reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

porannakawa szczura hahahaha!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
dziewczyny przezywam kryzys, wlasnie wrocilam od fryzjera bez czesci wlosow ..... bylam zmuszona . oh jak nie lubie scinac wlosow : (
 
reklama
Dziewczyny wracam do zdrowia :) dziś już czuję się naprawdę dożo lepiej sonisia krople do nosa pomogły:) bo katar mi już prawie przeszedł!!!
kasia - a to wędrowniczki :) dobrze że już wróciły.
reniuszek ja też nie lubię obcinać włosów czuję się przez jakiś czas troszkę nieswojo ale po kilku dniach przechodzi mi :) już nie mogę się doczekać wizyty u fryzjera ze względu na odrosty
ilooonka w H&M możesz coś znaleźć w rozsądnej cenie np. tunika która w przyszłości się przyda i grube leginsy a do tego kozaczki i gotowe:)
Ja mam cały czas opory do zakupów spodni na allegro boję się o rozmiar bo czasem w sklepie biorę mój rozmiar i się okazuje że za mały albo za duży albo nogawki za krótkie itd....
miłego popołudnia brzuchatki :)
 
Maniaa ja też zawsze się bałam kupować spodnie na allegro, teraz dopiero kupiłam używane H&M. Wcześniej oczywiście poszłam do H&M i pomierzyłam różne, żeby sprawdzić rozmiary. Okazało się, że rozmiar 38 jest ok więc zaryzykowałam. Były dobre przez 3 miesiące, teraz trochę ciasne w biodrach:no:
 
lelek, pauletta, dzięki za odpowiedź.
Lelek, pocieszyłaś mnie trochę z tym, że też tak miałaś od 5-tego miesiąca. Będę działać i jak coś konkretnego się dowiem dam Wam znać z pewnością a teraz spadam na gołąbeczki, bo wróciłam z pracy i kiszki mi marsza graja:sorry:
Mam nadzieje, że u Was pogoda bardziej napawa optymizmem, bo u mnie mgła, deszcz i ponuro.l.., jakby nie było miłego popołudnia:-)
 
Gochson najwyraźniej nie da rady kupić spodni na całą ciąże :( ja na początku kupiłam materiałowe i jak narazie super się sprawują tylko trochę cienkie są i muszę zakładać pod nie leginsy bo jestem mega zmarźlakiem!!! Chce kupić jeansy ale czekam na zimową wyprzedaż i po okazyjnej cenie planuję jakieś kupić :)
 
cześć laseczki!
muszę Was nadgonić :-D wiec tak skrótowo odpiszę
Lene - witaj nowa kwietnióweczko :-) pisałaś, że pierwszą ciążę przenosiłaś i urodziłaś w maju, u mnie może być podobnie, termin mam na 30 kwietnia, mama mówi, że całą naszą trójkę urodziła po terminie.. Zobaczymy jak to będzie ;-)W każdym bądź razie, kiedyś jak rozmyślałam sobie o dziecku to tak bardzo chciałam urodzić na wiosnę, bo to taka piękna pora. No i będzie :-D także super!
edytka - Ty się tak nie angażuj w te remonty, faceta wykorzystaj, a Ty tylko nadzoruj ;-);-) to też ważna funkcja;-)
sonisia - kobieto pracy! wyluzuj trochę, 1 w nocy a Ty jeszcze nie śpisz! Nu nu nu
kasiagaw - dobrze, że pieski odnalazły drogę do domu :tak: ach to włóczykije :-D
murka - 3mam kciuki!!!!

Wybaczcie, że tak w skrócie, mąż właśnie wrócił z pracy i jedziemy razem do meblowego obejrzeć jakieś meble do kuchni. Bo szykuje nam się wydatek...

Mam jeszcze do Was pytanko o witaminy. Do tej pory brałam Femibion Natal Classic, właśnie mi się kończą i chcę kupić następną serię. Tylko od drugiego trym.aż do końca są Femibion Natal 2 z kwasem DHA - baaaardzo drogie - 60zł na miesiąc. Moje pytanko: czy mogę teraz zmienić witaminki? przejść na jakąś inną firmę, trochę tańszą? Czy nie bardzo....:sorry:
 
reniuszek zakładaj kochana co chcesz :* ja i tak ledwo ogarniam wątek plotek i czasem wizytowy :D

pauletta achh gdybym miała czas na spacery i spotkania z przyjaciolmi to bym nie narzekała :p
a tak go ten gupi remont bleeeeech i kurde tyle na jedna zrobiona rzecz 4 kolejne :szok::szok: !!

kciuki zacisniete za wizytę, na pewno maluszkowi lepiej po lekach mamusi :tak: najważniejsze zeby zdrowe było, a plec to drugorzędna sprawa..!

kasiagaw no to psinkom sie zachcialo przygod..! dobrze ze madrale wróciły :)

ziewaczka no to przeprosiny meza tak super na Ciebie wpłynęły..! zazdroszcze dobrego humoru :):)
a zmierzch mi tez sie podobal !
siostra tez ma wisiadelko na lozeczko rain forest, super muzyczke maja (Mozart, bach i las deszczowy chyba).

