reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Napisał ania8000 Narzeczony ma dość moich objawów i informacji naukowych, jeszcze wczoraj mnie zagonił do przewracania siana i stąd może to krwawienie, bo się zmachałam porządnie........... oj ania nie daj się! ja w tym roku siano omijałam szerokim łukiem i przy żniwach też nie mam zamiaru brać udziału-dla ciężarnych to za ciężka robota!!! niech ten narzeczony grabiami trochę powywija:-)
 
reklama
nuluska właśnie te zabobony dotyczą poczatku ciązy:tak: pod koniec to juz każda zaczyna puchnąc itp .
inzagata u mnie było ciąże widać od 4msca. Teraz pewnie będzie wcześniej widać , bo mięsnie mam bardzo rozciagniete
 
Martolinka pewnie z tego to właśnie wynika teraz w pracy będę musiała powiedzieć wcześniej, bo myślę że w 4 miesiącu to już będzie dobrze widać, niby po pierwszej ciąży brzuch mi nie został, ale mieśnie już tak trzymać nie będą w końcu tak niedawno rozciągnięte były do granic swoich możliwości, ale najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe zniosę wszystkie niedogodności, bo nareszcie zaczełam się cieszyć swoim stanem, w czym bardzo mi pomógł mąż, stwierdził on że gdyby nie wpadka to na drugie nigdy by my się pewnie nie zdecydowali, bo odkładalibyśmy ten moment starań w nieskończoność a tak to los za nas zadecydował, tylko śmiał się że kolejny raz losowi już nie damy decydować;-)
 
bardzo podoba mi sie Twoje nastawienie:tak: im dalej w las i dziecko bardziej samodzielne tym mniej się chce wracać do pieluch. Mój syn już odpieluchowany i dreszcze mam na mysl , ze to wroci;-) ale stwierdzilismy z mezem "Teraz , albo nigdy ";-) nie plaujemy wiecej dzieci wiec rozkoszuje sie tym stanem
 
Inzagata zmieniło Ci sie podejście do niespodziewaniej ciąży widzę. Bardzo dobrze.

Tak Was po czytałam spojrzałam na brzuch i widzę wielki brzuch. Nie wiem czy to od czytania Was i czy macica mi urosła :-):-):-). No i blizna po cc jakaś taka gładka sie zrobiła.

Jeśli pryszcze mówią o dziewczynce to ja je wszystkie od Was wezmę. :-)
Ja tak jak Martolinka na dwójce skończę wspierać populacje ludzkości :-) i dlatego fajnie by mieć parkę.

Dziś robiłam wróżbę i wyszło mi ze w brzuszku jest dziewuszka. Ciekawe czy wróżba sie pomyli bo z Patim sie nie myliła .

Kinga i Anussia testowac i do kwietniowek marsz !:-)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie nie wiem kiedy testować :confused: Miesiąc temu testowałam 4 dni po terminie @ a dzień później przyszła a wynik oczywiście negatywny :-( Z objawów właśnie żadnych.W poprzedniej ciąży to straszny ból piersi a nigdy przed @ tak nie miałam a teraz nic ani się nie powiększyły ani częściej nie chodzę do wc.
Również trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieję że się tu spotkamy jeszcze ;-)
Kinga85 A Ty jak się czujesz?
 
no ja też mam nadzieje
bardzo bym chciała :) 3maj się!
Do napisania.
Odezwe się za pare dni dopiero bo urlop zaczynamy.
3majcie kckiuki dziewczyny!
 
reklama
Tajemnica suwaczków trwa :-D:-D:-D
ja również 10 lipca cykle 32 dniowe czyli wychodzi na to że cała nasza trójca powinna mieć identyczne odliczanie na suwaczku i terminy jedna po drugiej druga po trzeciej dzień po dniu a tutaj proszę bardzo czaaaary mary :-p

Kłucie ustąpiło całe szczęście, w tej chwili czuję się rewelacyjnie i taka spokojna :-) a przestraszyłam się nie na żarty...
Od dwóch dni we Wrześni na powrót słonecznie. Byliśmy od 1go do 7go nad morzem pogoda rewelacyjna, wróciliśmy i deszcze przez cały tydzień czułam się dosłownie jak po powrocie do szarej rzeczywistości, już myślałam że z lata nic nie będzie ponieważ nawet przejściowe kurtki zostały uruchomione dla chłopców do przedszkola a tu niespodzianka. Póki co weekend cały czas na świeżym powietrzu - grill, rowerki, gokardy czy jak to tam się zwie, spacerki a jutro ponownie przedszkole i powrót do intensywnej nauki :baffled: Swoją drogą mam już dość studiowania !!!
 
Do góry