reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kasiagaw widzę że te twoje psiaki to takie same smyki jak moje- ciągle gdzieś po wsi biegają a przychodzą do domu tylko po to żeby się ogrzać i najeść:-) porannakawo szczur? no nie mogę :-D ewela ja brałam femibion natal classic a dziś nie było i wzięłam falvitmama więc zmieniaj śmiało:tak:
 
reklama
Witajcie
Dziś ponownie wyrabiam etat samotnej matki, bo do G do pracy jacyś ważni ludzie przyjechali i musi się nimi grzecznie zająć, oprowadzić po fabryce, zjeść itp więc pewnie będzie późno, jeśli w ogóle będzie ...
Ale mam chociaż czas dla siebie jak Ninka drzemie i porządek w mieszkanku :-D
darucha- na pewno będziecie mieli jakąś własną taktykę ,ale jak coś to G przywiózł właśnie do domku 9po wizycie u nas w szpitalu) śpioszki w których Ninka była w szpitalu i jej pieluszkę tetrową, kocyk, psinka podobno wąchała dłuuuugo, jak wracaliśmy do domu, to przyjechaliśmy, G wyszedł z Milą na krótki spacer, a ja w tym czasie weszłam do domku z malutką także jak Milka wróciła z G to już nas zastała w nowym składzie :tak: na początku szalała z radości że wróciłam a bobasa olała, ale później spokojnie ją wąhała, często kładła się obok, była bardzo czujna i opiekuńcza mimo, że miała dopiero 6miesięcy. Teraz to najlepsze friendsy :-D mimo, że Nina czasem ją przydusi nieco ...
sonisia- kochana nie chodzi o to by Cię straszyć, masz lekarza prowadzącego stamtąd i na pewno będzie ok! Mnie wkurzyli tym, że nie przyjeli mnie do szpitala mimo skierowania, a za ktg mimo, że byłam w 41tc musiałam płacic, co jest dla mnie chore i lekceważace.
 
ewela_grzyba ja biorę femibion 2 i ostatnio zamówiłam przez internet i jest troszkę taniej :)

kasiagaw troszkę się obawiam zakupów z allegro bo boję się ze kupie za małe albo za duże ale będę musiała za ryzykować bo ceny są nie porównywalne:)

sonisia to super że u ciebie też już lepiej oby już nas choróbstwa się nie trzymały!!! Ja 2 mce temu skończyłam robić kuchnię więc wiem jakie to jest absorbujące powodzenia!!!

Mój mężuś dziś wraca po tygodniowym wyjeździe już nie mogę się doczekać :)
 
Ja już po basenie. Ale było super:-Dnie ma to jak taki pozytywny wysiłek. A najfajnieszy był pan prowadzący;-)szkoda, że tylko na zastępstwo i nie jest na stałe:rofl2: (dobrze, że mój mąż nie widzi, co piszę ;))Także dziewczyny, jak tylko możecie, to polecam:)
Co do zakupów spodni, to ja kupiłam sobie w zeszłym miesiącu dwie pary, ale w sklepie dla ciężarówek. I tam pani sprzedająca powiedziała, że przeważnie jest tak, że jeśli się kupuje już tak koło 4 mies, to niestety ale będzie trzeba zmienić sobie garderobę jeszcze pod koniec ciąży:no:mamy w pracy dress code, więc niestety musialy być eleganckie.
porannakawa - szczur powiadasz? ciekawe...
maniaa - no to przyjemnego witania męża;-)
reniuszek - ja też, jak ostatnio wróciłam od fryzjera, to byłam taka zła, ale po paru dniach się przekonałam, że nie jest tak najgorzej (a też poszło trochę centymetrów)
Co do tabletek, to ja biorę Centrum Materna (czy jakoś tak), ale są dość drogie - chyba ponad 35 zl, a poza tym mnie się je strasznie ciężko łyka i jak skończy się opakowanie, to chyba kupię sobie jakieś inne.
mama mia - pierogi...mmmm...podziwiam; za mną od początku ciąży chodziły pierogi ze śliwkami, ale jakoś nie miałam weny żeby sobie je zrobić:crazy:
kasia - a propos serniczka, to ostatnio w drodze do pracy mój mąż mówi tak - wiesz na co mam smaka? na taki pyszny domowy sernik, na wiejskich jajkach i z polewą czekoladową...hellooo! kto tu jest w ciąży:eek:
buśki i miłego wieczorku wszystkim:)
 
