reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
witajcie
poczytałam was. U mnie nic specjalnego. Trochę się denerwuję, bo w niedzielę jedziemy na chrzest do siostrzeńca mojego męża i nie mam sie kompletnie w co ubrać. Mam jakies ciuchy ale nie dokonca jestem przekonana że są odpowiednie. Brzusio coraz większy i w coraz mniej rzeczy się mieszczę. W domku śmigam na luzie w legginsch i jakiejś bluzce (bo ciągle mi gorąco)...a tu wyjście i lipa...więc albo czekają mnie jutro zakupy aalbo cos wymyslę :)
trzymajcie sie ciepło. buziaki
 
Hej dziewczyny, ja już jestem po spacerze, ale zmarzłam strasznie, teraz mi trochę niedobrze, mam nadzieję że szybko przejdzie...

Ja dziś mam wizytę o 17.30 w końcu dowiem się kto tam we mnie zamieszkuje, już się nie mogę doczekać:-)! No i trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok:tak:
karina - super pomysł z basenem, uważaj tylko żeby Cię nie zawiało. Ja byłam w 2mc na basenie ale tak zmarzłam w wodzie że teraz mam opór żeby iść...
kasia - super że pieski się znalazły i współczuję stresu
ziewaczka - też musze dziś poszperać na allegro bo jeansy które wcześniej kupiłam już są na ciasne w biodrach, choć na brzuszek miejsca jeszcze by było...

trzymajcie się, miłego dnia!
 
ilooonka też mam ten problem. Kupiłam jeansy na allegro, ale też już w biodrach nie są dobre. Dobrze, że były używane to nie zapłaciłam za dużo. Brakuje mi jakiś spodni wizytowych bo jeansy jeszcze inne mam.
 
Julianna! Z Ciebie to dzielna dziewczyna! Aż mi wstyd, że tak marudzę:eek: Ale ja już tak kocham tego maluszka, który we mnie siedzi...

Z tymi spodniami to większość chyba ma problem, moje koleżanka też kupiła jeansy w sklepie za grubą kasę i po 2 miesiącach za ciasne...Nosz kurde co to za jeansy ciążowe się pytam, które wystarczają na 2 miechy?
Ja mam plan, że nic nie kupuję ciążowego...tylko grube,czarne getry i będę nosiła sukienki i tuniki...A teraz hehe noszę czarne spodnie z rozpiętym guzikiem i do tego bawełniany top, taki dłuższy i on mi świetnie zastępuje tego guzika:-p Do tego długi sweter i już:-) Nic nie widać,żeby coś tam było nie teges, a brzuch to już mam solidny:-D
 
dziewczynki ja na chwile bo dolsownie przed chwila weszłam do domu ufff :)

Chciałam tylko podac rozwiazanie wczorajszej zagadki , a wiec na rysunku z ksiazki był szczur !!! :D
Gratuluje normalnie grafikowi pomysłu na ten rysunek :D
 
porannakawa co jak co ale szczura to ja tam nie widzialam, juz bym szybciej powiedziala, ze to byl opos...

dzis idziemy do znajomych odebrac nasze zdjecia slubne, juz po retuszu, obrobce cyfrowej itp ale i tak nie jestem z nich zadowolona, bo M stal jak slup i nie bardzo wiedzial jak ma sie zachowac, ustawic itp, taka ciemota z niego az rece opadaja
 
reklama
Do góry