reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

a wiec zaleglosci z wczorajszej dnia:

murka gratulacje z wizyty! jak to miło słyszeć dobre informacje :)

emama jesli zajmiesz sie lista, go ja mam termin jednak na 22.04.13.

stokrotta widzisz jak my mamy dużo do powiedzenia na każdy temat - nie ważne czy to kuchnie, maluszki czy śluby :) fajnie ze juz sie zdecydowalas - ja wczoraj wybrałam podłogę do łazienki i czuje meega ulgę!

vilmaq - udanej zabawy na weselu! wybaw sie za wszystkie czasy :))

robaczek - na pewno da co zwolnenie! najwyżej udaj u niej ze co slabo :p

paulusia - wiem co czujesz :( ja byłam przyzwyczajona do brania magnezu i to naprawde dużo mi pomagało, a teraz nie dość ze szaruga, jeszcze tyle nerwów tym remontem, mały alienek w brzuchu mi dokucza i mam ciagle mdłości (w tych sklepach budowlanych po kilku minutach mam ochote zwymiotowac gdzie kolwiek i co chwile musze wychodzić na świeże powietrze, wiec nieco trudno skupić sie na wyborze.. )

te mdłości to najwieksza zmora - dziewczny jak wy dawalyscie sobie rade przez te kilka ostatnich tygodni to ja nie wiem .. ja nie mam dosłownie na nic apetytu i boje sie ze maluszek bedzie jakis niedozywiony :( chce mi sie tylko ciagle pic a jeść to blee na wszystko.

no nic - dzisiaj wizyta na budowie, dokładne pomiaru pod katem zakupu kafelek (ile metrów na co), kupno dekoru do małego wc, kupno wanny, wysłanie zamówień itp itd, ale za to jak jutro sie położe to cały dzien nie piwne palcem..!

miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
ej ej Juliana - co z tym twardnieniem brzucha?? zauważyłam ze ostatnio wieczorami mam twardy brzuch, szczególnie nad pepkiem i podbrzusze twardsze tez .. czy to cos złego ?????
 
sonisia, to nie musi byc nic poważnego, ale lepiej, żeby brzuch nie twardniał, bo to oznacza skurcz macicy. staraj się duzo odpoczywac. jak czujesz, ze zaczyna ci twardniec brzuch, to polóz sie na chwilę na boku. po 10 minu tach powinno przejsc. jak się martwisz, to ovczywiscie lepiej skontaktowac sie z ginem
 
Juliana - pisałaś że masz nożne kłucia - jak to dokładnie odczuwasz? Ja mam co chwilę takie dziwne kłucia w lewym biodrze, tak od tygodnia, myślałam że coś mi przeskoczyło, czy to może byś związane z ciążą? Mogłam zapytać lekarza, ale do głowy mi nie przyszło...

vilmaq - udanej zabawy, super że się wybieracie, kreacja pewnie wybrana, pochwal się w czym idziesz:) Brzuszek już Ci widać?

sonisia - piszesz że byłaś przyzwyczajona do brania magnezu, ja też go brałam w ogromnych ilościach przez ciążą (aspargin, czyli magnez z potasem) 2 rano 2 wieczorem, piłam hektolitry kawy i miałam straszny niedobór - ciągle miałam mrowienia lub skurcze, jak zapomniałam wziąść to masakra. Na pierwszej wizycie powiedziałam o tym ginowi i mi kazał zmniejszyć, teraz biorę 1 rano 1 wieczorem, od dziś zaczynam branie witamin więc może 1 dziennie starczy. Skurczów nie mam ale też mniej kawy piję niż przedtem, dopiero od tygodnia 1 słabą rano, bo wczesniej miałam straszny odrzut. W każdym razie jak czujesz że Ci brak magnezu - polecam czekoladę lub ciemne kakao, jest lepiej przyswajalne i zdrowsze.

emama - jeżeli zajmujesz się listą - ja mam termin na 12 kwietnia a imiona to Bartek lub Wiktoria:)
 
Hej dziewczyny ja tez mam takie ciagniecia zawsze jak sie przeciagam, gwaltownie wstaje lub kaszle pytalam o to polozna i tez mowila ze to nic groznego zeby tylko wykonywac te "czynnosci" delikatniej:rolleyes2:
Sonisia a kiedy sie wprowadzacie do nowego domku?
 
Sonisia podziwiam że jesteś tak aktywna! Jeśli chodzi o twardnienie to do końca nie wiem jak to jest bo chyba nigdy nie miałam, ale tak jak Afi napisała, że takie twardnienie to są skurcze macicy i mi wyraźnie powiedzieli że to jest groźne, ale nie chcę Cie straszyć bo może Twój ból to co innego.
A ja mam kłucia niemal cały czas, takie igiełki, uciski, w różnych miejscach, ale wszystkie ą krótkie ok 1 sekundy, mam też ciągnięcia po bokach, ale to wszytsko jest podobno związane z rosnącą macicą, i bolą różne wiązadła które ją trzymają, a mój maluszek jest wielkoludem...
 
Hej dziewczyny! Ja tez mam dziwne bole brzucha. Takie klucia jakies. Lekarz powiedzial, ze to normalne, ze macica sie rozciaga, dzidzia bardzo szybko teraz rosnie. W dolach biodrowych szczegolnie moze bolec.
Mialam ciezka noc, obudzil mnie bol gradla i zatkany nos. Teraz sie kuruje jakimis specjalnymi tabletkami, temperatura 37,1, takze przeziebienie mnie wstretne dopadlo, a jutro mamy jechac zapraszac rodzinke na slub wrrr...
Emama ja mam termin na 4.04 :) tez bym chciala byc na liscie:)
 
reklama
Ziewaczka co to za specjalne tabletki bo ja juz od 3 dni zdycham nie moge juz patrzec na herbate z cytryna nie wspominajac o mleku z czosnkiem na ktorego widok mam odruch wymiotny(tym bardziej ze wciaz mam mdlosci) koszmar jakis marze o tabletce na gardlo :-(
Emama co mam zrobic zeby tez byc na liscie?
 
Do góry