reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej dziewczyny!
Dzięki za trzymanie kciukasów, przydało się bo z dzidzią wszystko ok:-)
No i nowinę mam dla Was, a więc:

będę miała córeczkę!!!!
Jejku ale to dziwne uczucie, wszystko zaczęło mieć inny wymiar, taki bardziej realny:-) To już nie jest "dziecko" tylko córka!!!, czuję taki przypływ emocji jak wtedy kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży, też tak miałyście?

Bardzo się cieszę, choć miałam przeczucie na syna i mąż też, wszyscy wokół mówili że wyglądam na chłopca no i miałam niby typowe objawy na chłopca (brak wymiotów, słaby apetyt na słodycze, stożkowaty brzuch) a tu proszę dziewczyneczka moja kochana sobie tam plumka:-)
Zmienię suwaczek żeby był bardziej odpowiedni dla mojej małej mysi;*

Jutro Was trochę nadrobię, jeszcze muszę ochłonąć, buziaki!!!
 
reklama
stokrotta Kocham zmiany, ale w tym wypadku silne przywiazanie do mysli o dlugich wlosach/zapuszczaniu wzielo gore . Fryzjer ok ;)
andzik gratuluje ruchow :-)
 
Murka gratulacje kochana patrze ze wysyp na cory teraz mamy tak trzymac:-)


Kurna jak mnie wkurza ta relama pantene z aliszja co mi tu caly czas wyskakuje grrrrrrr:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Murka Serdecznie gratuluje córeczki W moim ciążach są 4 najpiekniejsze momenty. 1) 2 kreseczki na teście 2) Pierwsze ruchy maleństwa 3) Moment, gdy poznaję płeć dzidzi. Ostatni to oczywiśćie narodziny dziecka.
W każdej ciąży mam tak samo- jak dowiem się jaka płeć, to uśmiech nie schodzi mi przez 2 dni z facjaty;-) Rozumiem Twoją radość:happy:
Andzik ​Gratuluję ruchów
 
Witajcie dziewczyny,

Antek połamał modem i dopiero go naprawili. Nie dam rady nadrobić 20 stron , wybaczcie.
Vilmaq co z tym spotkaniem?;-)JAK RESZTA KOBUET Z 3MIASTA?;-)

Ja już rozpoczęłam świąteczne porządki... postanowiłam zrobić codziennie coś , po trochu... zajmuje mi to po około 30 minut a zaglądam do miejsc , o których na codzień zapominamm

Od poniedziałku słucham namiętnie płyty Gienka Loski :tak:cudeńko
 
cześć dziewczyny,
dawno się nie odzywałam, czytam na bieżąco, ale trudno mi się zebrać do pisania

Iloonka
znam te dylematy, brzuch mam spory i nie mam się kompletnie w co ubrać. Codziennie łapię doła przed wyjściem do pracy :-( tym bardziej, że w pracy jeszcze nic nie wiedzą i kombinuję z wyglądem, spędzam przed lustrem długie minuty, oglądam się ze wszystkich stron i z niczego nie jestem zadowolona. Ciekawe, co będzie dalej…
Mam taki plan, jak Pauletta :-) oszczędzam na ciuchach ciążowych, chodzę sukienkach i tunikach, plus rajstopy albo legginsy, mam 1 dżinsy ciążowe z poprzedniej ciąży, miałam też spodnie Zary do pracy, ale komuś pożyczyłam i za nic sobie nie mogę przypomnieć, komu
Porannakawa grafik myślał, że to szczur, tylko dlatego, że nie widział sąsiadki Stokrotty :-D
Reniuszek dlaczego nie lubisz obcinania? Ja się w grudniu wybieram i będę chciała jak najkrócej
Ewela wydaje mi się, że cena nie ma najmniejszego znaczenia, tylko skład witamin. W tamtym tygodniu miałam wizytę, a że mam trochę gorsze wyniki, ginka kazała mi brać witaminy – dostałam kilka opakowań próbki Matruella, wielkie piguły, ale gładko się łyka i pachną czekoladą (Reniuszkowi rybą :p), jeszcze nie sprawdzałam, ile kosztują.
Darucha podobno przed porodem trzeba trochę psa odstawić, mniej czułości, oszczędne powitania, lekki chłód a potem, jak się z bobo wróci do domu, to na cieplutko, żeby mu się dobrze skojarzyło pojawienie się dzidziusia w jego sforze. Jeśli chodzi o zapach dzidziusia – pies ma tak dobry węch, że wystarczą ciuchy męża nasączone zapachem, ale to, że pies zna zapach, nie znaczy, że lubi i akceptuje. Mój pies warczy na siki osiedlowego wroga :-) Cent, jak się pojawił bobo, był zdezorientowany, węszył z daleka, bo nie pozwalaliśmy mu podejść. Ale to pies z kojcowej hodowli, więc nie uważa się za człowieka :-D nie śpi z nami, dopóki tata go nie rozwydrzył, nie żebrał przy jedzeniu. Tito najwyraźniej za człowieka się uważa, krawatów męża nie mierzy pod nieobecność? :-D mieliśmy kiedyś w rodzinie pitbulkę, była bardziej ludzka niż niejeden człowiek: spała tylko pod kołdrą i z głową na poduszce, łaskę robiła, że na dwór idzie, czekałam tylko, kiedy zacznie korzystać z toalety ;-)
Karina kawał drogi mam do Krakowa, ale skoro tak bardzo polecasz pana z basenu… :-D
Murka gratuluję córeczki!!! :-)