witajcie:-)
Mamido, Sonisia , Agata89- dziś obudził mnie i naszego psiura kurier, przywiózł legowisko i jak zobaczył naszego pupila to rzucił komentarz:" żeby się nie okazało, że to mąż będzie musiał spac w legowisku a pies w łóżku":p pan kurier nie miał jednak racji, bo Tito bardzo ucieszył się nowym gadżetem. i w naszym domu rzeczywiście dojdzie do zmian, bo wszystko wskazuje na to, że od dziś w naszym łóżu małżeńskim będziemy spac : ja, mój mąż , pies i legowisko( o wymiarach 100x70cm):p:p tito z uporem maniaka zaciąga swoje nowe łóżeczko do naszego łóża, a ja z uporem maniaka wynoszę je na korytarz, i tak pół dnia to już trwa. co tylko idę do toalety albo do kuchni to mamy legowisko w łóżku. początkowo śmiałam się z tego, ale teraz jestem już wściekła i na psa i na męża, którego strasznie bawi ta cała heca.a

porannakawa- ja widziałam w życiu wiele szczurów, jednego nawet hodowałam , ale ten pan rysownik to oglądał szczury tylko w kreskówkach:p;P ale byłam blisko, szynszyl i opos- trochę szczuropodobne:p:p

Maniaa- no to cię szybko teraz na forum nie zobaczymy, musisz nacieszyc się meżulkiem:p:p miłego wieczorku:-)

reniuszek- ja zawsze ryczę jak wychodzę od fryzjera, zdarzyło mi się tez ryczec juz na fotelu fryzjerskim(dostałam wtedy rabat hehehe fryzjer był pzrerażony moimi łzami). przechodzi mi tak po 2 godz i stwierdzam, że jest pięknie:-) myślę, że to kwestia oswojenia się:-) tak więc oswajaj się:p:p

ewela_grzyba- ja też brałam fembion, ich koszt u mnie w aptece to ok 60 zł, ale ostatnio miałam braki finansowe i kupiłam sobie falvitmama, pytałam się farmaceutki i powiedziała mi, że mogę spokojnie brac falvitmame, tylko, że one nie mają kwasów DHA i trzeba 2 razy w tygodniu zjesc jakas rybkę. no i ja postanowiłam jesc te rybki ale coś słabo mi wychodzi,i teraz i tak muszę dokupic te kwasy:-) więc wyjdzie na to samo, hehe:-)

kasiagaw- dobrze, że pociechy się znalazły:p ja za to mojego ulubieńca zaraz wyrzucę z chaty na ten mróz, bo mi nerwy puszczają. wyrzucę go i będę liczyc na to, że niedaleko będzie przechodziła CobraOna i go pzrygarnie hhehee:-) podobno b.kocha bulle:-)
karina- hmm pan prowadzący powiadasz, to gdzie jest ten basen?hehehe:-) a co do zachcianek meżów to mój kilka dni temu jechał o przed 23 do całodobowego tesco, bo zachciało mu się nutelli. i jeszcze próbował mi wkręcac, że mi też się chce tej nutelli:p
 
Dziewczyny czytam Was, chce odpisac, ale co chwile zapominam do kogo co i jak o czym ? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Caly dzien sennie, probuje cos robic, ale opadam z sil, co najgorsze mam spowolnione procesy myslowe :(
Co do wlosow, plakac mi sie chce tylko i wylacznie dlatego, ze sa krotkie:-( Chyba wezme niebawem przyklad z kariny i wybiore sie na basen, pocwiczyc z ciezarnymi.
Przewinela mi sie informacja o witaminach z kwasami DHA. Osobiscie kupuje Pharmaton Matruelle - w mojej aptece 70 zl za 60 kapsulek, czyli starcza na 2 miesiace. Uwielbiam je ze wzgledu na intensywny zapach ryby i sliska gladka powierznchnie.
Mam do zlozenia stol, ktory stoi u mnie w pokoju i biurko - juz powoli robie miejsce dla Malusia i wierzcie, ze tak mi sie nie chce :zawstydzona/y: no , ale zrobie to . Znalazlam swietna aplikacje na sciane. W zakupowym wrzuce link do strony - ciekawe, oryginalne wzornictwo. Pomyslalam, ze skoro bede dzielic pokoj z moim synciem urzadze mu niepowtarzalny kacik.
pozdrawiam Was i caluje brzuchowe mamy (a propos dodajcie jakies zdjecia brzusiow :) )
 
