reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

a ja wpadłam się przywitać. Dzień dobry wszystkim i życzę miłego dnia.

Ja już ogranęłam chałupkę, obiad mam wczorajszy wiec się relaksuje;)
Zaczynam dzisiaj 18tydzień i co za tym idzie piąty miesiąc;) za 2 tygodnie bede już na pół metku:D
aha i muszę jeszcze dodać że synek codziennie daje o sobie znać a ja moge godzinami się wpatrywać w swój brzuch żeby dojrzeć choćby najmniejsze uwypuklenie;)
 
reklama
g agnes ale ty już dziś zaczęłaś 19ty tydzień :) te kalendarze liczą troszkę inaczej :)skończyłaś 18ty i teraz będzie 19ty tydzień :)
 
cześć dziewczyny :-) melduję ,że już jestem z Wami jak pisałam na dlolegliwościach ciążowych byłam w piątek w szpitalu i mnie przyjęli bo ciąża była zagrożona :-( ale ból przeszedł na szczęście z dzidziusiem wszystko ok zrobili mi usg i mierzy już 17 cm i dupke mi pokazało :-p a myślałam że podglądne co tam siedzi .Dzisiaj wróciłam do domu z lekami i z nakazem leżenia przynajmniej na chwile obecną . I jeszcze opryszczka mi wyskoczyła!!
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i postaram się Was nadrobić ;-)
 
witam

Magda
duomox 50zł??? ja zawsze płaciłam za niego kilka zł na pewno mniej niż 10...
Edytka
sto latek dla GAbi:-)

co do palenia to ja nigdy nie paliłam i jestem zdecydowanie przeciwna paleniu w ogóle a przy dziecku to już w szczególności

Agata
zdrówka! ja niedawno miałam opryszczkę ale jak tylko czułam że się pojawia to posmarowałam octem i wtedy ona się nie robi duża i boląca i szybko mija
nie smarowałam niczym bo miałam tylko hascovir w domu ale bez ulotki i nie wiedziałam czy można to używać
Stokrotta
współczuję złego samopoczucia...
Reniuszek
dobrze że to nic poważnego
Kinga
dobrze że sytuacja opanowana już, wypoczywaj i wracaj do formy:)
g_agnes
ja się nie mogę doczekać kiedy dzidziuś będzie tak się mocno wypinał że będzie widać na zewnątrz, niestety mam trochę tłuszczu na brzuchu i muszę poczekać aż dzidziuś będzie większy...
 
Witajcie,



Młody właśnie zasnął.Wciagnął takie ilości spaghetti , ze chyba będzie spał do rana;-)Dzis nawet ciepły dzień był i można było odpuścić sobie ubieranie rękawic;-)

Muszę też pomysleć o wyjściu do kina tylko trzeba młodego gdzieś sprzedać;-)ktoś chetny?:-D
 
reklama
Vilmaq proszę proszę a ja się martwię , że do kina za rok wyjdę a tu nianie na każdym kroku. Trzeba się tylko spotkać i omówić warunki przejęcia "towaru":-D
 
Do góry