reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Reniuszek-nie smutaj kochana; swiat juz taki jest ze czasem nie idzie po naszej mysli, pomysl ze jak Ci przejdzie zle samopoczucie to wtrabisz ta czekolade za wielka checia za pare dni ;-) Ja juz dawno nie mialam prawdziwych urodzin, ale trudno. Odbijam sobie na dzien matki ;-)
Robaczek-nic nie mow o dziwnych snach, ja mam tak wyrazne i dziwaczne sny ze szok, ostatnio od kilku dni sni mi sie jakbym byla w grze komputerowej (zaznacze ze nie gram w takie rzeczy) mam taki jakby quest, ciagle gdzies uciekam albo gdzies biegne i zeby bylo weselej ten sen sie ciagnie od paru dni. Przedwczoraj jechalam autostrada i mnie porwal Al Pacino, niestety byl w okropnie brzydkim przebraniu i "gral" czarny charakter, ledwo udalo mi sie uciec. wczoraj bylam w krainie tropikalno-letniej, a dzisiaj w zimowej i gonil mnie niedzwiedz, a na koniec ucieklam do windy z ktorej wyszedl robot i balam sie ze chce mnie zlikwidowac. Masakra co sie dzieje w moim mozgu :szok::-D:szok:
 
reklama
izka01 - niezły matrix masz ze snami:-), spokojnie to tylko hormony :-Dale wiem, że czasem nie do wiary co w bani siedzi :)
reniuszek nie smutaj się kochana... sto lat maleńka- zobaczysz, że wszystko się poukłada :tak:
 
martolinka- nie do sesji to jeszcze dłuuugo ,bo dopiero w połowie lutego, ale niektóre przedmioty mi się już kończą i umówiliśmy się z wykładowcami, żeby zaliczenia z nich czy egzaminy były teraz ,a nie w sesji, bo trzeba by sobie wszystko na nowo przypominać no i sporo by tego było jak na raz.

A pogoda masakra :szok: wieje tak, że co chwile tylko słyszę jak za oknem coś lata, pewnie albo ze śmietnika albo jakieś kawałki rynny czy czegoś :no: sztorm na całego
 
przepraszam, ja tak szybko tylko, bo juz oczy mi się zamykają... martolinka, tak, bede miala po Jagodzie ciuszki. wrzuce na zakupowy w przyszłym tygodniu :) Jagoda jest z 7 maja, więc rozmiarowka bedzie pasowala na nasze maluchy :)
 
Ale jaja dziewczyny! Wyciągnełam męża do tesco jak młoda poszła spac, bo w weekend miały byc noce zabawek, tzn ze połowe wydana na zabawki oddawali w bonach na zakupy. Ja co prawda juz prezenty mam, ale Córka przez weekend troche kasy zebrała od rodziny na gwiazdke juz, wiec mówie jedziemy. No i wchodzimy a tam panie sumiennie sprzataja wszelkie plakaty dotyczace tej promocji. Oczywiscie ja, super skoncentrowana ostatnio pomyliłam dni :wściekła/y: Promocjea była z piatku na sob i ze soboty na niedziele. A dzisiaj to juz po promocji. Maz sie usmiał ,ze ciaża mi szkodzi w myśleniu, a ja sie zezłościłam. I tak kupiliśmy co mielismy, ale jakos sie nastawiłam juz,ze sobie skorzystam. Nie ładnie byc zachłanna z tego wychodzi:no: :-D:-) :zawstydzona/y:Dobrej nocki.
 
kochane brzuszki ja tylko na słówko, bo musze wcześnie do pracy zaleglosci nadrobic a jak wam odpowie to pol godziny jak z bicza trzask..! :)

wczoraj miałam zakrecony dzionek i padlam nie wiem kiedy, wiec tylko
reniuszkowi spóźnione wszystkiego co naj naj naj lepsze i zebys była szczesliwa na maxa..! reszta sie z czasem poukłada :*
a dzisiaj idź sobie do cukierni kup taki wymarzony tort i zjedz sama..! :tak: bo te urodzinowe to i tak pol rodziny zjada ;)

reszcie z Was buziaki narazie i odpisze po południu lub wieczorkiem jak znajde chwilke.

miłego dnia..!
 
Cholibka Dziewczynki, ale żem się stęskniła! Mam popsuty komputer i nie miałam jak wejść i poczytać nawet. Postaram sie nadrobić chociaz odrobinę, bo wszystkiego na pewno nie dam rady. Tyle skrobiecie, ze po jednym dniu nie da sie nadrobic a co mówic prawie 2 tygodnie!

W sobote miałam badanie połówkowe. Dzidzia rozwija sie idealnie, wazy 350g :) I potwierdziła kobitka, ze bedzie DZIEWCZYNKA :) Także wyczekuje na Pole. A w ziwązku z tym, ze VAT od stycznia ma wzrosnac z 8% na 23% wozek i łózeczko chociaz chce kupić do konca roku... Postaram sie nadrobic i poodpisywać Wam chociaz na bieżąco.
Z tego co teraz tylko zauważyłam to wszystkiego najlepszego Reniuszek!!! :*
 
Witajcie,
u nas wiało dosć mocno , ale szkód na razie w okolicy nie widzę. Cieszę się , bo jest teraz piękne słońce;-)
Ogarnęłam mieszkanko po weekendzie i ogarnął mnie leń:tak:

Reniuszek kochana STO LAT!!!! Tak jak pisze Sonisia kup sobie dziś wymarzone ciacho i zjedz sama , samiusieńka i z nikim się nie dziel:tak:
przepraszam, ja tak szybko tylko, bo juz oczy mi się zamykają... martolinka, tak, bede miala po Jagodzie ciuszki. wrzuce na zakupowy w przyszłym tygodniu :) Jagoda jest z 7 maja, więc rozmiarowka bedzie pasowala na nasze maluchy :)
będę czekac;-)

Augustynka gratuluj!!!!! z tego co wiem to vat rośnie "tylko" na ciuchy i buty dla dzieci , reszta bez zmian:tak:
 
reklama
Do góry