ja ostatnio kupiłam superasne spodnio legginy (wyglądają jak jeansy a sa wygodne jak getry..!) grube i cieplukie, w hm co prawda za 80 zł, ale nie ściągam ich z tylka :)

kochana zdjecia ślubne są po to by przywołać te emocje, momenty ktore zostały zatrzymane na kliszy, nie musza byc 100% odzwierciedleniem.. przecież mąż nie był w Tym dniu słupem soli, tylko facetem z ktorym postanowilas sie zestarzeć i byc szczesliwa :)

iloonka zakupy to dla mnie każdy pretekst dobry :D
brzusio mam juz naprawde spory, ale ciuszkow troche nakupowalam a drugie tyle od mamy, wiec mam w czym chodzić :) a do wyjsciowych ciuszkow to mam troche z czasów jak byłam większa, wiec tez nie na tragedii.

murka napięcie rosnie..! :) &&& kciuki ściskam..! :*

porannakawa szczur .... no comments! :eek:

reniuszek na pewno wygladasz pieknie ! :* ja tez musze ciagle wcinac bo co odrosna to poniszczone i tak w kółko :)

maniaa super kochana ze kopelki pomogły..! :happy:
ja tez sie lepiej czuje z moim przeziebieniem :)

ja wlasnie bezczynnie siedze przy mamie ktora od godziny omawia moja kuchnie (to co ja chce ale zasiasy, mechanizmy, grubości ścian etc mnie przerażają :eek:) , ile cm, ile szafek itp itd a ja ladie kiwam glowa :D

maluszek cicho sza, mam nadzieje ze ten patyczek to jednak ONO !

buziaki kochane brzuszki :)
 
porannakawa szczur? no to gratuluje grafikowi co to wymyślił:-D:-D:-D

murka trzymamy &&&&& za wizytę:tak::tak:

reniuszek na pewno ślicznie wyglądasz:)

Maniaa
ja kupiłam juz dwie pary spodni na allegro i po pierwsze są fajne jakościowo, a po drugie niedrogie i leżą jak ulał. Śmigam w nich już od miesiąca :)

sonisia powodzenia z kuchnią)

Zmykam kończyć obiad, bo już mi Dzidzia puka, ze głodna. A robię dziś sosik plus pyzy plus kapustka zasmażana. A na deser placuszki(kupne oczywiście-jeszcze nie oszalałam, żeby piec dla nas troje :D) serniczek i wz:)

Do później
 
Reniuszek wlosow szkoda oj szkoda, ja poki co mam do pasa, nie wiem jak mi sie tak uhodowaly, chociaz wcale nie widac ze sa juz do pasa, bo sa krotsze przy twarzy, w ciazy ogolnie bardzo mi sie poprawily wlosy, pewnie po ciazy zaczna wypadac to ciesze sie tym czym moge:)

czekam az mezus mi obiad z pracy przyniesie i sie niecierpliwie co bedzie dobrego mm, ja bym mogla jesc codziennie schabowe i pieczonego kurczaka:) pyyycha hmmm kurczak pieczony, mam nadzieje, ze mi sie nie wkreci:p

Sonisia zwolnij troche, przez to zabieganie jestes tylko coraz bardziej zmeczona i zestresowana, zrob sobie jeden dzien lenienia sie takiego totalnego, mi od razu lepiej po takim dniu:p
 
reklama
Hej!
Reniuszek a aj zawsze po fryzjerze mam świetny humor, nawet jak nie do końca mi sie widzi to co zrobil. Ale lubie zmiany i same wsobie mnie pozytywnie nastrajaja. Ja ide 10 grudnia i nie moge sie doczekac :-D

porannakawa ten szczur to przeszło moje najsmielsze wyobrazenia, koło szczura to to nie stało

Nie starszcie mnie kobiety tymi spodniami,:szok: bo ja jestem obkupiona w miare i juz jakos szczególnie nie miałam w planach zakupów, leginsy sa, dzinsy 3 pary. Chodze w nich od poczatku (szybko przestałam wchodzic w swoje rzeczy) i mimo,ze tyje w zawrotnym tempie, brzuch mega to jeszcze w nie wchodze i zyje nadzieja ,ze tak zostanie :-)

Lene
witaj
ewela_grzyba moim zdaniem nie ma problemu ze zmiana tabletek, nie polece Ci żadnych bo sama łykam femibin 2 z DHa ale dziewczyny pisały gdzies o tanszych zamiennikach, swoja droga femibion w necie taniej wychodzi
Ziewaczka super te Twoje powiedzonka:-D

Dzis mi mąz dał misje: pierogi z nadzieniem jak do spaghetti po bolońsku, babrałam sie z tym pół dnia ale było warto, nie moge sie ruszyc z obzarstwa:tak:
 
Do góry