reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

No i juz jestem
Stokrotta mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku ale z niecierpliwoscoa czekamy na wiadomosci po wizycie i trzymamy kciuki&&&&&&&
Robaczek dobrze ze z malym juz w porzadku i sie biedaczek nie meczy:tak:
Ziewaczka gratuluje ze wszystko sie udalo fajnie ze jestes zadowolona tesciowymi sie nie przejmuj z czasem moze wyluzuja;-) i oczywiscie zazdroszcze ze juz czujesz swojego dzidziolka fajnie ci!
Doka i Madzik78 witam serdecznie
Martolinka ja na jutro zaplanowalam wielka wyprawe na lumpki mam nadzieje uda mi sie cos fajnego upolowac;-)
Porannakawa moj K wczoraj powiedzial ze te baby to jakies chore sa cale zycie sie odchudzaja a jak sa w ciazy to narzekaja ze maly brzuch maja nie da sie dogodzic no ale on nie byl nigdy w ciazy i nie byl nigdy baba wiec nas niestety nie zrozumie:confused:

Madziarra ale ci zazdroszcze tych maminych obiadkow ale korzystaj kochana bo jak wyjedziesz to nikt cie tak nie rozpiesci:no:
Izka01 nie przejmuj sie kochana swoja zajawka na gotoanie ja tez tak mam od miesiaca pomidor rzadzi w mojej kuchni a ja tylko mysle co tu ugotowac teraz mam wolne i juz mam zaplanowane menu do konca tygodnia dzis zrazy wolowe z kasza jutro pierogi mniami:-)
Sonisia dobrze ze poszlas wreszcie do lekarza a teraz juz sie szanuj kochana a z remontem to wiem jak to jest bo ja juz od 3 mcy przez to przechodze tylko ze ja w tym domku mieszkam wiec masakra:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
stokrota - dzięki za odpowiedź:-) Jutro będę u gina to zapytam o nast. badania, bo on póki co nic na ten temat sam nie mówił. No i gratuluję odwagi - podziwiam takie osoby ja TY! Bardzo dobrze zrobiłaś reagując na tą sytuację, może to da coś do myślenia tej mendzie!!!
 
Hej!


Sonisia
, dobrze że się zbadałaś, ale naprawdę oszczędzaj sie, żebyś potem nie żałowała...

Robaczek, a ty się badałas na te parszywe owsiki? żeby ci nie zaszkodziły...

Stoktotta, mam nadziję że FT3 i FT4 będą w normie! Dobrze że zareagowałaś w sklepie, ja też nie mogę znieść jak ktoś się znęca nad dzieckiem!

Murka, mamy nowy wątek o porodach, może tam będzie ci lepiej pisać o zzo? I ciesze sie że kolejna osóbka czuje ruchy tak wcześnie jak ja :happy2:

Ziewaczka,
witamy! super że wszystko sie wam udało, czekamy na fotki!
 
witam:):)
Ziewaczka już jesteś kochana:-) daj znać jak wrażenia:-)
Stokrotta trzymam kciuki za wyniki i za wizytkę u endokrynologa &&&&
a co do bicia dzieci to masakra, niektórzy ludzie po prostu nie powinni ich mieć:wściekła/y:
MamiDo Nikola póki co bez zmian, robimy inhalacje i zobaczymy co to będzie jak nam do jutra nie przejdzie to idziemy do doktorka:-(Dzięki kochana za pamięć:-)
Kolejnym szczęściarom gratuluje ruchów:tak::-)
andzik ja biorę pod uwagę ten OM bo z USG wiecznie się zmienia, dwa razy brzdąc był młodszy a na ostatnim troszkę starszy(większy)

Dziewczynki które męczą się z trądzikiem młodzieńczym heheheh mi pani w aptece poleciła maść cynkową i dziś zaczynam kurację trzymajcie kciuki
 
Murka ja wszystkiego o zzo szukalam w googlach z tego co pamietam to mozesz to wziasc najpozniej przy 7cm rozwarciu ale jaki to etap porodu to nie mam pojecia nie wiem jak w pl ale u mnie trzeba w planie porodu podac informacje ze sie chce i juz bedzie na ciebie czekalo u nas wszystkie znieczulenia sa darmowe wiec napewno zdeklaruje ze je chce a czy skorzystam to zobaczymy no i wtedy bede mogla rodzic w szptalu w ktorym chce:-)
 
Haloooo:)
Udało mi sie w końcu do Was wpaść...Cierpię na chroniczny brak czasu, a jak już tylko przysiądę na chwilkę to od razu zasypiam...normalnie w minutę potrafię odlecieć. Czasami już tak sie zastanawiam czy ze mną wszystko w porządku- w 2 trymestrze senność miała pójść w niepamięć:-( Do tego mam ten ch....ny egzamin na prawo jazdy, a nie mam siły się uczyć do testu- ciągle zapominam jakis zasad :wściekła/y: Na dodatek jestem mega nerwowa od 3 dni, oj tak,że czasami płakać mi się chce na to wszystko z tej wścieklości, że tyle dojeżdżam do roboty i stercze w tych autobusach zamiast odpoczywac i cieszyć sie z ciąży:-(

No i tyle narzekania na razie:-) Zaraz zjem sobie barszczyk, a już zjadłam dzisiaj pierogi i jogurt i monte- myślę ciągle o jedzeniu!