Darucha-tak mi się też wydawało, że nie będzie łatwo... mój goldek swoje legowisko traktuje jak jadalnię- jak dostanie coś smacznego, to zapiernicza na nie, ale o spaniu to raczej nie ma mowy. Jak jest bardzo ciepło to śpi na kafelkach w aneksie, ale normalnie to w z nami, w nogach:sorry:, a Tito najwyraźniej chce się z Wami podzielić swoim dobrobytem;-)

A gdzie jest nasza Stokrotta???
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane:-)

Mamido Jestem, jestem:tak: Dziękuję, że pamietasz o takim okropnym babsztylu jak ja;-)


Melduję, że żyję choć ledwo. Mamy na Krakowem smog, który akurat mnie daje się we znaki potwornie. 14 godzin snu w ciągu doby, to dla mnie mega dziwne, do tego całodzienny ból głowy:eek: Idę Was czytać i mam nadzieję, że dziś odpiszę, bo wczoraj przeczytałam i padłam na pyszczek:sorry:
Oki- przeczytałam

Kasia Super, że pieski się znalazły. Gdyby mój dalmatyńczyk zginął, najprawdopodobniej pierwszej godziny by nie przeżył, bo pod samochód by wpadł. Niestety choć tołagodny i kochany piesek to strasznie głupiutki

Poranna kawa Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale mój M , jak mu wczoraj zdjęcie stworka pokazałam to stwierdził
" To jakiś szczurkoś":-D:tak: Uśmialiśmy się nawet z tego szczurkosia, bo dziwacznie to brzmi, ale jednak okazuje się, że miał oko.

Sonisia a dla mnie te szafeczki, zawiasiki i ogólnie w ykończeniówka i meblowanie to najbardziej przyjemna część remontu i choćby z noworodkiem na rękach, ale tą częścią na pewno ja będę dowodzić.

Reniuszek Szybciutko się przyzwyczisz do nowych włosków, a nawet jeżeli nie, to pamiętaj, że włosy odrastają;-). Fryzjer spartaczył robotę, czy zawsze tak na zmiany reagujesz?

Ewela grzyba mnie gin. zmienił na ostatniej wizycie witaminy z Femibiomu na Centrum Materna DHA, ale one wcale nie są tańsze. Mnie się wydaje, że jeżeli znajdziesz tańsze witaminy dla kobiet w ciąży z DHA to spokojnie możesz zmieniać. Skład tych witamin jesrt prawie taki sam, a różnią się nazwą i ceną:tak:

Karina super, że zdecydowałaś się na te zajęcia, no i ten instruktor:rolleyes: Ja niestety nie pływam, mam traumę z dzieciństwa i jedyną moją fobią jest lęk przed głębszą niż do pasa wodą:zawstydzona/y:

Darucha Szczerze to rozmumiem trochę Twojego M, że bawi go sytuacja z psem, bo u mnie na twarzy też pojawił się wielki usmiech jak wyobraziłam sobie psa zasuwającego w legowiskiem na łóżko:-D Wybacz kochana, ale to naprawdę jest zabawne:sorry:

Lene Witaj wśród kwietniówek




Wiem, że wiele z Was kochane pominęłam- wybaczcie, w każdym razie wszystko przeczytałam , a od jutra postaram się być bardziej na bieżąco, bo pózniej ciężko zaległości jest nadrobić.
Miłego wieczorku wszystkim
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki ja dzis samolubnie o sobie tylko napisze tak bardzo chce sie pochwalic ze juz jestem pewna ze to moja kruszynka wreszcie sie zlitowala i jak szalona do mamusi zaczela pukac:-) cudowne uczucie :-D:-D:-D
Moj K jest strasznie zazdrosny biedaczek ze on ie moze jeszcze nic poczuc caly czas przyklada ucho i slucha(zeby czasem czegos nie uslyszal matolek hehe).

Milego wieczorku kochane i spokojnej nocki...

Ps. Sonisia my chyba najdluzej czekalysmy na znak od naszych dzidziulkow i tak se pomyslalam dzisiaj ze to pewnie sa ksiezniczki;-) i one po prostu focha mialy:-D:-D:-D kiedy masz usg?
 
Do góry