reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej ja myslałam o wózku kaps jazz w wersji niebiesko- czarnej lub zielono - szarej:

Kaps 3 - Jazz

cena wózka ok 1300 z fotelikiem, gondolą i spacerówką, więc moim zdaniem dość atrakcyjna

co o nim sądzicie, może któraś z Was go ma?

kasiagaw - wózek prześliczny, taki elegancki i klasyczny, ale czy wygodnie będzie go prowadzić, bo widzę że kółka nie są samoskrętne?
 
reklama
jest mi bardzo zle dziewczyny .....myslalam, ze dam rade, ze czas wiele pokaze i.....pokazal..... dzisiaj ojciec dzidziusia oznajmil, ze nie chce mnie znac, a sprawe ojcostwa rozwiazemy w sadzie.... mam juz dosc , nie umiem sie oderwac - kocham go, od poczatku wiedzialam, ze jak bede miala dziecko to tylko z nim .... teraz nie moge sie podniesc :'(((((((((((((((martwie sie o moja dzidzie :(
 
reniuszek kochana tylko sie nie zadręczaj bo zaszkodzisz dzidzi... czasem życie układa się nie tak jak byśmy chcieli :( na pewno jest Ci ciężko, przykro jest czytać takie rzeczy :(ale trzeba być pozytywnej myśli

niedługo zorganizujemy sobie spotkanie z dziewczynami z Wrocławia i okolic i porozmawiamy sobie o wszystkim

trzymam &&&&& żeby było dobrze :*
 
Witajcie skrobaczki..! tyle tu naskrobiecie przez dzien ze
szk, ale dzisiaj w skrocie.

reniuszek co sie stało kochana..?!?!?!?! nie jestem w temacie, myślałam ze u Ciebie wszystko dobrze sie układa :( cos sie nagle stało, czy juz od poczatku cos sie nie kleilo..?

ale wez sie w garść, choc to musi sie wydawać nierealne.
ale nie jestes juz tylko Ty, jestes Ty i mieszkaniec Twojej brzuszka, które niezależne od taty ma wspaniała mame, ktora musi miec go przede wszytskim na uwadze / nikt nie zatroszczy sie o niego jesli ty sama tego nie zrobisz.
nie ma co liczyc na nikogo innego, tylko Ty na Niego a On na Ciebie - ty i twoje malenstwo. musisz byc dzielna dla niego !
a faceci ... pojawiają sie i znikają, a malenstwo to najpiękniejszy dar jaki mogłas dostać.

trzymaj sie jakos kochana..!!!!!!! duzo ciepłych myśli dla Ciebie!!!!!!

z innej beczki -

stokrotta dzisiaj złożyłam zamówienie na panele i drzwi. Panele w cenie 59 zł po rabacie pieknie imitujace stare drewno - faktura panela i wygląd rewelacja, z V fuga, a naszukalam sie duzo. no i scieralnosc ac5. wiec moge smigac w obcasach :)
i to nie w internecie (zdjecia strasznie przeklamuja) ale w sklepie na końcu redy. jestem strasznie :happy:

izka 3mam kciuki zeby poszło po Twojej myśli..!

fantazjowa super ze macie taki komfort finansowy..! :) a gdzie bedziesz ciała pracować po porodzie?
no i ze córeczki jednakowe - bomba..!
a mieliście w rodzinie przypadki mnogich ciaz? bo my tez 3 miesiace po anty .. chciałam blizniaki ale to moze i dobrze jak na pierwszy rzut ;)
a twój synek slodziak..!!!!!

agata mama jest - trzeba korzystać :p a czas w weekend na naukę? brr ;) u mnie wszystko na ostatnia chwile .. :eek:
a co do prezenty to ja w tym czasie mam dla taty dwa problemy, bo 30.11 ma
jeszcze urodziny .. ale w tym roku wymyslilam nowe dwie takie orginalnycj plastikowych kart piatnika w jakims ładnym pudełku drewnianym, bo jest zapalonym graczem (z racji wieku zapaleni tenisiści na kortach po grze relaksuja sie dwa razy tyle przy kartach) wiec jeden z glowy :D

zeberka daj swojemu M niezły wycisk zeby sie nie przyzwyczaił.. z nimi gorzej niż z dziećmi :/