No i oczywiście:

Ziewaczka- Wszystkiego prze najlepszego, świetlanej przyszłości i oby Wam się wszystko układało!
Afi-gratuluję rozwikłania tajemnicy:-) Ja już nie mogę się doczekać poznania płci!!! Chociaż chyba chcialabym dziewczynkę, bo mam już imię-Amelka:tak:

Martolinka-może zajdę do tego Twojego lumpa skoro go tak chwalisz
:-p
 
Pauletta dlatego ja postanowilam ze starania o dzidzie zaczniemy dopiero jak zdam prawko bo po pierwsze teraz bym sie nie umiala skupic na nauce po drugie jak potrzebuje jechac na wizyte to moge urwac sie z pracy i leciec a tak to jeszcze moj K musialby sie zwalniac i wogole kupa zachodu no i pozniej jak juz bedzie dzidzia to nie bede uwiazana w domu :tak: Super jak nie jestes zalezna od nikogo nie marzniesz i nie cisniesz sie w autobusach dlatego zycze ci powodzonka zebys jak najszybciej zdala:-)
 
kasiagaw - mi wczoraj lekarka powiedziała ze takie ciagniecie, uciski itp to u mnie rozciaganie macicy i wiazadel. jak pogadalam z mama i sis o one tez tak miały przez cała ciążę - moze to u nas rodzinne :)
ale jak długo utrzymuje sie ból jak przy miesiaczce i skurcze (ok 10 w ciagu dnia) to powinno sie skonsultować z lekarzem.
nie martw sie na zapas! :)

porannakawa każda z nas ma rożne bruszki, w mojej rodzinie dziewczyny jak rodziły to miały brzuszki jak ja teraz i zastanawialiśmy sie GDZIE JEST TO DZIECKO WAZACE 3 kg?! a kuzynka urodziła 4 kg córeczkę :)

fajnie tak szybko powypinac brzuszek, ale jak rosnie tak szybko o pozniej nie zmieszczą sie w drzwiach, bedzie większe prawdopodobieństwo rozstepow,bedzie brzydziej wyglądał po porodzie no i duzo ciężej niż jak mniejszy brUszek.
zawsze plusy i minusy :D

co do zzo to siostra dwa razy rodziła z nim i było cieżko ale do przeżycia a jak rodziła teraz bez (ta ustawa co ma juz byc zniesione na nasze terminy -aleluja !!! ) to był horror ! wiec ja na dzien dobry poproszę :p

madziarra ciesz sie mama póki mozesz kochana! jak przygotowania do wyjazdu??

paulisia zdroweczka dla córeczki !
ziewaczka dawaj jakas fotkę bo juz nie mozemy sie doczekać..! a gdzie byliście w podróży poslubnej??

martolinka jak to katarek to sama sie poloz :>

stokrotka wydaje mi sie ze takie wyniki są w normie, w ciazy tak chyba powinno byc. z tego co ja kojarze to tsh miałam kolo 0, a ft3 na górnej granicy i moj endokrynolog mowil ze super , ale niemoge znaleźć tych wyników i niechce Cie wprowdzic w błąd.
ja biorę eutytox 37,5 mg i dodatkowo mam brać jod - podobno bardzo ważny dla kobiet z problemami z tarczyca w ciazy, ale zgubilam receptę i idę do niego 7.10 na kontrole.

murka gratuluje ruchów !!!!!! :))

stokrotta super ze zareagowalas, taka ogólna znieczulica jest codziennością niestety :(

mamido ale fajnie ze mała tak przeżywa wizytę.. :) jak kolezanka była ze swoją corcia na USG to jak mała zaczęła mówić cos do niej to synek w brzuszku zaczął sie śmiać..!!! :))

no to chyba na tyle :cool:

ja zaraz koncze zajecia i nie wiem czy isc do pracy czy na szybki shopping w hm czy po wanne czy na budowę..
ale mam ambitny plan zrobienia dzis obiadu dla eMka i polecenia wieczorem żebyście nie krzyczeli na mnie :p
 
reklama
paulusia ja walczę z tradzikiem z pomocą dermatolog, mam antybiotyk miejscowo - zineryt i cos do mycia, chyba luxneroxid L. trzymam kciuki zanmasc cynkowa - powiedz potem czy działa..! :)
 
Do góry