reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Andzik super że czujesz ruchy!

Murka ja w takiej euforii że to już nie dziecko tylko córeczka byłam przed wczoraj ;-)

Martolinka dobrze że juz jesteś!

Edytka nie daj się choróbsku!

No właśnie paulusia, gdzie jesteś? Ciekawe jak tam u Madziarry w słonecznej Australii...

Miłego dnia, u mnie paskudnie i mglisto :confused2:
 
reklama
mama_mia wiadomo ze dzidzia najwazniejsza i nie bede sie glodzic, musze po prostu jeść z glowa i znaleźć na to zdrowe jedzenie czas ;)

a dasz sobie sama swietnie rade, dzidzia doda Ci sił tylko nie daj sie nerwom za bardzo..!!

julianna gratki jeszcze raz :)

u mnie zimno, brzydko, chce spac i wrócił ból gardła :/ ... sobota i niedziela w lozku..!
 
Jak dobrze, że już piątek. Jeszcze kilka godzin i weekend:-)Tylko najpierw będzie trzeba trochę mieszkanie ogarnąć i można leniuchować:)
sonisia - a propos basenu to pewnie, że instruktor ważny, im fajniejszy, to tym bardziej chce się ćwiczyć;-)także polecam:)
W Krakowie też zimno i buro, taka łóżkowa pogoda. Dzisiaj w pracy mamy niemiecki dzień i w porze lunchu będziemy mieli jakieś niemieckie smakołyki:-)mam nadzieję, że będzie coś pysznego i słodkiego, a nie tylko kiełbasa;)
edytka - zdrowia i nie daj się przeziębieniu
mama mia - powodzenia w sądzie, oby wszystko poszło OK

Miłego piątku wszystkim:-D
 
Witajcie,
Sonisia uszy do góry!!!! jak masz mieć rozstępy to będziesz je mieć. Wiem , że to marne pocieszenie , ale nie wpedzaj się w poczucie winy!!! Jak sie spotkamy to pokaże Ci moje i poczujesz się lepiej!!!
Julianna u nas słonecznie!!!!! nareszcie!!!!
Mamma Mia postaraj sie nie denerwować!!!
 
Witajcie Dziewczyny,
Sonisia i Edytka- zdrowiejcie szybciutko:tak:
Murka- gratuluję córci!!!
A u mnie zziiimmnoo, wczoraj pootulałam róże flizeliną, żeby nie zmarzły i dzisiaj pies boi się na dwór wyjść- patrzy przez szybę na nie (w pozycji "gotowy do ucieczki")-baardzo jest odważny:sorry:.
Mój maluszek bardzo się wierci dzisiaj, chyba mu słodka, ciepła herbatka smakuje:-)
 
martolinka a to Ty kiedyś pisalaś, że używałaś jakiegoś kremu po którym rozstępy stały się mniej widoczne?
 
Hejka:)
Powiedziałam już rodzince o córci, w sumie cieszyli się choć nastawiali się na wnuka, zwłaszcza mój tata. Siostra szczęśliwa, już mi zapowiedziała że dostanę wszystkie ubranka po jej córci:-)
No, a ja od przyszłego tygodnia zaczynam kompletować wyprawkę, tak powolutku, żeby już coś oko cieszyło:-D

stokrotta - faktycznie to wspaniałe momenty, dla mnie jeszcze niesamowitym przeżyciem było jak pierwszy raz widziałam bijące serduszko, ze wzruszenia nie mogłam powstrzymać łez....:tak:
sonisia - ja się smaruję rano i wieczorem bo strasznie się boję że będę miała nowe rozstępy - mam mnóstwo z okresu dojrzewania, tak jak Ty i miałam straszne kompleksy na ich punkcie. Ale wiesz jak jest podobno - jeżeli mamy skłonności to nic nie pomoże...Mnie na razie łuszczy się skóra na piersiach pod pachami, nie wiem co to oznacza, mam nadzieję że nie kolejne rozstępy. A Ty jakie zauważyłaś teraz - takie czerwone jakby żyłki popękane?
edytka - zdrówka życzę:-)
mama mia - powodzenia w sądzie, a co się stało kochana że tak musisz być?
 
Murka
gratuluję córeczki!!!

wybaczcie ale kompletnie nic mi się głowy nie trzyma... czekam na jakies rozjaśnienie umysłu..
u nas szaro i ponuro i wcale mi się to nie podoba:no:
 
Jeszcze zapomniałam, jakie pyszności wczoraj znalazłam wracając z basenu. Oczywiście w drodze powrotnej nie obyło sie bez przeszkód i tramwaj, którym wracałam się zepsuł i zakorkowała się połowa ulic i torów wokół rynku:) więc musiałam sobie podejść do innego przystanku i po drodze była niestety piekarnio-cukiernia. Znalazłam tam chrupki kukurydziane w polewie toffi...mmmm...ile lat takich rzeczy nie jadłam:-)mój mąż po powrocie do domu stwierdził, że jestem mistrzem wynajdywania smakołyków;-)
murka - my mamy zamiar na weekendzie w końcu usiąść i zaplanować, co nam jest w ogóle potrzebne, bo na razie to sobie tak beztrosko żyjemy:rofl2:
 
reklama
daruchajaki zachłanny ten Wasz pies, chce mieć i łóżko i legowisko :-)

reniuszek
ja zawsze wracam zła od fryzjera, nie podoba mi się, ale po kilku dniach się przyzwyczajam.

reniuszek, Rekinasia Też biorę Matruelle, ale mnie finansowo zżera. Mnie tam niczym nie pachną.

andzik1984 gratuluje ruchów, ja też chce :-(

murka81 gratuluje córki - super

sonisia, mama_mia ja też mam rozstępy na tyłku, jeszcze sprzed ciąży. Teraz smaruje 2 razy dziennie i mam nadzieje, że ich nie przybędzie...a jak przybędzie to będę musiała je zaakceptować, bo co innego pozostaje...

edytka nie daj się choróbsku
 
Do góry