izka gratuluje Wam odwagi. dla mnie stany to wymarzone miejsce na ziemi. jak pojechałam do ny to od razu poczułam sie tam jak w domu.
gdyby nie to, ze ja i eMek jestesmy b. zzyci z naszymi rodzinami i ja nie umiala bym bez nich żyć to wlasnie w usa chciałabym mieszkać.
choc jak polska da nam w kość (to co sie wyrabia to oo prostu - żal.pl) to zobaczymy jak dzidzia podrosnie :)

liliaS gratulacje synka ..!!!!!!! a reakcji M pozazdrościć :)) super ! :)

zeberka, kasiagaw co do wózków to moja sis wyorobowala juz wiele rożnych rozniastych i teraz na firmy bagaboo i jest naprawde rewelacyjny. leciutki, latwo miesci dis do bagaznika, kółka same sie prowadzą (na nawet opaske na nadgarstek mocowany do ramy zeby sam nie odjechał - mi sie tak zdarzyło....) i używany mozna w fobrej cenie znaleźć. napewno kupie taki sam :)

a my dzis z eMkiem na relaksik po dwóch dniach latania za rzeczami ze z remontem zafundowalismy sobie kino (twilight) i randke. najadlam sie nachosow i teraz mam zgage...
kończe pisanie bo mi eMek marudzi przez sen ze mu telefonem po oczach świece ;)

dobrej nocki -
szczególnie dla Ciebie reniuszek !! pamiętaj ze malenstwo czuje juz Twoje emocje.
 
Ostatnia edycja:
witam

mój Mateusz dziś strasznie w nocy kaszlał, a najgorsze że nie umiem rozpracować rodzaju kaszlu, bo niby suchy a czasem jakby coś odkrztusił ale moze mi się wydaje i nie mam pojęcia co mu dać...
Izka pomożesz coś???

Zeberka
ciekawy wózek, dla dwójki dzieci super sprawa
Reniuszek
widocznie facet nie dojrzał do bycia ojcem... szkoda że ucierpi na tym tez maleństwo ale nic na siłę nie poradzisz... przykro mi że tak wyszło ale musisz być silna nie tylko dla siebie!! masz jakąś przyjaciółkę albo kogoś bliskiego z kim mogłabyś tak bardziej pogadać? takie wygadanie się choć nie rozwiazuje problemów to na pewno przynosi ulgę
Lila
super facet!!! mój by pewnie wrócił z tymi chipsami, kwiatki to dla niego zbędna rzecz...
 
sonisia, myszka, robaczek - dziekuje, jest mi conajmniej dziwnie i nieswojo wylewajac w przyplywie emocji tyle z siebie . Nie wiem czy to nie fakt, ze juz przestalam wcinac progesteron ( a moze powinnam ) i hormony zaczyly mi szalec.... . Jest ciezko . eh .. mam z kim porozmawiac - cala rodzine , bliskich przyjaciol. No ale .... ehhh ale nie bede Was zameczac o tym - jest wiele innych ciekawszych tematow np ruchy naszych maluchow, jak je odczuwacie teraz ?
 
Reniuszek- dziewczyny mają rację- musisz teraz starać się myśleć pozytywnie- dla siebie i dla Maleństwa. Są w życiu rzeczy na które nie mamy wpływu i niestety trzeba się z nimi pogodzić, ale jak już się pogodzisz, to staniesz na nogi i będzie Ci lżej. Myślę, że Twój partner wcześniej czy później tej decyzji pożałuje, ale dobrze żeby zobaczył, że dajesz sobie radę i bez niego:tak:. Trzymamy kciuki za Ciebie.
U mnie dzisiaj w miarę spokój, pomijając fakt, że mój mąż wyjechał 15min. temu z domu i już dzwonił, że dostał mandat i punkty za prędkość- coś my tak ostatnio na okrągło jeden krok do przodu i dwa do tyłu...
 
robaczek zdrowka dla Mateuszka zeby sie nic nie rozwinelo..!

