reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Hej Kochane musze sie wam pochwalic bo jestem taka szczesliwa dzis bylam na usg dzidzia fikala koziolki sciskala pepowine machala rączkami i prostowalo nozki dala sbie nawet policzy paluszki :-D rozwija sie prawidlowo ma ponad 6 cm ok. 7 lekarz nie mogl zmierzyc bo glowki nie miala wyprostowanej slodki dzidzius z gabinetu wyszlam taka zadowolona :-D:-D
dzis zjadlam kapuste kiszoną i popijalam czekoladowym mlekiem :-D mama sie ze mnie smiala ze juz mam smaki:-D:-D przepraszam ze tak malo skladnie napisane ciagle jeszcze nie moge sie uspokoic po wizycie:-D

Pozdrawiam Buziaczki
 
Witajcie:tak:
Witajcie dziewczyny! Mnie od wczoraj od popoludnia boli glowa, ni to migrena ni to przeziebienie, ale skutecznie utrudnia zycie bleee. Chcialabym kupic persa, ale moj mowi ze jak to przy dziecku malym kot, nie upilnuje sie kota, kot drapie, a persy sa zazdrosne o swoich wlascicieli i msciwe. Moj persik byl super, ale ze byl zazdrosny o mnie to fakt, jak mama na mnie krzyczala to Zuzia na nia syczala i wczepiala sie pazurami w nogi;p taki kot obronny i wlasnie boje sie , ze moze zle zareagowac na pojawienie sie dziecka, moze sie obrazic, czy probowac atakowac, co o tym myslicie?

śmiało kupuj kota:tak:jakieś glupie ploty krążą na temat kotów , kobiet w ciąży w kontakcie z nimi. Jak moja sasiadka dowiedziała sie , ze jestem w ciazy to chciała nam Myszkina wywiezc , bo bedzie sie dziecku do gardła rzucac... co za brednie. Myszkin dzielnie zniósł pojawienie się malucha. Teraz "ma kłopoty" , bo maly nie zna granic w okazywaniu czułości i trzeba pilnowac zeby kota nie udusił z miłosci
a ja slecze w kolejce na uczelni M, kur**cy dostaje bo kolejka w pizdziet a brzuszek mam naprawde spory i widoczny ale kultura ludzka nie zna granic .. wlasnie laska sie wpiepsza przede mnie bo niby sobie kolejkę zajęła.. a mnie mdli i tylko czekam aż zwymiotuje im na nogi ;)
do tego duszno tu strasznie i żadnych krzeseł zeby usiąść, pecherz mnie ciśnie i na dzien dobry mam po wyżej dziurek w nosie kulturę tych ludzi i w ogole Polaków, bo gdzie nie byłam to ni cholerę szybciej z brzuchem nigdzie nie puszcza grrrrrr !!!!!!!!!

Kochana to standard. Dzieki poprzedniej ciąży nie mam juz co do tego złudzeń;-)choc zdarzały sie miłe wyjatki;-)
u mnie to samo wysyp trądziku.. mówi się, że kobieta w ciąży pięknieje mi oprócz pięknego brzuszka ubywa urody..
No cóż może to będzie dziewczynka w końcu się mówi, że jak córeczka to odbiera urody! :)

mówisz dziewczynka? ja teraz mam wysyp pryszczy i moze to jakis znak:-D
witam was kochane:-) u mnie też słonecznie ale strasznie zimno:-( i głowa drugi dzień boli:-( ale powiem wam że od soboty to jestem mega szczęśliwa bo mały strasznie mi już w brzuchu buszuje i uśmiech mi z buzi nie schodzi i nie są to już takie muśnięcia motyla i nikt mi już nie wmówi że mi się zdaje bo to już naprawdę jest "TO":-):happy:
to świetnie!!!!!!!!gratuluje mamusiu:tak:

kurcze zjadłam pół litra lodów... mam ochotę się ukarac tylko jak?:-D
 
Cześć dziewczynki,
ja miałam przez ostanie dni gości więc nie mogłam do was zajrzeć a widzę że tu dużo do nadrobienia..
Mnie też zaczyna dopadać przeziębienie ale ratuje się herbatką z maliną i cytryną :)
Co do trądziku ja nigdy nie miałam problemu, a teraz robią mi się takie paskudne podskórne krostki z którymi nie mogę sobie poradzić :(
Jeśli chodzi o opony to ja już bym zmieniała na zimówki bo później są mega kolejki, ceny idą w górę i dodatkowy stes jeśli jak co roku zima zaskoczy drogowców ;)
Zazdroszczę wam dziewczynki zwierzaków w domku ja kocham pieski ale niestety mój mąż ma uczulenie na sierść :(
Myszka gratuluję udanej wizyty !!!
Buziaki i miłego dnia :)
 
DZIEWCZYNY POMOCY!!!!
Dzisiaj mój ból głowy przechodzi samego siebie. Jak sobie z nim radzicie? ja juz nie mam siły...
czy to jakaś cholerna migrena?????
 
martolinkaa po co się karać? Teraz to wręcz mamy przyzwolenie na takie zachowania :-D:-D:-D

Ja z kolei ostatnio zauważyłam, że zaczynam jeść mało, ale często. Kiedyś na śniadanie potrafiłam spałaszować bułkę albo nawet dwie a do tego mnóstwo warzyw, serek wiejski itp. A teraz? Nie potrafię zjeść 1 bułki i jajecznicy. Normalnie nie wiem co się dzieje. Później zmuszam się, żeby dokończyć. I jest coś jeszcze. Jak tylko zjem bułkę z szynką albo cokolwiek co wyjątkowo mi smakuje, to od razu po zjedzeniu czuję jak mi w brzuszku coś burczy i to tak głośno, że czasem aż mi głupio, bo przecież dopiero co jadłam. Nie wiem czy to Baby daje znać, że smakowało, bo po takim burczeniu od razu czuję jakby mi coś z jelit ssało :p Wiem , że pewnie dziwnie to brzmi, ale tak mam i już od kilku dni zastanawiam się co to ?:-D:-D

Pozostaje jeszcze jedna kwestia-waga. Czy u Was też pojawiły się tak jak u mnie delikatnie zaokrąglony brzuszek a waga stoi w miejscu? Dziwne to....

g_agnes mi na ból głowy pomagają dwie a właściwie trzy rzeczy. 1.spacer 2.przytulaski z M 3.nacieranie skroni za uszami i w miejscu w którym bardzo boli łebek olejkiem lawendowym POLECAM :-)
 
reklama
Dziekuje ;*:-D zachcianki mi sie udaly ale i tez nie moge zyc bez bolek z mc donalda i pizzy a wiem ze to niezdowe:( brzuszek coraz wiekszy ;)

g_agnes mi na bl glowy pomaga zimny oklad na czolo i sen tabletki nie bralam ale moze wes apap ?
 
Do góry