka damiana z grudnia 2009. jestem troche przerazona, bo jak leżeć przy takim maluchu:(? coprawda nasz synek jest bardzo samodzielny, ale wiadomo, że sam wszystkiego przy sobie nie zrobi.
pozdrawiam

Gratuluje bliźniaków, będzie podwójne szczęście ;-)

Hej dziewczynki!
widzę że kwietnióweczek przybyło:) fajnie! gratuluję! :tak:
Ja jutro jadę do Gdańska na 3dni z rodzinką.
Mam nadzieje że jak wrócę to bede miała możliwość zrobienia testu.
Jutro miałam robić,ale jednak nie. poczekam.
Pozdrawiam
WAS

3majcie kciuki mocno &&&&&& :)

Udanego urlopu i oczywiście 2 kreseczek na teściku ;-)


Moje usg dzisiaj po 15 i już się nie mogę doczekać ;-).

Miłego dzionka życzę ;-))
 
nuluska pytałam eksperta na forum prawniczym i nie ma konieczności powrotu do parcy nawet na 1 dzień!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D inne dziewczyny musisły wrócic chyba przez brak wiedzy pań z kadr bo od razu można zanieść L4!!
 
Część dziewczynki!

Augustynka kochanie tak jak pisałam wcześniej pilnowałam wczoraj bratowej dzieci. Fifi nie jest mój a szkoda. Bratowa używa ta maść ale juz chyba na tyle długo ze nie pomaga.
Moja gin. też nie pracuje w szpitalu ale ja jej ufam i nie zamieniłabym na nikogo innego.

Kurczaczek trzymam kciuki za wizytę! Daj znać co i jak.

Dziś czekają mnie zakupy. Muszę kupić Patrykowi buty sandały bo stare są na styki. Nie wiem czy jest sens w końcu zaraz koniec lata ale z drugej strony to w innych butach będzie mu za gorąco.

Dziewczyny kiedy będziecie zamieniać łóżka swoim dzieciom? Ja juz ledwo wyjmuje Patryka z łóżeczka. Muszę sie zacząć rozglądać albo za łóżkiem pojedynczym ale kanapa / sofą. Jak to jest u Was?
 
Witajcie,
zapowiadaja dzis mega burze a ja sie ich boje. Sama w domu z dzieckiem . BRRRR
Od rana mam mega mdłości. Nie znam tego uczucia bleee.
to sobie pomarudziłam;-)
Bunny zregenerowałas sie po ciezkim dniu?
kurczaczek udanej wizyty!!!!!!
augustynka może da sie coś załtwić z tym slubem ? trzymam kciuki i sie nie denerwuj;-)

edot. Bunnu ja własnie musiałam mlodemu kupic cały zestaw butów letnich bo powyrastał. Dobrze , ze przeceny były;-)Ogólnie kupujemy Bartki , ale teraz juz sobie odpuściałam bo ile on pochodzi w nich. Miesiac?
ja zamierzam młodemu kupic łózko na 2 latka. Na razie uwazam , ze za wczesnie. Bardzo sie włózku rzuca itp.
mam wyjmowane szczebelki w łozeczku i młody sam wchodzi/wychodzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
augustynka-teściową się nie przejmuj,to wasze życie i pewnie lepiej poszukaj dobrego lekarza,w razie nie daj boże by coś się stało to będziesz miała lepszą opiekę w szpitalu,ja w poprzedniej ciąży trafiłam na jeden dzień do szpitala i był akurat mój lekarz prowadzący i zaraz szybciutko zrobił mi usg aż dziewczyny na sali się dziwiły :-)
Kurczaczek_k-trzymam kciuki za usg ;-)
Bunny86-Nati jest jeszcze za mała na zmianę łóżeczka i poczekam z tym aż będzie miała 3latka a łóżeczko dla drugiego dzidziusia już mamy bo często nocowaliśmy u mojej mamy z Nati i dlatego dwa kupiliśmy i teraz będzie jak znalazł :-)
A mnie dziś w nocy podbrzusze bolało znów jak na @ i już myślałam że dostanę aż przypomniało mi się że jestem w ciąży :-D
 
Do góry