reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Augustynka
cieszę się Twoim szczęściem:-) super że tak wszystko cudnie wyszło i życzę szczęścia na nowej drodze życia:-)
ps. mój mąż po naszym weselu też miał niesamowitego kaca, jakiego nigdy w życiu nie miał:-D
 
reklama
witajcie laseczki
Martolinka i sonisia moja mama pierwszy raz w Anglii i mega się stresowała, ale dotarła cała i zdrowa i od poniedziałku zaczyna pracę. Tylko ja jestem kłębkiem nerwów bo mam pod opieką teraz dwóch braci 16 i 17 lat i nuż ten starszy sprawiał mi problemy:wściekła/y:ale wczoraj z nim pogadałam i mam nadzieje że coś do niego dotarło.
augustynka witam pannę młodą:-)super że wszystko się udało i że jesteś szczęśliwa. Dużo szczęścia na nowej drodze życia:tak:

Ja mam dzisiaj mnóstwo sprzątania i trzeba zacząć się pakować a brak sił i ochoty:-(
 
Witajcie kwietnióweczki.


Augustynka ja również gratuluję i super, że tak wszystko ładnie się udało. Z Twojego posta aż kipi szczęście i oby tak było jak najdłużej

Reniuszek Napisałam posta w temacie rozpoczętym przez Ciebie, ale niestety odzewu żadnego nie zauważyłam;-)Napisz mi proszę , czy skopiowałaś sobie swojego posta, czy chcesz go przenosić,czy mogę już usuwać temat.


Dzieciaczki porozwożone, a ja zamiast rozkoszować się spokojem i ciszą muszę do firmy jechać:baffled: No cóż- z czegoś trzeba żyć;-)
Miłego i wesołego dnia
 
Witajcie Dziewczynki:-)
Widzę, że wszystko w porządku, bardzo się cieszę!!!
Augustynka-gratuluję i życzę samego szczęścia w życiu
kwiat.gif

Madziaka-jak się czujesz, przeszło już? Pamiętaj o piciu (często małymi łyczkami):tak:
Reniuszek-witaj.
Paulusia-mam nadzieję, że bracia będą słuchać siostry-jak nie -pisz!Przybędziemy z odsieczą
horseshit.gif

Stokrotta- tylko się oszczędzaj:tak:
Ja już odwiozłam moją Babcię do domku z wałówką jedzonka-porządki przeszły kontrolę pozytywnie;-),chociaż Babcia już się zastanawia jak posprzątam sobie przed Wielkanocą(no takich problemów, to ja jeszcze nie mam:-D).

Buziaki Dziewczyny!!!
 
Witam sie porannie,

Mam wrażenie że dziś poniedziałek, a to juz środa przecież...

Augustynko bardzo sie ciesze że po tych nerwach przedślubnych wszystko się Wam udało.

Tak bym wam coś chciał poopowiadać od siebie ale nie ma co niestety, każdy dzień taki sam, mąż rano do pracy a ja w łóżeczku siedzę, bb włączam, książkę o wikingach czytam i czekam aż małżonek powróci...mam nadzieję że niedługo dostanę przepustkę od gina na jakieś małe wyjścia bo ile tak można...
Buziaki!
 
Witam dziewczyny !
Ja sie wykoncze przez tą bezseność :( no qrna ile mozna wstawac w nocy teraz jestem nieprzytomna . Znowu nie czuje zadnych ruchów wczoraj sie wsłuchiwałam i nic :( ja juz nie wiem albo mam takie dziecko leniwe albo to jelita były :crazy: Wogole szaro buro doslownie nic mi sie nie chce ... No coz ale trzeba . Ostanio zbyt czesto mam zmiany nastroju albo mega szczeslwia albo zla albo roztkliwiam sie na najdurniejszej reklamie jaka tylko moze byc , ta ciaza mnie odmużdża.
Napewno ogladalyscie wiadomosci itd ja nadal nie moge wysjc z podziwu ladowania pilota boeinga767 gratulacje i dzieki Ci Boże ze mamy takich swietnych pilotów , wstyd dla LOTu za takie latajace puszki no wstyd ... zreszta po LOT niczego innego sie spodziewac nie mozna , skoro wiecznie nawet na stronie maja bledy i bilety sa w innych cenach niz w rzeczywistosci , juz mialam z nimi przyjemnosc.:wściekła/y:

Augustynka
wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) :-)
 
Cześć dziewczyny:-)

Jak Wam minął weekend? Nawet nie miałam chwili,żeby tu zajrzeć...dopiero teraz, w pracy:-p będę nadrabiała. Miałam jazdy i egzamin teoretyczny na prawo jaz. (ufff chociaż to już z głowy);-)
Tak się zastanawiam jakie to jest własciwie uczucie z tymi ruchami dziecka, bo mi się wydaje, że ja już też czuje, ale czy to jest możliwe tak szybko? Czy może się wkręcam? :-p

Sonisia-doskonale wiem co czujesz...ja mam dokładnie to samo z moją mamą, do tego moja siostra ciągle się wtrąca. I tak, mieliśmy kupować od rodziców mieszkanie, ale w rezutacie nie doszlo do tego przez kłótnie rodzinne i wtrynianie nosa przez 'gówniarę':-p

No i dziewczyny mnie też ciągle ta głowa boli, czasami jest tak, że mam cały dzień z głowy. Mąż tego nie rozumie za Chiny i i tak krzyczy, że nic nie robię- ostatnio mamy o to nieustanne awantury. No i do tego dochodzi walka o to, gdzie kupimy mieszkanie- Gdańsk czy Gdynia:angry: Ja oczywiście optuję za Gdynią:p
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje dziewczyny za rady.
Nie mam dzisiaj humoru, bo ide na wizyte o 14 i miałam nadzieje ze mój mąż bedzie mi towarzyszył ale niestety nie może:(
każdy ma jakieś przejścia rodzinne ja nie lubie swojej tesciowej i nie moge jej znieść:)
 
hej laseczki:)
ja tez mega zmeczona, Damian z soboty na niedziele jedzie do babci, to wreszcie sie wyśpie..bo juz nie pamietam kiedy obudziłam sie wyspana..
witam nowe kwietniówki:)
odbieram dzis wyniki wymazu z pochwy, miała któraś? musze iść jeszcze badania krwi zrobic, ale to w przyszłym tygodniu. zaczęłam brac wycią z wątroby rekina, gon zalecił, ale mega jest po tym niedobrze..buu
miłego dnia dziewczynki:)
 
reklama
Witam Was:)

Podczytuję Was ostatnio regularnie, ale jakoś tak nie mam weny, żeby pisać. Nastrój jakiś taki dziwny mi się załączył i nie umiem się ogarnąć.

pauletta ja też nie ogarniam z tymi ruchami....Czasem wydaje mi się, że niby brzuchol aż sam podskakuje:p

porannakawa polecam Ci herbatkę z Vitaxu meliska z gruszką. Przepyszna i śpię po niej jak dziecko.

augustynka to super że wesele się udało. Teraz tylko sielskie oczekiwanie na Maleństwo. Super !:)

witam nowe kwietnióweczki i życzę wszystkim milutkiego dnia...;-)
 
Do góry