reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Pobudka!

Widzę że u was dużo się w weekend działo :-) U mnie też było wyjątkowo aktywnie. W sobote i w niedzielę zaliczyliśmy zakupy, ludzi w galerii jak przed samymi świetami... do tego miałam zabawną historię, w związku z tym że mi w centrach handlowych zawsze strasznie ciepło to sie porozbierałam i chodziłam w bluzce i dzięki temu aż 5 razy zostałam wzięta za ekspedientkę w 5 różnych sklepach! :eek: Ja nie wiem czy ktoś widział ekspedientki siedzące na czym popadnie z ciążowym brzuchem ale cóż... :confused2: P aktywnym weekendzie wracam do mojego leniuchowania :-D

Stokrotta
to pierwsze sanki super! Dobrze że z brzuchem już lepiej.
Darucha strasznie współczuje wymiotów...
Magda ja bym się nie przejmowała tym że Damian juz ma na 2 Franek, ale u nas 2 imię nie jest zbyt istotne, mój mąż w ogóle chce u dzidzi z niego zrezygnować.
Edytka Sto lat dla córci!
Kasia moja waga tez bez zmian więc jest nas więcej
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny !
Melduje ze u mnie juz lepiej , cholerny kaszel juz przeszedl i juz mega lepiej w porównaniu z tym co było . U mnie w Fin. jest tragedia ejsli chodzi o leki dla kobiet w ciazy to samo tyczy sie maluszków . Finowie wychodza z zalozenia ze nie wolno sie truc lekami . Na wszytsko jest jedna recepta sauna ... no ku....a ze tak brzydko powiem .

Izka01 dzieki za info o syropach teraz poprostu poprosze w aptece o jakis syrop z dekstrometorfanem i nie bede mowic ze to dla mnie ... bo oni sa naprawde zdrowo "potluczeni" jesli chodzi o wszelkie medykamenty.
A co do palenia w czasie karmienia to fajne info ma twoja znajoma , kto ejj takich glupot naopowiadal ze nikotyna nie przechodzi do mleka matki .:szok:

edytka wszystkiego dobrego z okazji urodzin dla corci ! prezent-31.giftort-9.gif

Reniuszek mi sie wydaje ze sama pasta w sobie nie leczy ale wysusza , dlatego tak wiele osob ja stosuje . Wyglada to fatalnie ale jednak cos daje ! :)

Darucha nastepnym razem jak bedziesz miala nadwyzke rogalików to ja chetnie przyjme :D Moje chlopaki potrafia takie ilosci slodkosci pochłonąć ze zawsze jest malo czego by nie bylo :D
 
Ostatnia edycja:
no wlasnie leniuchy,
to emama wczoraj imorezowala a dzis pierwsza na forum, co w Wami? :)
ciocia z bb składa córeczce najlepsze zyczenia..! a o ktorej godzinie sie urodziła..?

ja zaraz musze zdjesc śniadanie bo umieram z głodu, a na 13.30 do pracy znów, wiec miłego dnia !

Mała urodziłam sie o 07:17

Dziekuje za zyczenia dla Córy:-)

Dzis juz nastepny dzień koniec laby....ide troszke Domek ogarnac....
 
Witam się i ja:-)
A już myślałam , że dzisiejszego dnia nie dożyję;-) Taki mnie dziewczyny ból w klatce piersiowej chwycił- promieniował na całe plecy i nie przechodził przez kilka godzin, myślałam, że to coś z sercem:eek: Pojechałam o 22 do przychodni całodobowej i okazało się, że to od żołądka, ból był taki, że prawie ruszać się nie mogłam.Podobno żołądek w ciąży jest dużo bardziej wrażliwy i absolutnie nie wolno mi żadnych surówek i wody gazowanej pić, a w wczoraj do obiadu wypiłam szklankę Pepsi:zawstydzona/y: Dobrze , że to tylko to, ale tak sobie myślę, że sypię sie pomału, jak nie przeziębienie, to jakieś kłucia, jak nie kłucia to ból w klatce i tak na okrętkę;-)

Izka Słyszałam, że nie powinno się palić podczas karmienia piersią, ale z dwojga złego to podobno lepiej palić i karmić, niż w ogóle nie karmić cycem.