reniuszek to nie tak ze nie masz nas zameczac swoimi poblemami - wlasnie do nas mozesz pisać o wścieklich, rożnych obawach, które dla innych wydają sie dziwne lub błahe. moze byc Ci łatwiej bo jestesmy na odległość i nikt nie bedzie Ciebie oceniał..! a strasznie trudno byc trudnej w takiej sytuacji i my to rozumiemy.
trzymaj sie kochana, jak twój maluszek? jak Ty sie czujesz?

moj maluszek nie chce sie ujawnić i cichutko sobie w brzuszku pływa ze nic nie czuje.

mamido o mandatach nic nie mów, wlasnie sie z eMkiem zastanawiamy jak sprawdzizc ile mandatów ma nie zapłaconych - wiecie moze dziewczyny gdzie to sprawdzić ???
 
fantazjowa super ze macie taki komfort finansowy..! :) a gdzie bedziesz ciała pracować po porodzie?
no i ze córeczki jednakowe - bomba..!
a mieliście w rodzinie przypadki mnogich ciaz? bo my tez 3 miesiace po anty .. chciałam blizniaki ale to moze i dobrze jak na pierwszy rzut ;)
a twój synek slodziak..!!!!!

Po porodzie będę pracowała w klubie, będę tam menadżerką...zarobki będą lepsze niż w mojej obecnej pracy i mniej stresu...i robota w sumie przyjemna - a to dzięki koledze mojego męża,który potrzyma obecnego do końca mojego urlopu macierzyńskiego i potem nara :) - inną decyzję podjęłam będę w tej firmie nadal zatrudniona do końca urlopu a potem się zwolnię i tak będzie lepiej - chociaż staż pracy będzie leciał...
Czy ja wiem czy taka bomba,że będą wszystkie jednakowe? A jak chłopcy będą się mylili to dopiero będzie jazda :p
Nie, nie mieliśmy w rodzinie przypadków ciąż mnogich były tylko i wyłącznie pojedyńcze :O



Witam was dziewczynki jak leci dzień? Za godzinę mąż z teściową dojada :O
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Reniuszek- bardzo Ci współczuje tej trudnej sytuacji ale "co Cię nie zabiję, to Cię wzmocni". Taki tchórz jakim okazał się Twój partner i tak pewnie prędzej czy póżniej by prysnął przy pierwszych kłopotach. Jestem pewna, że jak trochę "dorośnie" pożałuje tej decyzji. Cieszę się jednak, że masz przyjaciół, rodzinę na których i możesz liczyć, najważniejsze, że nie jesteś sama i masz wokół siebie ludzi którzy nie pozwolą Ci się zadręczać.
Co do ruchów Maluszka, to ja czuje delikatne muskanie, takie głaskanie, ale bardzo rzadko jeszcze. Czekam z niecierpliwością na małego kopniaka. Dopiero co poznałam płeć dostojnego mieszkańca mojego brzucha, to już mam następne pragnienia….

Myszka45- myślę, że takie spotkanie brzuchatek z Wrocławia i okolic to dobry pomysł. Ja bardzo chętnie bym się na takie wybrała, zwłaszcza że od niedawana tu ponownie zamieszkałam. Mam nadzieję, że Reniuszek też by na to spotkanie przybył, a my postarałybyśmy się choć trochę poprawić jej nastrój i samopoczucie.

Sonisia- ja Tobie mogę pozazdrościć urządzania swojego własnego domu. Ja pewnie na tym etapie będę za jakieś 15 lat. Tymczasem żyjemy z Łukaszem marzeniami jak on będzie wyglądał, a że mamy niepohamowaną wyobraźnię to i planów mnóstwo. Na szczęście niedługo spłacimy nieszczęsny kredyt studencki mojego Męża i będzie nam trochę lżej jak Mały pojawi się na świecie. Oglądałam Twój ślubny filmik, wyglądałaś pięknie i bardzo oryginalnie i tak ładnie patrzysz na swojego Męża…. :tak:Widać, że szczęście z Ciebie tryska. Ja miałam swój ślub rok temu, a już bym chciała go przeżyć jeszcze raz....

Jeszcze odnośnie wózków to co myślicie o takim: *A*WÓZEK X-LANDER XA SPACERÓWKA+GONDOLA (1943121647) - Aukcje internetowe Allegro
Może słyszałyście o nim jakieś opinie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry