reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Stokrotta
masz całkowitą rację z tym czujnym snem, jak nie miałam dziecka to się bałam czy go w ogóle usłyszę w nocy, a jak się mały urodził to wystarczył mały szmer żebym się obudziła, mąż rzadziej sie budził, dziecko musiało płakać ale mnie to delikatny jęk stawiał na nogi

i dopóki Mateusz był maleńki rzadko brałam go do łóżka, ew wtedy jak był np chory i płakał i musiałam wstawać co pół godziny i z braku sił go brałam do łóżka, ale odkąd go przeniosłam do łóżka to przychodzi sam, noc w noc;-) a tatuś idzie na jego łóżko(bo śpi na zwykłym łóżku że dorosły też się zmieści):-D
Kasia
zdrówka!!!
 
reklama
dobrze poczytac opinie doświadczonych Mam :*
a ja trochę z innej beczki, jestem mega zaskoczona i zaraz wam napiszę czym...odwiedzil mnie dzisiaj kolega z pracy i przywiózł ze soba druk do wypełnienia - na dodatkowe pieniądze na święta :) termin składania wniosków własnie dzisiaj mijał a on po wypełnieniu wziął to pisemko i zawiózł je do naszej księgowości ...szok, ze ktos może być taki bezinteresowny...a moje uprzejme koleżanki nawet słowem nie pisnęły, że szykuje sie dodatkowa kaska na świeta...w zeszłym roku dostalismy prawie 400 zł to mialabym juz na zakupowe szaleństwa dla Maluszka....
 
ilooonka widać są jeszcze dobrzy ludzie. Dodatkowa kasa zawsze się przyda, szczególnie teraz.

Miłego weekendu dziewczynki, bo ja zwijam się do domu z pracy. Bardzo szybko mi minął ten tydzień dzięki Wam. W weekend raczej nie znajde czasu, żeby tu zajrzeć więc nie piszcie za dużo, żebym pół dnia w poniedziałek nie musiała czytać.

reniuszek jakbym nie zawitała tu w niedziele, to na zapas Wszystkiego Najlepszego !!!
 
stokrotka popieram Cię w kwestii spania z dzieckiem... tez niewiarygodne wydaje mi się uduszenie dziecka przez sen, córka spała z nami i wstyd się przyznać spi do dziś:baffled: ma juz skończone 3 lata i nie możemy się przełamać, mimo, że ma swój pokoik... nic czas leci, do porodu 4 miechy i nie ma to tamto, trzeba będzie się w końcu zmobilizować.

Odebrałam dziś wyniki wymazu z pochwy i wszystko jest super, zero bakterii, tylko te, które powinny być, czeka mnie jeszcze krew w przyszłym tygodniu - nie wiem jak Wy , ale ja po każdym pobraniu mam mały odlot i szczerze nie znoszę tego:zawstydzona/y:... kurka nadal czuję to twrdni8enie brzucha, zwłaszcza jak wstaję czy gwałtownie zmienię pozycje....naczytałam się w necie i postanowiłam więcej tego nie robić, bo można się niepotrzebnie nakręcić, a na tą chwilę przyjmuję, że są to skurcze Braxtona Hicksa i nie biorę innej opcji pod uwagę, wiem, że mogą się one pojawić już po 20-tym tygodniu, więc nie czytam już więcej opowieści dziwnej treści. Buziaki lasencje:happy:
 
ilooonka to razem idziemy się szkolic do szkoły rodzenia od stycznia;-)

lene ja też się bardzo martwiłam, ale wierzę że moje skurcze też to te Braxtona-Hicksa, gin na połówkowym mówiła że jak one nie bolą to nie należy się martwić, to jest takie jakby chwilowe drętwienie...
 
Sonisia ja mam do Ciebie takie pytanie, czy z mezem planujecie porod rodzinny? Moj strasznie jest za porodem rodzinnym, a ja do konca nie wiedzialam czy sie zgadzac, ale jak widze, ze nie panikuje i umie sie obchodzic z moim brzuchem i brzuch mu w sexie nie przeszkadza, chodzi o to , ze sie nie boi ze uszkodzi dziecko, no to chyba sie zgodze na ten porod rodzinny. Nie jestes jakis wrazliwy itp to sie nie boje ze bedzie mial do mnie uraz po porodzie. Twoj M mi sie wydaje raczej delikatny, chociaz moge sie przeciez mylic. Wiezia sie nie martw, ja nie moge wierzyc ze cos mieszka w moim bruchu, tzn to to jeszcze pol biedy, ale nie moge uwierzyc ze wyjdzie z mojego brzucha i ze to dziecko i w ogole tez mam jakies dziwne jazdy, takze niektore pierworodki na pewno tak maja. O rozstepy sie nie martw, facet i tak tego nie zauwazy, co innego gdyby to byly guzy na calych plecach:p oni sa jacys dziwni, nie widza tego co my widzimy i dobrze:)
 