Julianka fajnie, że możesz cieszyć się na nowo ze spacerków, zakupów. Jak człowiek nie jest uziemiony, to wydaje się to takie zwyczajne, ale wystarczy tydzień w domu, żeby docenić takie przyjemności:tak:

Edytka Najlepsze życzenia dla córuni. Rozumiem Cię doskonale, bo jak patrzę na moją prawie 10 letnią Izabelkę to nie mogę uwierzyć jak szybko zleciało te 10 lat. Dopiero ją do cyca tuż po porodzie przystawiałam, a tu taka panna mi wyrosła.



DZIEWCZYNY- TRZEBA COŚ W KOŃCU POSTANOWIĆ W KWESTII NOWEGO MODERATORA. pROPONUJĘ, ŻEBY KAŻDA SIĘ WYPOWIEDZIAŁA NA ORGANIZYCYJNYM.:-)

Julianna, Sonisia, Poranna kawa
​Wasze kandydatury padły na temacie organizacyjnym- ustosunkujcie sie kochane.
 
izka poranna nie wiem - osobiscie nie uzywalam, informacja zaczerpnieta z poglosek :happy:

A ja dzisiaj mam bardzo zly dzien ....od samego rana boli mnie brzuszek. Miałam jechać na wykład, ale nie dam rady. Śniadanie mi nawet nie smakowało. Zastanawiam się czy dzwonic do lekarza,a biore jeszcze duphaston i nospe na skurcze i nie chcę faceta zamęczać;/
 
Witajcie Dziewczyny,
Ale naskrobałyście od wczorajszego popołudnia...;-)
Reniuszek- ja bym zadzwoniła do gina-lepiej się upewnić, nawet jeśli miałoby to być coś błahego:tak:
Stokrotta-przykro mi z powodu tej kumulacji dolegliwości:-(

Edytka-najlepsze życzenia dla córci
bukiet.gif
 
Ostatnia edycja:
Stokrotta wspolczuje Ci tycxh bóli , my to jednak baby mamy przekichane :-(

Reniuszek ja bym na twoim miejscu wziela ciepla kapiel jesli nie przejdzie to lepiej zadzwon do lekarza , zwlaszcza ze bierzesz "dupka" i nospe a jednak boli .
 
Cześć dziewczyny:-D
Jak Wam minął weekend? Mam nadzieję, że wszelkie bóle i choroby macie już za sobą. Kurcze, ja już byłam i przeziębiona w tej ciąży i miałam opryszczkę- wiem co to za cierpienia:szok:

Chciałam Wam powiedzieć, że też byłam na filmie "Listy do M." i polecam!!!! Na prawdę, śmieszny, wciągający i relaksujący- w sam raz dla nas:-D
W ogóle powychodzilam trochę w ten weekend i czuję się jak nowo narodzona (moze oprócz bólu glowy, który mi dzisiaj doskwiera). Kto powiedział, że kobieta w ciaży ma siedzieć w domu hmmm;-) Na koncercie też było fajnie i jeszcze zaliczyłam urodziny teściowej wraz z graniem w moją ulubiona grę Buzzzz i nawet wyjście do knajpy:-D
A propos palenia to widziałam ostatnio plakat-reklamę społeczną, że palenie w ciąży robi z matki komorę gazową dla dziecka. No ale słyszałam również, że lepiej nie rzucac z dnia na dzień, tylko powoli...

Jezusku, dziewczyny głowa mnie boli coraz bardziej- co to za cholerstwo? Któraś z Was już była z tymi bólami u lekarza?
 
I juz po telefonie . Dziewczyny z tego co lekarz wywnioskował dochodzi do mnie do "obluzowania" stawow biodrowych, stad bol krzyza i bioder co promieniuje na brzuszek. Jednak drobne kobiety chyba ciężej znoszą takie rozpieranie ;/
 
reklama
Witajcie kochane, nie zdarzyłam was jeszcze doczytać do końca ale widzę że udane weekendy w większości. Ja również byłam na Listach do M i jak to ja nawet się popłakałam na fragmencie z kolędą ...ale film mi się podobał za to moja połówka się zbuntowała i powiedziała że następnym razem idziemy na sensację... :). Kibluję w pracy więc pozostaje mi życzyć miłego dzionka i ściskam was gorąco! :*
 
Do góry