Kilogramów mam 3-4 na plusie i ciągle mam ochotę na frytki, czipsy, śmietanę i lody. Słone, tłuste i słodkie – o co chodzi???!!! :szok: Nic innego na słodko nie mogę, bo mam od razu potężną zgagę.
byłam na wyjeździe służbowym, dobrze zniosłam lot, wydałam górę kasy na kosmetyki na lotnisku i torebkę :szok: a jeszcze chciałabym sobie płaszcz zimowy kupić - chyba pożyczę kasę od swojego chłopaka :-D:-D
Zaczęłam powoli zakupy świąteczne, kupiłam dla mamy sweterek, dumam nad tatą – co kupujecie tatusiom w prezencie? Nie chcę mu znowu kupić książki, jak rok temu.
 
agata no go glupio postąpili, nie słyszałam jeszcze zeby za ktg płacić.. mam nadzieje ze dojade i ze dojade na czas!

martolinka a wlasnie o Tobie myślałam ostatnio..! najpierw jak cienka loske oglądałam w DDtvn i jak widziałam plakaty :) przyznaj sie, tsk ci sie podoba sie płyta ze nas opuscilas na kilka dni :D stanik na swoim miejscu?? ;>

ziewaczka poleniu****e sie w weekend.. szkoda tylko ze eMek na cała sobote idzie na uczelnie :(

mama_mia jeeeny ze ci sie chciało pierogi lepic.. ja nie moge sie zabrać za lepienie tych świątecznych..! a tyle ich zdjadam przez swieta (jem tylko pierogi) to musze ich z min 100 zrobic i to tylko dla siebie :D :D

karina taki przystojniak mówisz..? achhh to stad ta motywacja i dobry humor :tak:

darucha no jak ty byś chciała zeby tak z dnia na dzien opuścił Wasze wygodne wyrko, musisz go czyms fajnym go zachęcić :tak: ale nie złość sie ale jak Was sobie wyobrazilam go ... :D;)
a mezulek bardzo prawidłowo wmawia swoje przyjemności.. oni korzystają z naszych słabości dla swojej przyjemności! (jaki rym!)

reniuszek kochana jestes ze juz zaczelas wic gniazdko dla swojego malenstwa..! ja tez myślałam o takim oklejeniu ścian :tak:
ale jeszcze tyle innych rzeczy do zdobienia przed takimi przyjemnosciami..

andzik gratulacje kochana !!!!! :tak: ja tez mysle ze u mnie tak to zadziała, a szczególnie na eMka :) staje sie to takie Realne..!
ja mam USG 1.06 - taki prezent z okazji pierwszej dnia grudnia i wielkiej odliczania do świat..! moj najkochanszy okres roku :tak::tak:
mam nadzieje ze Twoja teoria sie potwierdzi ... w sumie taka księżniczka ze sie pupa do mamy i kamery na ostatnim USG wypiela ;) zobaczymy.

a gdzie sie pauletta podziewasz?? wszystko ok na wizycie? maluszek lepiej sie czuje i mama tez?

rekinasia fajnie ze wyjazd sie udał, a gdzie byłaś? :)

a ja sie dzisiaj zryczalam.... po kąpieli dostrzegłam na pupa 3 nowe rozstepy... nie mogłam powtrzac łez ;(
czuje sie taka brzydka, gruba, blech po prostu.. a tak sie szoruje i Mustella smaruje a jak mam je juz teraz w połowie ciazy, to co bedzie potem???? wiem ze to głupie ale ja tak nie nawidze rozstepow.. pol życia walczyłam zeby sie oswoić z tymi co juz miałam na połowie ciała, a teraz..
u mam te nowe raptem 1,5 cm pod tatuazem .. :( tak mało mam miejsc bez rozstepow z okr dojrzewania ze zdolowaly mnie one kompletnie.
ludzilam sie ze zostanie mi to oszczedzone.
od jutra szlaban na szybkie jedzonko, makarony i inne takie zapychacze na szybko :tak:

buziaki kochane i mam nadzije ze jutro obudze sie w lepszym humorze.
 
Ostatnia edycja:
witam piątkowo. Samopoczucie typowo piątkowe. Chyba mnie bierze choróbsko. Wczoraj popołudniu to nawet nie miałam siły tu do Was zaglądać. Jestem taka ociężała, smarkam i najlepiej to bym tylko leżała , a tu trzeba na 14.30 do szkoły. BUUUUUUUUUUU:-(


A gdzie się podziała Paulusia2209 ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki, wpadłam na chwile bo lece zaraz do sadu, kurzcze miał byc ze mna mój wuja jednoczesnie pełnomocnik i nie dojedzie a mnie juz brzuch boli z nerwów, że sama bede :wściekła/y:

Sonisia ja też tak mam, z rozstepami sie pogodziłam i wtej ciazy i w tamtej na piersiach wyszły mi w pierwszych tygodniach juz. Kurcze ten cały arsenał specyfików typu mustella to pomoże jak ktos nie ma skłonnosci, jak masz to chocbys kapała sie wtym to nie unikniesz. Ja mam problem z waga. Tyje na potege i strasznie mi ztym, Czuje sie wielka, brzydka i bleee. Wiem ,ze to ciaza ,nie bede sie głodzic przeciez bo dziec najwazniejszy ale jak dla mnie za duzo tych kg zwłaszcza ,ze wiem po ile niektóre panie tyja. Duzo mnie kosztowało ,zeby wygladac jak przed ciaza a teraz szlag bierze wszystko. :zawstydzona/y: Heh ponarzekałam
Bu8ziaki Kochane

edytka zdrówka!!
 
Do góry