Hej Dziewczyny ! :) u mnie porządki i trochę planowania przestrzennego się wkradło- do tego nauka :) miło się Was czyta hihi:tak:
rekinasia nie lubie obcinac, bo zapuszczam :) Co do Matruelle to prawda, ze za pierwszym razem pachna czekolada - tez tak myslalam , jak dostalam probki, ale to manipulacja !! :) po czasie trzymania w cieplym pomieszczeniu wydzielaja z siebie piekny zapach rybki :D
Murka gratuluję córeczki Kochana ! :) I życzę dużo przyjemności na zakupowych szaleństwach :-)
karina będę w Krakowie w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że znajdę tą cukiernię z chrupkami tofii :tak:mniiaaaaaammmmmm. Planowanie zawsze dodaje skrzydeł
darucha - haha co za rozkoszna psinka pieszczoch - macie pewnie wiele radości mhmmmm :-)
Gochson u mnie kiepsko z włosami - zapuszczałam, a tu taki cios
sonisia mama gochson dolaczam sie z moimi rozstepami na pupie :-D
edytka kasiagw zeberka duzo zdrowka i sloneczka Kochane ! Wracajcie szybko do zdrowia :)
Julianna jakby bylo to mozliwe, z checia zalozylabym watek i cos od razu dodala !
Ziewaczka oh to nagana dla znajomych, za brak szacunku dla kobiet w ciazy ;-)
sonisia raz jeszcze - lacze sie z Toba, domyslam sie ,ze jestes cholernie wrazliwa, kochana osoba skoro kazda zmiana na Ciebie dziala , mi rowniez momentami jest smutno - czuje sie gruba , nieseksowna , w dodatku nie mam partnera ehhh :)- ale u Ciebie to kwestia czasu jak wszystko zostanie docenione wraz z poglebiajaca sie swiadomoscia Nowego Zycia rozwijajacego sie w Tobie :):* juz wkrotce - ZOBACZYSZ, OBIECUJĘ CI TO :*
ewela cale szczescie, ze wlosy pdrastaja ;-) A pewnie juz niebawem bedziemy dzielic sie doswiadczeniami z dekorowania pokoikow dla Maluszkow :-)
ilooonka udanej wizyty u fryzjera :)
martolinka, ilooonka podobnie jak wy sprzatam po troszku - duzo spokoju i cieszy :-)
paulettta daj znac w wolnej chwili co fajnego znalazlas z nalepek na sciane :-p
gochson dziekuje Ci kochana za zyczenia ,ale radze Ci w niedziele wstapic i podzielic sie wrazeniami z wizyty :-)

jak pominelam kogos to bardzo przepraszam, ale strasznie duuuuuzoooo piszecie BaBY :)!:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny byłam w tej aptece i kupiłam witaminy Prenatal Classic 90kapsułek za 36zł. Myślę, że to korzystna cena, a wystarcza na 3 miechy :tak: Są dość spore, wiec ciekawe jak to będzie z połykaniem?? A jak będzie przypływ gotówki to najwyżej dokupię sobie jeszcze jakieś z tym kwasem DHA..

Och następna chorowitka, kasiagaw - dużo zdrówka życzę!
martolinka - ma się rozumieć, że płyta Gienka fajowa??
ilooonka - o widzisz jacy życzliwi ludzie z Tobą pracują? :tak: Są jeszcze jednak na tym świecie dobre duszyczki :-)
sonisia - nie smutaj się.... Ja ostatnio swojego dzidziolka widziałam w 12 tygodniu i to tak szybko bo w szpitalu kontrolnie usg robili, od tamtej pory czekam... jeszcze do 7 grudnia!!! Też mi się tęskni.. ale damy radę :tak: wytrzymamy jakoś, już niedaleko ;-)

A ja tak się zastanawiam, jak te moje otoczenie jeszcze ze mną wytrzymuje?!?!?! Jestem taka STRASZNIE drażliwa i opryskliwa, że masakra :no: nigdy nie miałam takiej huśtawki nastrojów! jeju :szok: niedobra Ewela :no:
 
Ewela- nie bądź dla siebie zbyt surowa- to nie Ty tylko ;-)hormony
Co do spania z dzieckiem, to ja znowu nie umiałam zasnąć mając moją córę w łóżku, cały czas nasłuchiwałam i przyglądałam się no i było po spaniu, dlatego odnosiłam ją po każdym karmieniu do łóżeczka- czasem kilka razy w ciągu nocy-na szczęście jak skończyła miesiąc to zaczęła przesypiać nocki w całości. Ciekawe jak będzie z synkiem- pewnie w ramach sprawiedliwości dostanę w kość:szok:.
 
reklama
Ja to bym właśnie chciała żeby się sprawdziło że każde dziecko jest inne. Bo moja gabryśka strasznie się darła w nocy i pobudka co 2godz. i tak do ósmego miesiąca. To może teraz będzie inaczej.
 
Do góry